Jump to content

f-1 na poczcie polskiej i odszkodowanie.


stg1971

Recommended Posts

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Granat-na-poczcie-we-Wroclawiu-Ewakuowano-60-osob,wid,9653368,wiadomosc.html?ticaid=17b0d


12 luty 2008r.wysłałem pustą skorupę granatu ręcznego f-1 wraz zapalnikiem,i opinią biegłego kwp.policji .podczas wielkiej akcji opinia nagle wparowała,koszty akcji to około 100 tyś. zł.złożyłem reklamację i dostałem 110 zł.jak myślicie za takie szkolenie to chyba mało.Post został zmieniony ostatnio przez moderatora Czlowieksniegu 13:41 18-03-2009

Link to comment
Share on other sites

BZDURA jakich mało. Co też te pismaki nie wymyślą z granatami :-D
Znajomy pracuje na tym urzędzie. Oczywiście policja była i ewakuacja pracowników również. Ktoś przesyłał poduszki powietrzne do samochodów i jeden z ładunków piro tam umieszczonych odpalił.
A ze skanerami to prawda, to tak ku przestrodze dla Allergowiczów.


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora Czlowieksniegu 13:40 18-03-2009
Link to comment
Share on other sites

taka opinia ,a raczej coś co daje do zrozumienia że towar został przebadany,i to znikło,czy poczta polska nie zadbała o mój interes,ciekaw jestem jakby w przesyłce było kilo mąki,to myślę że już bym siedział i to grubo.czy można ukrywać dowody w postępowaniu KPK.?????.JAK TAK TO PO CO CAŁE TO KPK.

Link to comment
Share on other sites

demokracja.. psia mać!!

jakie skanowanie? jakie ewakuacje?
to są prowokacje i naduzywanie prawa obywatelskiego..

tłumaczą się prewencją, a za to najzwyczajniej w swiecie powinien ktos poleciec z wysokiego stołka!

to nie jest Korea Północna..
założe się że łamią tym sposobem Konstytucję RP i jasno mozna to udowodnic.

pozdro!
Link to comment
Share on other sites

temat wielo-wątkowy 19.03.2009 mam sprawę główną,oczywiście w sadzie,za posiadanie legalnej i już przebadanej z poprzedniej sprawy amo.ciekaw jestem co będzie?jestem dobrej myśli,przez ten rok w związku z f-1 miałem pełno nieprzyjemnych spraw policyjno-sądowych,po wyroku skazującym to i bezrobotnym się stanę,bo moja firma zatrudnia nie karanych.f-1 nie podlega ust.o broni i amunicji.
Link to comment
Share on other sites

O skanerach na poczcie pierwszy raz słyszę. To już jest całkowita inwigilacja. Strach już cokolwiek kupować żeby nie zostać namierzonym. W jakim celu te paczki prześwietlają? Na każdej poczcie mają takie cudo?
Link to comment
Share on other sites

Sprawdzaja czy masz abonament tivi zaplacony...
A czego sie ludziska spodziewacie? Najnowszy projekt naszej elity sejmowej - sami beda wymyslac pytania do spisu powszechenego (2010) - preferencje seksualne, plany rozwojowe, jakie placicie rachunki za prad, wode telefon...
Link to comment
Share on other sites

Może nie napisałeś w opisie przedmiotu jak wysyłałeś że jest to pusta skorupa granatu z dezaktywowanym zapalnikiem !
A jeszcze lepiej może wysłałeś to wszystko poskręcane !
W takiej sytuacji nie dziwie się pracownikowi
- prześwietla a tu cały granat w opisie paczki patrzy np. zapalniczka
Chłopak wszczął alarm !

I jeszcze jedno skierowane do pana <profos> głupie pytania zadaje Na każdej poczcie mają takie cudo?" tak w powiatowych i gminnych też :)
Niech pan poczyta trochę w necie to się dowie gdzie mają i poco !
Może to i forma inwigilacji jak dla nie których ale w obecnych czasach takie działania są potrzebne. Ale przecież nikt ci tam z CBŚ nie siedzi i nie patrzy w przesyłki i zapisuje pan Marek kupił zegarek , pani Jola wysłała dzbanek itd
Po prostu siedzi chłopek roztropek paczki mu lecą i patrzy czy coś niebezpiecznego się nie przemieszcza po ich taśmie

Zdrów :)
Link to comment
Share on other sites

Panie topik, to Pańska odpowiedź wydaje się być głupia. Ja zadałem konkretne pytanie na temat, a Pan tu cwaniakuje i mnie odsyła do netu. Jeżeli nie ma Pan nic mądrego do dodania to radzę powstrzymać się od trolowania i udzielania takich bezsensownych odpowiedzi.
zdrów!
Link to comment
Share on other sites

Kol. Topik_2006 zadał proste pytanie: czy napisałeś w deklaracji, że wysyłasz pustą skorupę granatu, czy może napisałeś że to zapalniczka, a może że to pisanki wielkanocne??? [mój przyp.]

Bo jak zadeklarowałeś, że to pusta skorupa granatu to jesteś O.K. ale jak tego nie zadeklarowałeś to moim zdaniem powinni Cię obciążyć kosztami całej akcji, bo z granatami w paczkach żartów nie ma.
A co do tej tzw. inwigilacji związanej z prześwietlaniem paczek, to uważam, że pracownik poczty spełnił swój obowiązek i dobrze zrobił bo po 11 września roku pamiętnego dość powszechnie wiadomo, że świat już nigdy nie będzie taki sam jak poprzednio, a i my wkładamy palce między drzwi" w różnych zapalnych miejscach na świecie.
Inna sprawa, że u nas w Polsce jak zawsze dochodzi do przegięć" i ostatnio wyczytałem, że Rząd Stanów Zjednoczonych nie zostawił na nas suchej nitki przyrównując, jakby nie było swojego najlepszego[?] sojusznika, do niemalże Korei Płn. za... łamanie praw człowieka. A koronnym argumentem było to, że u nas na pocztach instaluje się urządzenia do...rozpoznawania pisma na zaadresowanych przesyłkach, a to już krok wg. nich do totalitaryzmu pod płaszczykiem walki z [no właśnie z czym?], bo to przecież nie granat w paczce...
Link to comment
Share on other sites

paczka pocztowa to jest opis przesyłki i zawartości,przesyłkę wysłałem listem poleconym, do 2 kg.nie ma możliwości opisania przesyłki i tu jest problem,bo w liście poleconym za podpisem do 2 kg,można przesłać nawet bąbkę atomową i tu jest mały problem???prawny.co z tym bo dotyczy wielu z WAS.!!!!POZDRAWIAM.NAPISZĘ CO ZE SPRAWĄ W SĄDZIE,STG.śliczny model.
Link to comment
Share on other sites

stg poczta CI oddala kase za wartosc przesyłki. Wielką niepoprawnością jest żądac od poczty 50 tys za koszty akcji. Jesli już chcesz z kimś się sądzić to z policją ale jestem przekonany że narazisz sie na śmiesznosc i stracisz dodatkowe nerwy i czas. Tak na marginesie, po co CI to?
Link to comment
Share on other sites

dałem sobie z tym spokój,kwotę wpisałem 50tyś.tylko dlatego że procedura reklamacyjna nakazuje wpisać kwotę więc wpisałem,to wszystko co pokazałem wskazuje w jakim to normalnym kraju żyjemy,i na co idą pieniążki podatnika,myślę ze po uchwaleniu nowego budżetu więcej policji na ulicach będzie,i na takie durne akcje nie będzie kasy.pozdrawiam,0 13:15 zamykam temat w sądzie co będzie???napiszę.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Swoja drogą, to w całej tej akcji prócz policji i pocztowców nie popisał się też...specjalny pies.

(..) na miejsce wezwano specjalnego psa, który siadając przy przesyłce potwierdził wcześniejsze przypuszczenia. Ostatecznie przesyłką zajęli się policyjni pirotechnicy, którzy zabezpieczyli granat"

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Granat-na-poczcie-we-Wroclawiu-Ewakuowano-60-osob,wid,9653368,wiadomosc.html?ticaid=1a3c5

Może zawinąłeś, stg, skorupę w papier po kiełbasie kupionej wcześniej w sklepie?

i nie bardzo rozumiem ten fragment:

Obecnie nie wiadomo kto wysłał przesyłkę i do kogo była zaadresowana"

stg, chyba nie zapomniałeś zaadresować?
Artur
Link to comment
Share on other sites

Powyższy wpis w związku z wątkiem:

http://odkrywca.pl/pokaz_watek.php?id=671865#1073163

gdzie jest aktualny stan sprawy (szkoda, że nie ciągnie się to tutaj, bo po co dwa wątki o tej samej sprawie, może da się je scalić dla porządku?).
Artur
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information