Skocz do zawartości

Duchy na Wykopkach


Rekomendowane odpowiedzi

Piękne i pouczające historię. Smutno trochę, że wielu z was neguje coś, czego można doświadczyć na własnej skórze przy odrobinie chęci.Na przykład rekolekcje. Na przykład w Krakowie u Jezuitów. dla młodzieży. Jak ci kumpel albo kumpela, którą znasz od dziecka zacznie nawijać podczas modlitwy grupowej po aramejsku albo koptyjsku to są dopiero jaja. Jakiś świat równoległy swoi przed nami otworem i nie trzeba być papieżem, ale my się go boimy bo/i jesteśmy nieodpowiedzialni i różne przykre sprawy wychodzą z takich zabaw.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Pokemon ale sie ubawiłem hehehe wiadomo było,ze to coś takiego będzie więc delikatnie sciszyłem głos, ale przede mną córka siedziała przy kompie i miała głosno.O mało z krzesła nie spadłem a domownicy spojrzeli jak jak na ducha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę was zmartwię z tymi duchami. Film jak i matryca (CCD lub CMOS) odbierają obraz trochę inaczej niż ludzkie oko. Poza tym jeszcze dochodzi obiektyw. Dlatego widać różne rozbłyski, mgiełki, cienie, wszytko to wygląda bardzo magicznie i dodaje klimatu. Nieraz robiąc zdjęcia udało mi się zrobić coś dziwnego np. Raz robiąc zdjęcia w zamku przy kiepskim oświetleniu okazało się ze jestem na zdjeciu, mimo ze stoję za aparatem. W normalnych warunkach należałoby uciec w popłochu, opowiadając po drodze ze w zamku straszy a następnie przyjść ponownie z egzorcystą, czosnkiem, albo jakimś lokalnym wiedźminem.
Niestety z duchów nici. Administrator zamku ustawił w sali szybę w celu ochrony dekoracji przed wandalami. Szyba była trudno dostrzegalna przez ludzkie oko. Natomiast aparat widział moje odbicie w szybie bardzo wyraźnie. Jest to związane z niedoskonałością obiektywów.
Mam nadzieje ze ukatrupiłem trochę zjaw.

Pozdrawiam
ghostbuster Ves :-)
ps(fotka z zamku niedługo-muszę ja wykopać ze swojego przepastnego archiwum).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie