Jump to content

allegrowicz67

Forum members
 • Content Count

  346
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czlowieksniegu -albo po prostu cohones jak ziarnka ryżu.." - Jak jakiś element używa słów obcych bez zrozumienia, to powstaje coś takiego jak kwiat myśli moda. Puedes chupar pene de tu madre Yeti (specjalnie bez hiszpańskich znaków).
 2. Czlowieksniegu - Z prymitywnych przydupasów i twojego poziomu to nawet ameba ma ubaw. Od 2004 roku opuściło Polskę ok. 2000000 Polaków. Kto będzie celebrował rocznicę wyjazdu kilkunastotysięcznej grupy z 1968 roku? Michnik tęskniący za braciszkiem? Dlaczego milion Polaków, którzy w latach 80. XX wieku zostali zmuszeni do wyjazdu, nie jest traktowany tak jak ta garstka? Zażydzone mentalnie postkomunistyczne odpadki narzucają mieszkańcom Polski, kto ma być ceniony, a kto nie. Widzę w tym dyskryminację i lewicową patologię.
 3. Wątek osiągnął poziom moderatora i jego przydupasów.
 4. Gdzie znalazł schronienie jeden z żydowskich zwyrodnialców z komunistycznych obozów prowadzonych przez żydów gdy musiał uciekać z Polski? W Izraelu!
 5. Okucie rękojeści pistoletu skałkowego lub kapiszonowego.
 6. Wysokość - 25mm. Z jakiego okresu pochodzi.Brak mocowania. Czy to jest element jakiegoś odznaczenia lub odznaki?
 7. fala - A co do Kielc...tak się składa że moja rodzina w tym czasie mieszkała o rzut beretem od ulicy Planty w Kielcach." - I co to ma wspólnego z wiedzą na temat tego, co sowieccy Żydzi zrobili z komunistami w Kielcach? http://lubimyczytac.pl/ksiazka/24880/umarly-cmentarz
 8. Mówienie o historii tak jak ona wyglądała, to zadanie dla wszystkich. Nie wiem dlaczego jest kilka nacji, którym przypominanie prawd historycznych bardzo przeszkadza. Myślę tu o naszych sąsiadach i żydach. fala - Najpierw poczytaj coś o tym co się tam stało, kto to organizował i przy udziale jakich ludzi, i wtedy się zastanów jakich argumentów" używasz.
 9. W związku z tym, że obecnie większość Semitów to Arabowie, a nie Żydzi, więc lepiej nie używać słowa antysemityzm, gdyż wprowadza ono w błąd. Można mówić o np.: niechęci do żydów, nastrojach antyżydowskich, wrogim nastawieniu do nich... i powodem takiego nastawienia do nich są oni sami. Czy są jakieś kraje gdzie ta społeczność jest lubiana?
 10. http://polskainfo2.tripod.com/images/bednarczyk.pdf - Warto znać, bo pozycja mocno przez środowiska żydowskie znienawidzona.
 11. http://www.upadeknarodu.cba.pl/zydowska-policja.html - Skala kolaboracji środowisk żydowskich z Niemcami też nie jest powodem do dumy. Nawet amerykański film Pianista" zahaczył o ten temat. Ciekawe, czy kiedykolwiek powstanie lista polskich ofiar żydowskich donosicieli i szantażystów, którzy celowo po wpadnięciu w ręce Niemców ujawniali miejsca i rodziny, które im pomagały i które swoim czynem skazywali na śmierć. Co się działo z polskimi rodzinami, które znajdowały się na listach noszonych przez np. uciekinierów z gett?
 12. Te brunatne odpadki prezentują identyczny poziom jak targowiczanie z PO w Brukseli lub Rózia Won w niemieckich propagandówkach. Dziwne jest to, że atakowanie Polski przez eurodeputowanych na forum parlamentu europejskiego i w kuluarowych ustawkach, czy działalnośc antypolska niektórych partii politycznych nie są tak piętnowane jak narodowo-socjalistyczne odjazdy innego proniemieckiego marginesu.
×
×
 • Create New...

Important Information