Skocz do zawartości

Jakie nowe działy forum?


Bocian

Rekomendowane odpowiedzi

Częściowo OffTopic:
1) Nowa szata graficzna. Co prawda nie szata zdobi... ale prawda jest że design jest dosyć stary.
2) Segregacja wątku na posty zaczynając od najnowszego. Zaznaczenie nowych postów dodanych od ostatniej wizyty na forum (ułatwia wg. mnie czytanie osobom często zaglądającym do danego wątku).
3) Dodanie tymczasowego działu Kosz" do którego lądowałyby posty warte weryfikacji (pod względem historycznym jak i zachowanie użytkowników).
4) Ze względu na brak odpowiedniej jakości" wiedzy jak i czasu na moda się nie nadaje, chętnie mogę pomóc w sprawach serwerowych HW lub SW o ile taka pomoc byłaby potrzebna.

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 171
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
A ja biorąc przykład z innych for - proponuję utworzyć zamknięty dział dla zaufanych użytkowników, gdzie będziemy mieli więcej swobody. Taki underground np pod nazwą SPEC GRUPA. A może już coś takiego macie ;> Co bociek? ;>

Pozdrawiam.

.
.
.
CirrusCX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro już lekko zeszliśmy z tematu owych działów" to może i ja z sugestią.
W nowej wyszukiwarce brak linku do powrotu na główną stronę forum. Trońki to uciążliwe:)))*


*-jeżeli jest tam coś takiego, a ja tego jeszcze tego nie wypatrzyłem, to bardzo przepraszam za zawracanie głowy.

Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

f35jsf - dorobiłem powrót na forum główne, linkiem jest logo górne.

terenowiec69 - taka opcja będzie, programista całkowicie wymieni system sesji co da nowe możliwości, niestety u jego matki wykryto nowotwór wątroby więc znowu zostałem na lodzie więc chwilę potrwa zanim będą zmiany

CirrusCX - zamknięty dział nie jest dobrze widziany przez innych a do tego w razie wizyty smutnych panów lub nakazu sądowego będę musiał go udostępnić. Zasada jest prosta - Mniej wiesz krócej Cię przesłuchują" :)

morph -

ad1) nowa szata ech ileż to razy chciałem ją zmienić ale zdolności brakuje, na usługi profi grafika kasy brak, poza tym nowy wygląd musi być spójny z innymi serwisami jak i gazetą papierową, chciałem zrobić po prostu konkurs z nagrodami za jakiś projekt ale nadal tkwie w bezsilności decyzyjnej gdyż nie ode mnie wiele rzeczy zależy

ad2) po zalogowaniu nowe posty od ostatniej wizyty sa zaznaczone mrugająca ikonką NEW

ad3) a ktoż to będzie robił?

ad4) jeżeli jesteś w tym biegły to chętnie coś zaproponuje, szczegóły na bocian@odkrywca.pl


xtetris - niestety na razie takiego działu nie będzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka razy wrzucilem temat epoki napoleonskiej i za kazdym razem 'chwytal'.
Osobny dzial 'napoleon, lub epoka napoleonska' bardzo by sie przydal.To specyficzny rozdzial historii, maa bardzo wielu pasjonatow ktorych niespecjalnie interesuje II wojna i XX wiek wogole, a -nie oszukujmy sie- 90 proc poszukiwaczy to wlasnie Druga wojna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje by do działu Monety i nie tylko" dopisac guziki i pieczątki bo prosby o ich identyfikacje trafiaja i do monet i do typowego działu Identyfikacja" i w związku z tym są one dosyć rozrzucone. Dział taki mógłby się nazywać Monety, guziki, pieczątki"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do działu napoleońskiego to nie wiem, tematyka wąska i interesująca niewiele osób. Może gdyby pomysł ten uzupełnić o wiek XIX czyli Królestwo Kongresowe i powstania narodowe?
Wtedy myslę idea taka miałaby sens.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i powyzej jeszcze jeden przyklad kolegi dla ktorego historia to tylko XX wiek

wojny swiatowe trwajace w sumie 10 lat - tak
II RP - tak

Ale epoka ktora przez 20 lat wywracala do gory nogami caly swiat,ktora miala bitwy w polsce przy ktorch 'Bzura' to niewinna potyczka... to juz nie, bo za dawno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

longwood dlugo jestem już na tym forum a tematyka napoleońska to moja pasja. Wiem, że zainteresowania nią tutaj jest nie za szerokie dlatego proponowałem dział mieszczący w sobie wiek XIX i może XVIII.
Jesli interesujesz się epoka napoleońską polecam Ci stronę:
www.napoleon.gery.pl
To najlepsza polska strona na ten temat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

longwood mialem na mysli historię od pierwszych Piastów po 1918r, żeby nie zahaczyc IIRP w osobnym dziale.
Nie ma typowo ogolnego działu dla tego okresu.
Wojny światowe to tylko wojny, a gdzie tradycja, obyczaje, szlaheckie picie miodu? :)
pozdro!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie nie warto dodawać nowych działów. I tak będzie bałagan.
Wobec PEWNYCH ZMIAN w dziale IDENTYFIKACJA możnaby utworzyś galerię rzeczy niebezpiecznych (ale wykopków, a nie fantów w stanie magazynowym). Uważam, że w naszym hobby nie da się ominąć ozrywkowych" zagadnień. Może też jakiś elefon zaufania" służący do ANONIMOWEGO zgłaszania niewybuchów (namiar GPS + krótki opis).
Pozdrawiam z lasu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie