Skocz do zawartości

Tak wojuje bohaterska armia narodu wybranego :(


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 81
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Emes słabisz mnie człowieku przynajmniej nie wysadził się w autobusie pełnym dzieci..." i co to ma być ???
Wkładasz wszystkich do jednego worka czy po prostu masz rodzinę w Izraelu ??
Człowiek jest z Palestyńczykiem i oczywiście wg twego ścisłego rozumowania zaraz jest terrorystą wg ciebie brawo.
Czyli wszyscy i wszędzie mają prawo kneblować i strzelać gdy np zobaczą obywatela z brodą a nie daj boże będzie miał arafatkę czy kurtkę m65.
Nie zapominaj kto jest prawdziwym terrorystą, kto wkroczył na ziemię i zabrał się za wysiedlanie, kto bombarduje wioski a teraz buduje sobie mur dla bezpieczeństwa hehe
zanim coś napiszesz pomyśl.
pozdrawiam Kurt


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora pomsee 14:22 21-07-2008
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie nie pochwalam takiego zachowania,powinien zostać za taki czyn ukarany,natomiast co do tego kto jest prawdziwym terrorystą to bym polemizował.
ps:niestety nie mam rodziny w Izraelu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EMeS-napisałeś dostał gumową kulą,powinno być napisane gumowym pociskiem> z stalowym rdzeniem<,jak dla mnie jest różnica.
Następna sprawa gdzie ty widzisz ładunek”do wysadzenia autobusu z dziećmi”?,a jeżeli go widzisz to w jaki sposób ten człowiek ma go odpalić(ręce związane z tyły)?
Tylko proszę nie opowiadać,że detonator ma zamiast plomby w zębach :)).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten człowiek jest być może istotnie niewinny-irytuje mnie nieco natomiast obiektywizm"całego wątku-może poszukamy jakiegos wesołego filmiku na youtube jak to biedny palestynczyk wysadza się w dyskotece i zatytułujmy go ak wojuje bohaterska palestyńska partyzantka".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emes- oczywiście filmików z akcji terrorystów palestyńskich jest wiele, wszelako nie wiem, jaki one mogą mieć związek z tym nieszczęsnym studentem postrzelonym przez Izraelczyka. Ten filmik jest ciekawy, bo unikalny. Żydzi po prostu nigdy nie pozwalają filmować takich akcji, a nawet strzelają do fotoreporterów, którzy chcą filmować takie incydenty- sprawdź sobie, ilu dziennikarzy zostało w tym roku odstrzelonych przez żołnierzy izraelskich. Maria Wiernikowska kręciła kiedyś film o żołnierzach żydowskich- wszyscy oni w rozmowach z nią używali określenia zwierzęta", zamiast Palestyńczycy". I jeszcze ciekawostka- niemal żaden z tych żołnierzy nie znał hebrajskiego, wszyscy natomiast swobodnie wysławiali się w języku rosyjskim.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem,jest prawdą że żołnierze izraelscy pogardliwie odnoszą sie do Palestynczyków,widziałem dokument to obrazujący i jest to skandal,podobnie jak obecnośc w armii izraelczyków " z dawnego ZSRR-to już w ogóle są jaja, wśród nich trafiają się neonaziści!Wydaje mi się jednak że obwinianie żydów o wszystko co złe na Bliskim Wschodzie jest niesprawiedliwe,większośc użytkowników forum jest nastawiona propalestyńsko a ja akurat mam odrębne zdanie to po prostu tyle
pozdr


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora pomsee 15:49 21-07-2008
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żołnierz który strzelał zachował się jak bydlę.
Żandarmeria zapowiedziała ze postawi go pod sąd .
Znaczy , to jest armia cywilizowana.
Czego o palestyńskich terrorystach powiedzieć nie można.
U nich taki osobnik zostałby bohaterem.
Czujecie różnicę ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

różnice w czym ???
Że bezdomne dziecko gwiazd Davida przywłaszczyło sobie ziemię i zabija ich prawowitych właścicieli.
Więc kto tu jest cywilizowany ??
Ludzie giną po obu stronach bo nie stać ich na kompromis ale jaki może być kompromis z okupantem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Erih- po pierwsze, Palestyńczycy nie mają armii ani państwa, więc nie porównuj tych dwóch stron. Po drugie, ten żołnierz Izraelski JEST dla Żydów bohaterem- właśnie wczoraj w radiu PiK słyszałem rozmowę z niezależnym dziennikarzem izraelskim, który twierdzi, że ów żołnierz stał się dla Izraelczyków bohaterem. Dziennikarz ten przebadał Izraelskie fora internetowe i z badań tych wynika, że około 90 % użytkowników pochwala czyn tego żołnierza!!! Wśród postów przeważała argumentacja typu: może ten Palestyńczyk i niewinien, ale na pewno ktoś z jego rodziny jest terrorystą". I jeszcze jedna uwaga- żołnierz nie działał w przypływie emocji, lecz wykonał rozkaz przełożonego. Wojskowi, którzy oglądali tę scenkę twierdzą, że cynizm, z jakim żołnierz wykonał rozkaz i obojętne zachowanie pozostałych żołnierzy świadczy o tym, że jest to dla nich rutyna, codzienność. Innymi słowy, takie akcje są w armii izraelskiej na porządku dziennym. Więc nie mów mi tu Erih więcej o tym, jak bardzo ta armia jest cywilizowana". Zresztą cywilizacja" to pojęcie względne, może i dla Ciebie to jest cywilizacja", wszystko zależy od punktu widzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydaje że Żydzi (bo nie Izraelczycy-obywatele państwa IZRAEL) w /../ mają historię i to czy ktoś na świecie ich kocha czy nie. Tylko o tyle jej potrzebują o ile można wykorzystać to do własnych celów. Tam, przy budowie muru UE jakoś nie protestuje grożąc zerwaniem współpracy. Gdy w Czechach wybudowano parkan (!)odgradzający bloki zamieszkałe w większości przez Cyganów krzyk był że głowa mała.
Więc nie ma ich co żałować tak jak każdego kto okupuje inny kraj. Tym bardziej że zachowanie ich żołnierzy jest godne pogardy.
makul


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora pomsee 10:35 22-07-2008
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zydzi okupują częśc ziem palestyńskich,owszem,ale to arabowie nie zgodzili sie na podział dokonany przez ONZ i zaatakowali zydów,więc teraz to pretensje do garbatego że ma dzieci proste...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Bóg stowrzył ziemię to nie powiedział stąd dotąd" ma być Polska i Polska w swojej historii miała różne kształty. Czemu? To ludzie robią podziały, granice itp. To ludzie tworzą rezerwaty. To ludzie chcą rządzić jedni drugimi i podbijać inne narody! Z reguły wygrywa silniejszy.
A nie mógłby żyć sobie jeden z drugim w zgodzie? Nie mógł jeden poszanować drugiego, jego własności i godności? Okazuje się, że nie, bo tam ciągle jest oko za oko a ząb za ząb" :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy ównouprawnienie" także w tym zakresie. Mężczyźni niedługo dogonią kobiety, zwłaszcza jak kobiety zaczną więcej zarabiać. Nie wszyscy ale wielu zeszło z właściwej drogi. Być może tej drogi nigdy im nikt nie pokazał?
Ale to niewiele ma wspólnego z tym tematem ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emes- dlaczego rozpowszechniasz lewacki mit o odrzuceniu przez Palestyńczyków oenzetowskiego podziału? Arabowie nie godzili się na ten podział, bo byliby skończonymi idiotami, gdyby się zgodzili. ONZ przyznało Żydom 56% kraju, Arabom 42%, Jerozolima i Betlejem miały mieć status międzynarodowy. W państwie arabskim miało mieszkać 730 tys. Arabów i 10 tys. Żydów, zaś w państwie żydowskim 498 tys. Żydów i 410 tys. Arabów (45%). Do tego Żydom przypadłą większa część zasobów wody pitnej. Jeśli chodzi o atak Arabów na Izrael", to Emes również posługujesz się półprawdą rodem z Gazety Wyborczej. Zanim nastąpił atak Arabów, żydowskie bojówki terrorystyczne, takie jak Hagana, Irgun Cwei Leumi, Lechi, masakrowały i pacyfikowały palestyńskie wsie, że wspomnę tylko o Deir Jasin. Żydowski terror spowodował ucieczkę 95% Arabów z Hajfy i Jaffy i stał się przyczyną powstania problemu uchodźców palestyńskich. Nie chce mi się więcej o tym pisać, ale zapewniam Cię, że historię Izraela znam dzień po dniu i nie zamierzam wdawać się w polemikę, bo wiem, że Polacy czerpią swą wiedzę o tym temacie z GW i wszelka polemika z nimi jest bezcelowa.


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora pomsee 13:12 22-07-2008
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok Bandolero-w takim razie jakie widzisz rozwiązanie zaistniałej sytuacji,żydzi także zasługują na swoje państwo i przynajmniej do cześci tych ziem mają prawo,jak to rozwiązac?
pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie