Skocz do zawartości

Google Earth zdjęcia okopów


SMYQ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 542
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

na twoim zrzucie niestety nie widzę linii okopów.
w większości jest to teren rolniczy, więc jeżeli były, mogły zostać zaorane.

na fotce, która dodałem, w kółku, pokazałem jak wygląda linia dawnych okopów

-pozdro-



Post został zmieniony ostatnio przez moderatora tyfus 19:40 12-02-2010

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To według mnie jest droga, a czemu taka dziwna ? Może ktoś tam tor na quady urządził? Lub jest jeszcze opcja że to pozostałość po jakiejś rzeczce po powodziowej, u mnie są podobne, powstałe właśnie w ten sposób.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z podobną rzeczą spotkałem się w realu :)

był to amatorski tor do motocrossu, gdzie z pobliskiego miasta, chłopacy wyżywali się na motocyklach crossowych i quadach.
tor był na zboczu górki.

zaznaczam, że z >podobną<. aby mieć 100 % pewność - trzeba to zobaczyć :)

-pozdro-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Może koledzy pomogą w tej kwestii .

Znalazłem coś takiego, znam teren. zarośnięty dziką trawą trzciną. Brak uprawy rolnej. Zrzut zrobiony w tym samym terenie z tej samej wysokości dla porównania maszyna rolnicza.

Na foto widać że teren zarośnięty więc nie wchodzi w grę przypadkowe zaoranie lub koszenie.

[url=http://w815.wrzuta.pl/obraz/8GhQtlaSt0c/bez_tytulu][img]http://c10.wrzuta.pl/wm17413/9d5eb399001827ae4b7a677d/bez_tytulu?[/img][/url]

Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okopy, raczej II wojna, pytanie: czy to zaznaczone strzałką może być dziurą po jakimś wybuchu? głębokość 2-3 metry, na dnie dużo małych skalnych odłamków (ziemia jest skalista). W lesie jest więcej takich dziurek, niektóre kilka razy większe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie