Skocz do zawartości

Kiedy IV rozbiór Polski?


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem dokładnie jak nazwać to uczucie, które wzmaga się we mnie.

Frazesy

Ten kraj chyli się ku upadkowi, stabilny jak dobry uran.

Banki, przemysł, kraj- wykupiony przez zagranicznych interesantów.

Rząd Polski nie istnieje- nikt nie rządzi interesem narodu!!!
Rządzi się banda...(wycięte)

Wojsko, sprzęt- nie ma.


Proponuje pomoc stanów, którzy razem z zachodnimi i wschodnimi sąsiadami ustabilizują sytuacje w kraju.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Karpik napisz dokładnie co Cię boli, może są na to jakieś medykamenty, typu relanium;) lub jakieś igrzyska proponuję obejrzeć; typu Jak oni tańczą śpiewają na lodzie gwiazdy z seriali"... Lub zacząć oglądać te seriale, wtedy będzie lepiej;)
Ps Zapomniałeś dodać o inwazji chińskiej tandety i że to wszystko wina PiS-u;))))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karpik ironii, a nawet auto ironii nie poniał?
Nareszcie mamy rządy miłości, więc się nie martw, załatwimy wszystkich szubrawców siłą tego szlachetnego uczucia.. Pobudujemy też dzięki niemu autostrady, uratujemy stocznie, szkoły i szpitale etc, etc i wszystkim" będzie żyło się lepiej. Tylko co oznacza to wszystkim" tego niestety nie potrafię wytłumaczyć....
Pozdrawiam zwłaszcza w wytrzymałości psychicznej i mocnych nerwów;)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Politycy od prawa do lewa zgodnie stwierdzają, że tak dobrej koniunktury Polska nie miała od kilkuset lat.
Karpik ma inne zdanie i ma do tego prawo.
W ogóle każdy ma prawo do swoich poglądów i ich głoszeenia (z wyjątkami oczywiście)choćby były odległe od rzeczywistości kilka lat świetlnych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karpik może pisać wszystko pamiętając o dwóch zasadach- musi to być prawem dozwolone ( lub przynajmniej niezabronione ) i druga- Jego wolność kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność innych Użytkowników.

Bo o pisaniu postów, które nie obrażają inteligencji innych Użytkowników na 100 % pamięta :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle osób nie może się mylić. Dziękuje za otworzenie oczu i pocieszenie. Kamień z serca- to tylko moje urojenia i teorie z kosmosu.
Wszystko jest wporzo i idzie ku lepszemu.
Trzymam się za słowo.

Przepraszam za głupi wątek. Jak moderator uzna go za śmieć proszę skosić.

Dzięki i pozdro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja troche z innej beczki,aczkolwiek o politykach(zasłyszane dziś na RMF-ie)
Dowcip.(czarny)
Jedzie pociąg,jedzie,jedzie,jedzie,z politykami tak jedzie.
Aż nagle trach.Potężna katastrofa kolejowa.Wagony wpadają na siebie,wylatują z szyn.Makabra.Masakra.Są ofiary.
Służby ratunkowe zawiadomione błyskawicznie reagują jak najbardziej prawidłowo.Ruszają na pomoc.Pogotowie ratunkowe, straż ogniowa,policja.Zdążymy ,pomożemy,każdego.
Już są na miejscu.Oczom ratowników ukazuje sie okropny krajobraz.Wszędzie zgliszcza i zgnieciona stal.
Ale..?Ale żadnych ciał.Żadnego rannego
Co u kaduka ?
Ratownicy zadziwieni pytają miejscowych.
Ludzie ,nikt sie nie uratował?Pomagaliście ofiarom?Ludzie odpowiadają (szczerze).Uratowało sie kilkunastu,krzyczeli nawet że żyją aleśmy wszystkich pochowali,bo politykom nie wierzymy.
Chyba nie spaliłem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

martian, a czy oni z pisu czy innego zwisu, jednego diabla warci, koledzy , szwagrowie i znajomi krolika to sie tylko liczy, no i ta kasa,stanowiska,immunitety, ja , ty i inni to tylko cyt.ciemny narod" potrzebny do glosowania, a potem rauty, bale, wyjazdy na placowki, a ty, ja , inni znowu bedziemy potrzebni za 4 lata, a na razie siedziec cicho w kacie, pany rzadza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam rozwiązanie problemu głodu i bezrobocia: niech głodni zjedzą bezrobotnych :)
A tak poważnie, to powinniśmy wypowiedzieć wojnę Danii lub Szwajcarii, po 3 minutach się poddać i czekać na ich okupację. I guzik mnie obchodzi, że mogą nie chcieć nas okupować - wygrali, i takie jest prawo wojny!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie