Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 346
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Moich wywodów to jeszcze nie czytałeś i raczej nie przeczytasz, bo nie zamierzam wdawać się w polemikę z kimś kto nie ma podstaw erudycyjnych do prowadzenia dyskursu. Ja przeczytałem wszystkie prace dotyczące tego tematu i okolic (za najlepsze, jako politolog, uważam pozycje wydane przez IPN, przy czym mam na myśli poziom aparatu naukowego, stosowanie szerokiego zakresu narzędzi metodologicznych i maksymalne wykorzystanie wszelkich dostępnych źródeł), więc nie widzę powodów, dla których miałbym szukać wiedzy" w takim wątku jak ten.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kto był w ZCHN może dzisiaj, nie zmieniając ani na jotę swojej retoryki, przesiąść się do partii liberalnej. Ktoś kto epatował nas dekadami antykomunizmem niedawno chwalił wielkiego Eda"...

Tyle zabawy jeszcze przed nami, zaskoczeń, suspensu. Już się cieszę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkałem w akademiku z dwoma kumplami, jeden był chłopaszkiem" z Częstochowy, a drugi był z Lublyna". Eklezjasta rzekł aduj Się młodością Swoją". Tak się czasami radowaliśmy się, że...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Cytuję danieloff: ///Zagłosowałbym nawet na diabła rogatego, byle nie na PiS///
**************************************
Jak dla mnie to ani Pis ani PO nie są po drodze. Z grubsza przypominają mi natolińczyków i puławian.
Ale ukierunkowanie animozji tylko w tych dwu kierunkach jest dla rządzących jak najbardziej korzystne z politycznego punktu widzenia. Sekuje kierunki, które rzeczywiście mogłyby przewrócić scenę polityczną w Polsce.
A to ani PO a ni PiS -owi ( PSL i SLD również) nie jest na rękę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cairo1 fantastyka Cię nie pociąga, a GW to czytasz... a przynajmniej takie sprawiasz wrażenie, bo Twoje wypowiedzi to prawie jak cytaty z różnych dziełek fantasy autorstwa GóWnianych autorytetów. Widzę tu pewną niekonsekwencję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To taki cytat z innego wątku żebyś już więcej nie posądzał nikogo o siły tajemne. Cudów nie ma...
Kindzal nie jest mi przyjemnie patrzec ze jednak kraj mojego pochodzenia staje sie zasciankiem, od 20 lat mieszkam poza Polska , po Smolensku wzroslo zainteresowanie Polska u tubylcow, wiec pokazalem gdzie co mozna znalezc na temat.Nie przewidzialem tylko ze ich zainteresowanie nie minie, czytaja i ogladaja,a jeden to zadaje mi takie pytania ze sie czerwienie jak dziewica, bo ciezko im wytlumaczyc ze cos co nie powinno miec miejsca jest wychwalane pod niebiosa."
Parafrazując powiedzenie o pewnym kłapouchym zwierzu można napisać:
...., .... sam pisałeś zapamiętać nie umiałeś...;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co?

Zwłaszcza, że na dniach zapadł wyrok, że co prawda sąd nie jest od wyjaśniania, czy Wałęsa był czy też nie był współpracownikiem SB, ale w ramach wolności słowa można swe opinie dowolnie formułować... I podobno słowa Wyszkowskiego, że Wałęsa był Bolkiem są tylko konstytucyjnie zagwarantowaną wolnością. A fakt, że w 2000 Sąd Lustracyjny uznał deklarację Wałęsy za prawdziwą nie ma najmniejszego znaczenia.


Teraz się zastanawiam, że ( co prawda nie ma w polskim prawie zasady precedensu ) w zasadzie można powiedzieć wszystko i o wszystkich, a potem udawać, że to tylko moja opinia. Ciekawe, skąd tyle przygotowań do procesów o naruszenie dobrego imienia kolejnego prezydenta?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie