Jump to content

devill_2006

Forum members
 • Content Count

  339
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nas jest grupa 5 osób dobrze się już znających i zgranych czasem jest nas 8 doliczając kolegów z sokołowa ;)Na piwo jesteśmy chętni żeby poznać pasjonatów z takim samym hobby. Do tego tematu rzadko już zaglądam
 2. Cześć. Na jakieś piwo można się umówić, poznać.
 3. Same Iganie to nic w porównaniu z tym co na przedpolach tej bitwy wychodzi. Nie wspomnę o obozowiskach których lokalizacja znajduje się w niedalekiej okolicy Igań Przy dworku wychodziły Rosyjskie guziki pułkowe z numerem 13. Jak dla mnie teren przy dworku jest nieciekawy mało już wychodzi ziemia ciężka gliniana miedź wychodzi w tragicznym stanie.
 4. Jak nie ma jak jest, ekipa sprawnie działa zasiliło ją dwóch nowych członków w piątek prawdopodobnie browar w którymś z lokali jeszcze nie ustalone szczegóły.
 5. Piotrek Tablica 27 pozycja 24 http://klub.chip.pl/asnieg/2_rp/opis2.htm
 6. Rado rzuć okiem http://odkrywca.pl/pokaz_watek.php?id=155325#155386
 7. Witaj norbi75. W przewadze garretty i whites ;) A co do niezasypanych dołków na 90 procent wiem czyja to robota upominany ten osobnik był już kilka razy i chyba nie dotarło.
 8. http://fortresskatalog.com/index2.php?language=Polish&page=Coin_Details&command=repeat
 9. Rado info dla ciebie: http://odkrywca.pl/licznyj-znak,685581.html#685581
 10. Dzisiaj z Piotrkiem wyskoczyliśmy na dwie godzinki parę guzików wpadło. Łukasz daj mi twój numer telefonu bo mi przepadł po zgubieniu telefonu to się ustawimy na najbliższy termin.
 11. Powiedział kilka ciekawych rzeczy między innym skąd tyle carskich drobiazgów na tych polach co zresztą potwierdziło moją teorię. Odbywały tam się ćwiczenia wojska carskiego
×
×
 • Create New...

Important Information