Skocz do zawartości

okolice Poznania


romkol

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 419
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Romkol ostatnio zapędził się prawie pod leśniczówke... Nie ma tam za dużo :/ Myślę że prędzej na tych bagniskach coś się jeszcze odkryje (pod warunkiem że woda opadła), no i przeprawa :)
Dla chętnych (czyt. wytrwałych) jutro Radojewo, standardowo na kawie u von Treskow o 7.30 :D
Co do niedzieli, będziemy się jeszcze zgadywać!
Pozdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chcecie obmacać pozostałości budynków to można dojść do domku na palach i dalej skarpą wzłóż starego lasu albo dotrzeć do czerwonych krzeseł i w lewo aż się dojdzie do tej samej wysokiej skarpy na której jest droga i przy tej właśnie drodze idąc na północ są te ruiny a przed nimi jest kawał lasu ogrodzony siatką
romkol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PG - sorry, zapomniałem zostawić mapy.Jak bede jutro to je dostaniesz.
P.S. Kurcze chyba posiałem gdzieś w lesie czapkę, trudno za te monetki co dzisiaj znalazłem trza było Naturze oddać jakiś characz :-).
fotki później.
pzdr.
kaka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamiętam to jeden większy postój miałeś przy przeprawie, a drugi w okopie między dębami - może tam.
Mnie się trafiły przedwojenne, a najbardziej cieszy 1 grosz z 1930 - polowałem na ten rocznik od 2 miesięcy ( w katalogach najbardziej ceniony - na aledrogo licytują taki i jest do wzięcia za 168 zet - wróciło się więc za baterie:).
PS. Szkoda, że nie mogłem przeczytać postu od Romka, bo z chęcią bym pomacał ten budynek...a poza tym, to trzeba na jutro nowe miejsce znaleść bo stare dziś strzepliśmy jak ciotki dywan.
281 pomyśl o nowej miejscówce i daj cynk dla PG na sms
Sv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych kolegów!
Sorry że się mnie nie było jakiś czas na forum ale mi wczoraj między 14 a 15 urodziła się córka,więc myślę że zrozumiecie.
Co do miejsca jutrzejszego to myślę że u von Tresków na kawie około 9.00.Czy ja będę nie wiem.Gdyby mnie nie było to możecie jechać tam,gdzie ostatnio rozmawialiśmy po tej samej stronie tylko bliżej miasta.Poróbcie fotki gdyby mnie nie było,ok?
Pozdr.281
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kaka.
Czasu to ja cały czas mam mało.
Mam do was prośbę chłopaki.Jak wiecie to była tam przeprawa,i te monety też wiążą się z nią,a mianowicie czy moglibyście przywieść te wszystkie monety co wam z tego miejsca powychodziły chciałbym pstryknąć wszystkim fotki.Co wy na to PG,Sv,kaczka?
Pozdr.281
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

281, gratulacje!!! No w córy widzę obrodziło :) To musisz jutro być!!!

U mnie dziś kiepsko... ale najbardziej zadowolony jestem z 2 groszy z 1927 :D
To co panowie? U von Treskow i potem zobaczymy? Jak coś dajcie cynę na koma ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie