Jump to content

Debili nie sieją...


AKMS

Recommended Posts

Posted
Totalni debile, nic dodać nic ująć :/ Jak beczka walnęła w druty energetyczne cud, że nie zerwała ich, bo wtedy by mieli i mokro, i ciepło w gaciach za jednym zamachem. Ale tacy jak oni to raczej mózgów nie zaśmiecają takimi wizjami.
Posted
A dzielni lokatorzy pobliskich bloków morda w kubeł, chociaż prawie w każdym mieszkaniu jest telefon. Bo to pewnie ich pociechy" tak się zabawiały. Trudno, że debile. Każdy kocha swoje dziecko.
Posted
Na szczęście nikomu nic się nie stało, przy tego typu zabawach mozna kogos uszkodzić,Powinno co najmniej dwóm u....c palce to może gnoje by coś zrozumieli.Chociaż wątpie!!!
Posted
E tam panowie, te przewody były izolowane więc nic by się nie stało. Ale tak czy siak kolesie nie myśleli co robią...
Posted
Tia... z rozżewnieniem wspominam młode lata...
Chociaż nie . My eksperymentując ekstremalnie na poligon wyszukiwaliśmy miejsca odludne a nie szukaliśmy poklasku gawiedzi..
  • 1 month later...
Posted
efekt zabawy karbidem
-2003r. rozerwana bańka po mleku
skutki: chwilowe kłopoty ze słuchem, i pocharatana lekko ręka
-2007r. przedwczesny wybuch balonu
skutki. poparzona dłoń i przedramię, dwie noce z ręką w misce

to jest mój bilans wypadków
Posted
trudno powiedzieć, ale raczej ostrzegam, żeby lepiej do takich zabaw" podchodzić z głową, albo dać sobie spokój. Rutyna gubi
Co prawda film był efektownym, ale nigdy takich rzeczy nierobi się w takich miejscach!!! i z taką widownią.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information