Jump to content

kundzio11

Forum members
 • Content Count

  271
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral
 1. Dobrzyków to nie tylko druga wojna.Kumpel miał tam naprawde kilka fajnych trafień.Lazaret'napoleoński" stoi do dzisiaj.Ogólnie teren spenetrowany,syfiarze którzy tam chodzili mogli by po sobie sprzatać.Jak spotkam takiego dziurkacza to w......l.Wykopałeś -to zasyp po sobie.Uwaga na stanowiska archeo,nie radzę penetrować.Ludzie wścibscy-A pan to czego tu szuka,idź pan bo naPolicję zadzwonię.
 2. A kolega Krecik w jakich rejonach się obija?
 3. Jeśli za 300 peelenów to odejmę sobie,od ust kaszankę i kupię! Za duzo kasy nie mam,w domu bieda,nie ma chleba,dzieciom trampki kupic trzeba.
 4. Kto łyknie Noktę od złotówki?Może za 200-300 zeta warto byłoby kupić i zobaczyć z czym to,tak naprawdę się je.
 5. No i co dalej?Ani widu ani słychu .Ktos już juz nabył to cacko?
 6. Coś w tym musi być,cena podskoczyła.Nie chce snuć domysłów,ale ciekawi mnie maksymalny pułap.Dojdzie do 100 000?
 7. Dzisiejsza cena za lokalizator to 49 000.Czyżby tamten się sprzedał?
 8. A może ktos wie ile zapłacił za ten wynalazek mister kruk?Czytałem chyba na stronie Proscana,ale nie mogę znależć.
 9. Jak będziesz na miejscu to odezwij się.Na pewno się wybiorę w towarzystwie,bo samemu kilka godzin w lesie to trochę smutno(chociaż bardzo lubię).
 10. Byłem,facio nie mógł znależć miejsca.W jednym miejscu dosyc ciekawe zagłębienie,jakieś echo sygnału{mam gównianą pikawkę) może jakby z lepszym sprzętem,to może by cos trafił.Facio łyknął najpierw winko za 3,50 po godzince koktajlik-na mój koszt,i trochę go zmotało.Na pewno zna teren bo poruszał się dosyć zdecydowanie w terenie.Może liczy na coś więcej?Aktualnie jestem w delegacji,jak wrócę mogę do Ciebie podskoczyc i wybrać się w te okolice.
 11. Jestem z Płocka ,niesamowicie zaintrygowały mnie te zdjęcia. Niedawno uzyskałem informację o stanowisku artylerii,w okolicach Gostynina.Facet ma około 60-tki,twierdzi iż będąc dzieciakiem,odnajdywał mnóstwo rzeczy lezących wręcz na wierzchu..Jestem z nim umówiony ,zawiozę go na miejsce ,zobaczę ile w tym prawdy.
 12. JW 1544 pierwsza centralna składnica czołgowo-samochodowa.Gałkówek dawne woj. piotrkowskie.
×
×
 • Create New...

Important Information