Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio nie wahał by się użyć siły w stosunku do protestujących w biurze poselskim płemiera....Zapomniał wół jak cieleńciem był. Chyba gościa do psychoanalityka jako najznamieniwszy przykład że nie ma gorszego chama jak zrobić z chłopa pana" i że tylko krowa nie zmienia poglądów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 346
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Martia- takie pytanie z boku" A słyszałeś może odpowiedź jednego z okupujących na pytanie czy mają prawo zająć biuro poselskie? Jeśli nie, to pozwolę sobie przytoczyć tak, bo jest z moich podatków utrzymywane". Tak się zastanawiam, czy jak się ze śpiworem wprowadzę do np Ratusza we Wrocku, to mnie Dutkiewicz poczęstuje kawą?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziwiać , podziwiać- niezachwianą miłości(platoniczną do ekipy donka) Masochizm czy cóś...Ale z drugiej strony to jak 11 % nie wie co się w wokół czego kręci(Ziemia w okół Słońca i 30% nie wie kto wygrał pod Grunwaldem to się nie dziwię poparciu dla ekipy i temu poparciu....
Dostałem doła..
Pokojowy to on może był elektryk....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martianie, a co Cię tak ta ekipa donka" boli?
Cieniasy są to fakt, ale przynajmniej w miarę normalni i przewidywalni, co niestety nie da się powiedzieć o niektórych innych ekipach...
W tym miejscu należy podkreślić, że wszystkie rządy powinny być oceniane przez społeczeństwo pragmatycznie - tak jak to robią na zachodzie. A jeżeli by takiej ocenie poddać kolejne ekipy rządzące w naszym kraju to mamy szok. Bo okaże się, że tylko w czasach gdy rządziły ekipy z SLD to podatki malały, a rosło PKB. Tyle, że nie są to ludzie z mojej bajki [podobnie jak ci od donka], a całą resztę uważam albo za amatorów, albo za nawiedzonych frustratów, a w niektórych przypadkach nawet za skrajnych oszołomów. I dlatego już dawno temu przestałem chodzić na wybory, no chyba, że w skrajnych sytuacjach, jestem zmuszony zagłosować na tzw. mniejsze zło...

pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
Wałęsa zmienił zdanie dzięki uczestnictwu w rekolekcjach

Lech Wałęsa, który wcześniej informował, że nie będzie brał udziału w uroczystościach rocznicowych zmienił zdanie i pojawił się na konferencji dotyczącej 20. rocznicy upadku komunizmu w Polsce.

Były prezydent w niedzielę napisał na blogu, że jeżeli nie będzie reakcji władz ws. najnowszej książki Pawła Zyzaka, zwróci wszystkie odznaczenia i rozważa również opuszczenie Polski.

- Jeszcze te słowa nie ucichły, a ja już musiałem zmienić zdanie - stwierdził Wałęsa, rozpoczynając przemówienie w Gdańsku.

Były prezydent stwierdził, że impulsem, żeby przyjść na konferencję był udział w rekolekcjach. - Tam Cię uczą jak wybaczać - powiedział Wałęsa.

Przed spotkaniem Tadeusz Mazowiecki stwierdził, że jest w Polsce stronnictwo trucicieli, którzy uważają, że wszystko można, że wszystkich można ochlapać".

Mazowiecki, który jeszcze nie wiedział, czy Wałęsa pojawi się na spotkaniu, czy nie, stwierdził również: Reakcja Wałęsy jest w pełni uprawniona. Jeżeli przyjdzie to mu powiem, a jeżeli nie przyjdzie to przyjdę do niego i złożę mu wyrazy uszanowania".
__________________________________

Najwyraźniej Wałęsa pragnie być beatyfikowany i w ten sposób poza wszelką krytyką.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja cieszę* się, że mamy takie elyty:
- Mam nadzieję, że klasa polityczna zdaje sobie sprawę, że Instytut jest jedną z ostatnich instytucji, które bezkompromisowo pilnują podstawowych standardów - stwierdził prezes Kurtyka w wywiadzie dla "Polski."









































































* pamiętajmy- dziś jest Prima Aprilis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
Poszedłem dzisiaj do fryzjera, Na stoliku z prasą przyuważyłem stary numer Gali" z lutego br. z wywiadem z Wojciechem Jaruzelskim i Moniką Jaruzelską. Przeczytałem...

MONIKA JARUZELSKA: Na pewno łączy nas też miłość do zwierząt. Mój pies, szesnastoletni jamnik, ma chore serce i padaczkę. Jakiś czas temu, przez kilka nocy, bardzo źle się czuł. Kiedy jego stan się poprawił, tata zaproponował, że wezmą BOLUSIA do siebie, żebym mogła się wyspać. Rano dowiedziałam się od mamy, że tata w ogóle nie położył się spać. Bał się, że pies poczuje się gorzej. Spędził z nim całą noc, siedząc na kanapie.
WOJCIECH JARUZELSKI: Trochę się zdrzemnąłem, ale byłem spokojny, że pies jest przy mnie, że nic złego mu się nie stanie. On jest moim rówieśnikiem, dlatego tak dobrze się rozumiemy. BOLUŚ jest chyba w lepszej kondycji fizycznej ode mnie. Potrafi na tych swoich krótkich nóżkach wskoczyć na kanapę. Ja prawdopodobnie musiałbym skoczyć trzy metry wzwyż, żeby mu dorównać."
http://www.gala.pl/gwiazdy/wywiady/zobacz/artykul/wojciech-jaruzelski-z-corka-monika-ich-zycie-rodzinne.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez jestem daleko, ale jak wiemy historia lubi sie powtarzac , zwlaszcza jesli w gre wchodza tragedie, kompleksy tych dwoch Panow, ze ich nie internowano, do tajemnic konspiry nie dopuszczano z racji tatusia Rajmunda, w korzystnym dla tych osobnikow czasie jakos odpalily i chwycili wiatr w zagle, ale jako ze rozumu na zamiary nie stalo to jestesmy swiadkami naocznymi jak to sie konczy.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cairo, zastanawiam się, w jakich to szkołach uczyli Cię historii. Bełkoczesz mglistymi aluzjami, pomówieniami i michnikową propagandą antykaczystowską", ale książki o Bolku nie przeczytałeś. Ja to rozumiem, nie wszyscy muszą być wykształceni, bo przecież ktoś musi mieszać beton w Irlandii i zbierać kartofle w Norwegii, ale w takim razie zadaję pytanie: po co udzielasz się w tym wątku? Dyskusja o tym, czy Wałęsa to Bolek w gruncie rzeczy jest dyskusją o książce Cenckiewicza i Gontarczyka, bo jest to jedyne naukowe opracowanie tej kwestii. Chcesz zająć głos w dyskusji, to najpierw przeczytaj książkę.
Danieloff z kolei (to ten, który wielokrotnie zarzucał różnym Użytkownikom upolitycznianie" forum) twierdzi: Nie jestem zwolennikiem żadnej partii politycznej, ale jednego nigdy nie zrozumiem - jak można było głosować na takie śmieszne idywidua jak Kaczory??? Brrrr"
No cóż, panie Danieloff, to ja zadam Ci pytanie: czy różowi już odwdzięczyli Ci się za oddany głos na Bronka? Ciekawe czym? Podniesieniem podatków, rekordowym długiem publicznym czy kolejną aferą z udziałem ministrów pracujących dla mafii? To naprawdę arcyciekawe z punktu widzenia psychologii, czym kierują się ludzie, głosując na bandę, która podwyższa im podatki, rabuje ich w biały dzień, uzależnia od Moskwy, fałszuje historię, chroni ubeków, likwiduje jedyną instytucję zajmującą się odkrywaniem prawdy o historii najnowszej, a także wprowadza kult jednostki, nakazując wieszanie w ambasadach portretu takiej miernoty kształconej na wikipedii, jak Bronek Komorowski. Bardzo chciałbym wiedzieć, co ma w łepetynach lud, popierający tę opcję, skompromitowaną przecież już wielokrotnie jeszcze jako UW, Kongres Aferałów czy w trakcie zamachu stanu na rząd Olszewskiego. Brrrrr...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie