Jump to content

devill_2006

Forum members
 • Content Count

  339
 • Joined

 • Last visited

  Never

Everything posted by devill_2006

 1. Nas jest grupa 5 osób dobrze się już znających i zgranych czasem jest nas 8 doliczając kolegów z sokołowa ;)Na piwo jesteśmy chętni żeby poznać pasjonatów z takim samym hobby. Do tego tematu rzadko już zaglądam
 2. Cześć. Na jakieś piwo można się umówić, poznać.
 3. Same Iganie to nic w porównaniu z tym co na przedpolach tej bitwy wychodzi. Nie wspomnę o obozowiskach których lokalizacja znajduje się w niedalekiej okolicy Igań Przy dworku wychodziły Rosyjskie guziki pułkowe z numerem 13. Jak dla mnie teren przy dworku jest nieciekawy mało już wychodzi ziemia ciężka gliniana miedź wychodzi w tragicznym stanie.
 4. Jak nie ma jak jest, ekipa sprawnie działa zasiliło ją dwóch nowych członków w piątek prawdopodobnie browar w którymś z lokali jeszcze nie ustalone szczegóły.
 5. Piotrek Tablica 27 pozycja 24 http://klub.chip.pl/asnieg/2_rp/opis2.htm
 6. Rado rzuć okiem http://odkrywca.pl/pokaz_watek.php?id=155325#155386
 7. Witaj norbi75. W przewadze garretty i whites ;) A co do niezasypanych dołków na 90 procent wiem czyja to robota upominany ten osobnik był już kilka razy i chyba nie dotarło.
 8. http://fortresskatalog.com/index2.php?language=Polish&page=Coin_Details&command=repeat
 9. Rado info dla ciebie: http://odkrywca.pl/licznyj-znak,685581.html#685581
 10. Dzisiaj z Piotrkiem wyskoczyliśmy na dwie godzinki parę guzików wpadło. Łukasz daj mi twój numer telefonu bo mi przepadł po zgubieniu telefonu to się ustawimy na najbliższy termin.
 11. Powiedział kilka ciekawych rzeczy między innym skąd tyle carskich drobiazgów na tych polach co zresztą potwierdziło moją teorię. Odbywały tam się ćwiczenia wojska carskiego
 12. No to już telefonicznie się ustawimy. Daj znać kiedy masz wolne to i ja zrobię sobie dzień wolny i polecimy połazić.
 13. Łaziłem tu przy poplonie później przeniosłem się na ugory tylko te dalsze po których nie chodziliśmy wyszedł mi tam okular do maski gazowej ale na tym ugorze byłem tylko z 10 minut musimy tam pojechać i lecieć jeden za drugim ugory których jeszcze nie ruszaliśmy. Wyszły boratynki szeląg sasa 10 groszy 1840 trochę kopiejek i guzik polski wz.19. Przyszedł bardzo miły starszy człowiek opowiedział historie tych okolic i zaprowadził mnie w miejsce gdzie dawniej stał dworek.
 14. Na dwie godzinki wyskoczyłem dziś po południu na guzikową miejscówkę jeden tylko guzik wyszedł i kilka monetek.
 15. Ten też zobacz http://www.buttonarium.eu/szczegoly.php?id=3207
 16. Piotrek rzuć okiem na ten link http://www.buttonarium.eu/szczegoly.php?id=409
 17. Podejrzewam że Piotrek i dzisiaj popija ;) ja robotę sobie dzisiaj odpuściłem odpoczywam. W weekend obowiązkowo trzeba udać się do lasu
 18. Siema ja już dziś odpuściłem wprowadzanie do organizmu dużych dawek alkoholu jutro do roboty trzeba ruszyć.
 19. Odznaka za dobre strzelanie chyba drugiego stopnia. Chętnie skorzystamy z zaproszenia ;)
 20. Cześć. Byliśmy w tygodniu z Piotrkiem na dwie godzinki nakopaliśmy trochę monetek trochę guzików carska odznaka wyszła
 21. Witam panowie. Był ktoś gdzieś ostatnio w terenie?
 22. Jak najbardziej trzeba wyskoczyć w teren taka piękna odwilż przyszła trochę śniegu zniknie.
 23. Ciekawego nic kilka łusek Polskich do mausera i tasak. Piotrkowi przekazałem twój numer i prośbę o kontakt.
×
×
 • Create New...

Important Information