Skocz do zawartości

okolice Poznania


romkol

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 419
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
hehe :-) Odznaka sprawności obrony cywilnej, 5zł z 1977, 5zł współczesne - o dziwo między łuskami, 17 łusek, jedna łódeczka i na koniec ból w nogach po przebytych kilometrach, może jutro jakaś powtórka? Pozdrawiam /Wojtas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafiłem z Kamilem na część zewn. pasa obrony Poz. - okopy są prawie niezasypane ( głębokie na jakieś pół metra i dość szerokie - obeszliśmy może ze 100 metrów a pozostało tego jeszcze, że ho ho ).
Mniej więcej co 20 metrów są skupiska łusek od mausa ( jest tego masa - czeskie, niem. i nasze z orzełkami a przy tym żadnej łódki - MG? )- poza tym teren czysty.
Jutro na pewno nie będzie PG i Kamila, o reszcie nie wiem.
Przydałoby się jakieś spokojniejsze miejsce bo już mam alergię na łuski...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dogadajcie jakieś miejsce ( muszę spadać bo nadaję z modemu ) i dajcie znać, gdzie kopiecie lub się zbieracie - może dam radę wyskoczyć na 3 godziny.
Namiar na mnie ma romkol, kamdrum i PG.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Pozdrawiam wszystkich kopaczy z okolic, udało mi się znaleźć czas na mały wypad (niestety jutro powrót do rzeczywistości mon). Ostro przeczesujecie teren, pewnie zanim dla mnie sezon się rozpocznie na dobre już nic nie zostanie:) no, ale co tam. Dziś udało mi się „wykopkować” całe 3,5h w pobliskim lesie. A efekty na foto kupa zabawy:) Czy ktoś może zidentyfikować ten większy przedmiot? A może już coś podobnego naszych terenach wykopaliście? Pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Powiedzcie mi chłopaki jak to jest,rano gościu chce sprzedać solarisa,a wieczorem okazuję się że go samochód przejechał(mam na myśli wykrywacz).Fart,czy pech? Dla mnie.
yonder! nie licz na chłopaków dzisiaj;-)
Czy ktoś był na cytadeli dzisiaj?
Pozdr.281
No i proszę lurgal się odezwał,z moich stron,tam kończyłem szkołę.
axmann-gdzie żeś trafił te transzeje,był mały bunkier?a gdzie ta karczma,nad jakim strumykiem?
Pozdr.281
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj z SV buszowaliśmy na starych śmieciach w dębinie koło chatki na palach SV jak zwykle wymiatał monetki a ja trochę łusek i jedna monetke 10gr.PRL wracając już do samochodu natrafiliśmy na resztki ogrodzenia z drutu kolczastego po jakieś opuszczonej jednostce jak nam się wydawało a że płot przecinał naszą drogę na skróty toteż weszliśmy za płot po jakiś czterystu metrach był następny płot a za nim jeszcze jeden tylko te płoty wyglądały na nówki więc nie pozostało nic innego jak opuścić teren no ale niestety już nas namierzyli jednak udało nam sie zwiać za zewnętrzne ogrodzenie tylko dlatego że spłoszyliśmy stado dzików które uciekając robiły duży hałas a wartownicy popędzili za nimi myśląc że to my:)
a tak właściwie niebieskie berety co to za formacja?
romkol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, po dłuższej nieobecności :) Widzę że było równie nieźle w weekend!
Jak tam Romkol? Sprzęt oswojony :D
281, no to na Solariska jeszcze trochę będziesz musiał poczekać? Za ile miał być?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurcze - to Solarisy luzem ludzie po ulicy puszczają?:)
Mieliśmy mało czasu w Niedzielę więc i plon nieduży - drapnąłem znów nasze przedwojenne monetki i 5 fenoli.
Można się jeszcze pokręcić koło dębów, bo wydaje mie się, że tam robili sobie nasi wojacy miejsce odpoczynku ( 90%dotychczas zebranych tam monet pochodzi z tego misjsca, a przy okazji wykopałem parę łyżek ).
Na week& jadę na Küstrin, więc nie będę Wam towarzyszył.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!
axmann-jestem z tych stron ale nie wiem na jakiej wysokości tego strumyka,gdzieś koło leśniczówki?
PG-sorry ale nie dam rady,praca no i czekam na solarisa(innego)tamten miał być po 950 na gwarancji 8 miesięcy.
Zostawcie trochę dębiny dla mnie,na niedziele.
Pozdr.281
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omiatał? Czyżby 281 z plażóweczką :)
Zobaczymy co w weekend, po tygodniu przerwy gdzieś napewno się wybiorę :D Coś tam o niedzieli chłopaki wspominają, ale myślę że i w sobotę w domu nie usiedzę :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie