Jump to content

terenowiec69

Forum members
 • Content Count

  755
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral
 1. woytas powiedz skad sciagnąc ozi explorer trial tak żeby wrzucic go do nawigacji.
 2. To jest wycinka,jest tu lesnik zdaje sie na forum ,bodajże acer ,z takimi zapytaniami to do niego.
 3. Tak mniej wiecej przedstawia się ta linia w terenie.Obszar duzy.
 4. Do feld odnosnie mojego zdjęcia. Jest to teren frontu z I wojny swiatowej,zdjęcie jest odwrócone dla lepszego widoku,wg.informacji które mam skraj lasu był obsadzony przez pułk grenadierów rosyjskich. Potwierdza to nałozenie mapy sytuacyjnej na na widko google earth,i linia frontu mniej więcej sie zgadza z zarysem tym oraz innymi licznie wystepującymi w terenie.
 5. Czy to moga być okopy,rejon walk I wojny światowej,dodam iz teraz sa tam równe pola.
 6. Kolego ten Gaz 67" pochodzi z mojego miasta Chełm.Znam jego całkowita historię,nawet kilka częsci w nim jest odemnie.Ale to tylko nieudolna kopia samochodu.
 7. Tego juz kończę 69 A,a 69 M czeka w kolejce.Na dolniaku.
 8. Ja wiem że mój Gaz 69 bedzie palił 15 litrów w zaokragleniu,a wyjeżdza juz w sierpniu po 2 letniej restauracji. Jak ktoś ma czapajewa do opchnięcia to chetnie podkupie. pozdr.
 9. No własnie,dyskusje możemy zmienic na bardziej przyjemną. A propos jakie tam oponki były,nie jodełki drogowe?
 10. Kolego zakładasz głowice od wołga 24,oraz zawory od gaza 66 i jest rakieta.Rosyjskimi terenówkami zajmuje sie na co dzień,więc wiem co mówię. Panowie mówimy tu o zuzyciu z max.obciazeniem i wyposażeniem,wszystkie dane techniczne odnoszą się do takich wartości.Miałem Uaza do tamtej soboty,teraz Gaz 69 am.
 11. 16 litrów,nie no teraz to ja sie usmialem.Nigdy w życiu,norma na zuzycie np.UAZ-a to jest 17,5 l/dane fabryczne. Gaz 69 w wojsku polskim miał normę 14 litrów ,ale cięzko było sie utrzymać,przeważnie wychodziło prawdziwe 18 litrów na prawdziwe 100km.Trzeba tu wziąść pod uwage eksloatowanie na orginalnym gażniku K22D,a nie na Jikovach. Gaz 67 miał i ma spory apetyt na paliwo.Podczas rozmowy na zlocie militarnym z właścicielem Gaz 69B, dowiedziałem się że zuzycie wacha sie około 25 litrów.Nie sa to moje wymysły.Samochód po remoncie kapitalnym całości.Pokaż mi orginalnego czapajewa który pali 16l.
×
×
 • Create New...

Important Information