Skocz do zawartości

Jakie nowe działy forum?


Bocian

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 171
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Witam,
Zwierzu myślę, że dział Rosja Carska" to już zbyt wielkie rozdrobnienie, jeśli miałby powstać taki dział to inne też musiały by powstać: Austria C.K.", Prusy" etc.

Wg mnie niezbędne jest oddzielenie obu światowych wojen bo mieszanina jest niesamowita, a znalezienie czegokolwiek jest problematyczne. Myślę, że warto by pomyśleć o takich działach:
- I wojna
- II wojna
- Pojazdy
- Lotnictwo

Niezłym pomysłem byłby też lekki lifting aszych odkryć"
tak aby nie mieszał się z działem identyfikacja" bo to wprowadza niepotrzebny zamęt. Proponuję do aszych odkryć" dodać w nawiasie (bez identyfikacji)

Kolejnym działem wg mnie potrzebnym jest miejsce gdzie można by identyfikować wszelkie podejrzane znaleziska co do których mamy wątpliwości czy są bezpieczne, i tu uwaga, myślę że należałoby zamieścić w takim dziale przyklejone" ogłoszenie o skutkach zabawy" takimi przedmiotami oraz ewentualnie o skutkach prawnych ich posiadania, a to w celu uniknięcia dziesiątek postów ostrzegających, ale nie wnoszących nic do tematu. Jeśli pytamy: jaki to pocisk?"
a w odpowiedzi dostajemy 10 postów o braku odpowiedzialności, o głupocie etc to tylko zaśmieca forum, a na konkretną odpowiedź można się w ogóle niedoczekać. Taki dział mógłby nosić nazwę na przykład ardzewiała śmierć"
Jest jeszcze kwestia działu identyfikacja",
w którym jest niezliczona ilość postów o takim samym tytule, proszę o id" i możę to dotyczyć guzika i czołgu. Nie wiem czy taka możłiwość istnieje, ale uważam , że moderator powinien mieć możliwoć zmiany tytułu postu po zidentyfikowaniu przedmiotu, aby było łatwiej odnaleźć żądane informacje, albo, żeby nie zawracać d... moderatorom (bo i tak roboty jest od groma) taką możliwość powinien mieć autor postu. To w znaczącym stopniu ułatwiło by nam wszystkim życie.
Pozdrawiam
Jadzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,jestem za rozdzieleniem obu wojen oraz za zmianami w identyfikacji-jeżeli nie odrazu w temacie postu to już po rozpoznaniu sortować to do odpowiednich grup rodzajowych aby można taką grupę np.wyśfietlić za jednym zamachem a nie szukać po całym dziale.uważam też że przydałby się jeśli nie osobny kącik komputerowych porad technicznych to chociaż kilku chętnych którzy mogli by takiej porady udzielić-nie chodzi o jednorazowe wrzucenie kilku zdjęć ale zrozumiałe wytłumaczenie jak to zrobić przez gg,skypa lub telefonicznie/pozd.marek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,sugestia może nie na temat ,ale uważam że duże zamieszanie na forum powoduje pogoń za cyferkami które widnieją obok nicka,niestety liczby te nie zawsze pokrywają się z tym co użytkownik forum wnosi do tematów.
Myślę że wskazane byłoby określenie wieku użytkownika co zapobiegło by wielu nieporozumieniom i pozwoliło by obiektywnie ocenić osobę z którą podejmuje się dyskusję,
nie uważam że młodzi ludzie nie mają nic ciekawego do powiedzenia,ale istnieją tematy które mogą podjąć wyłącznie dorośli(nie chodzi o sex :)
Pozdrawiam ,szczególnie młodzież żądną posiadania wiedzy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

honker: zmianami w identyfikacji-jeżeli nie odrazu w temacie postu to już po rozpoznaniu sortować to do odpowiednich grup rodzajowych aby można taką grupę np.wyśfietlić za jednym zamachem a nie szukać po całym dziale."

Wybacz, ale jako moderator identyfikacji bynajmniej nie mam zamiaru i czasu zajmowac sie sortowaniem postow, wystarczy ze codziennie czytam 95% postow. Od tego jest na dole wyszukiwarka aby znajdowac odpowiednie watki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do edycji - nie polecam. Niech każdy sie dwa lub więcej razy zastanowi zanim coś napisze. Powstanie zbyt wiele domówień" z konsekwencjami, których można się domyślić....Coś merytorycznego zawsze można dodać w kolejnym poście.

pozdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tkwie w hotelu w Warszawie i dodałem nowy dział Wojny Światowe i do działu nasze odkrycia info bez identyfikacji.

Jednego co na bank nie będzie to edycji własnych postów, każdy bierze odpowiedzialność za to co pisze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również na bank nie będzie linków do własnych stron, stopek i banerków. Chcesz wypromować własną stronę zapracuj na to i nie będziemy robić z forum bazaru.

Nie będzie również powiadamiania o postach SMSem za to będzie powiadamianie e-mailem o wątkach dodanych do ulubionych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bocian, ja jako user tego forum stwierdzam, że nie warto dodawać nowych działów, bedzie więcej miejsc to pyskówek.

Ja bym zwiększył nadzór, nadzór jeszcze raz nadzór i brutalną kontrole, 4-5 modów na dział, z dyżurami 24 H, żeby po 2-3 minutach po głupim poście, wulgaryźmie, pyskówce znikały od razu posty albo userzy.

Nie tracić czasu na jakieś wojny światowe, i tak będą zakładać posty na głównym albo w historii współczesnej.
Szkoda bajtów i serwera.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RediNS - chyba nie wiesz o czym piszesz. Ja już jestem modem globalnym" na innym (nie historycznym) forum. Zaprawdę powiadam Ci, tutaj podobnej funkcji nie chciałbym otrzymać. Tematyka jest zbyt trudna do filtrowania. Owszem łatwo wyłapać kalumnie i epitety, ale z pyskówek czasami coś mądrego się wyłania. Skąd wiedzieć na jak wiele pozwolić użytkownikom?
Naprawdę ciężki kawałek chleba i to w czynie społecznym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie