Skocz do zawartości

Nasze zawody czyli czym sie zajmujemy


Mirkoni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 179
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
dobry post,
nie czytalem calego tylko dwa pierwsze wpsiy ale napisze co ja jestem":-)
studia skonczone na grunwaldzkiej w rzeszowie zarzadzanie administracja ale cienka kasa z tego bo co po tym moge byc jakis burmistrz sanoka czy wojt czarnej:-dwiec sie wzielem za handle dzielami sztuki taki ze mnie skormny stefan bartura,pseudo wladca bieszczad:-D
ale jezdze bmw x-5 4.4 silnik z progami chrome furka, pol chrewtu do mnie nalezy(chrewt to zalew solinski dla niewtajemniczonych)i tak sobie dorabiam czasami jako przewodnik po trasie legionow a czaesm tez we lwowie po duzym teatrem kupuje ikony:-D
pozniej je w berlinie albo w NY sprzedaje bylym czlonkom UPA,dobrze mi sie zyje i jestem szczesliwy:-D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszyscy hydraulicy wyjechali do Francji :)-ps.1 na temat brzuchów-Kto nie ma brzucha ten kiepsko r.cha",2 wiem Hitboy64 że może ci się narażę ale uwarzam że przegięciem jest to że pewien osobnik ciągle tu się wypowiada-dodam że nie chodzi mi tu o Huka100 :)))pozd.No to tyle i jak by komuś rurka pękła to powiemwoda napotykając na otwór wypływa";)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawód- technik żywienia,
praca- technik żywienia + prywatni pacjenci(masaż, bierne)
studia- zaoczne: fizjoterapia ;)

do wykrywki pasuje jak pięśc do nosa ;)

I Panowie Kolekcjonerzy" popieram pozbawianie broni palnej cech użytkowych serdecznie olewając umniejszanie jej wartości historycznej... wyobraźcie sobie świat, w którym walnięty sąsiad może trzymac w domu sprawną pepeszę. O niewypałach nie ma co wspominac ;]

...monetki zbieram^^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja dołączę się do wesołej ferajny : student IV roku historii, niedługo pewnie bezrobotny ;)

@Bjar to może w takim razie masz czas na poprowadzenie serii konkursów historycznych w ramach www.ligahistoryczna.pl lub zaopiekowanie się jednym z nowych projektów.

Brakuje nam ludzi, poszukiwani są programiści PHP,MySql z doświadczeniem, graficy, osoby do opieki nad serwisami, osoby zajmujące się zawodowo filmowaniem z każdej części polski, scenarzyści, montażysta video i wielu innych.

ciągle aktualne praca@odkrywca.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziennikarz, informatyk, elektronik, meteorolog, War Man. NIE !!!
Informatyk, elektronik, dziennikarz, meteorolog.
Cholera by to wzięła, sam już nie pamietam !
Aaaaa !!! Dziennikarz, elek......, no i ten, ... no .... Altzhaimer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem drukarzem.Do k-szela,jak moja żona/mgr farm./ zobaczyła Twój post o magistrach to ją ruszyło.Podobno w jej aptece jest inaczej.Ale mieszkamy w tzw.Polsce B i mgr czy technik pracują tak samo.Pozdrawiam.Robert.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie