Skocz do zawartości

okolice Poznania


romkol

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 419
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Witam!
Ja się przyłączam do propozycji SV. Myślę, że zdecydowanie nadszedł juz czas na desant na prawym brzegu. Wy się zajmiecie monetkami przy karczmie, a ja sobie nakopię trochę łusek :)
P.S. - Sv, nie dochodzą do Ciebie maile. Zmieniłeś adres? Jeżeli tak to, jeśli możesz, napisz cokolwiek na mój,a ja będe miał wtedy Twój działający (chodzi o sprawę transportu).
Pozdrawiam
kamdrum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz mail? Jak klikam na Twój nick to niestety nie pojawia się namiar.
Obecnie używam wyłącznie służbowego maila ( ten na O. jest niekatulny ,)stąd nie go nie aktualizowałem.
Nie wiem jak w tą Sobotę z godziną wyjazdu bo dzieciaki znów odrabiają jakiś wolny dzień ( Niedziela bez problemów)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil - znalazłem Twój mail i dałem Ci na mnie namiar.
Na tym lotnisku byłem na jesieni - jest tam jeszcze trochę płyt betonowych ale w większości teren rolniczo zagospodarowany pola, plantacje malin ).
Są pozostałości jakichś budynków ( fundamenty ).
Drogi dojazdowe są mocno rozjeżdżone.
Trochę się wtedy nakopałem, bo trafiłem na dużą ilość poskręcanych i stopinych częśći metalowych oraz łusek. Teren w miarę spokojny do penetrowania ( ciężko nam było tam dojechać ale miejscowi" nas naprowadzili ).
Wcześniej ktoś tam grasował i nazostawiał dużo dołków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!
PG-się żeni?że mu weekend nie pasuje.
kaczka-okolice Kicina sobie odpuść,nie warto,mam na myśli ten las.
kamdrum-sorry ale łuseczki muszą jeszcze poczekać,no i karczma też.Ale w tajemnicy ci powiem Dziewicza Góra;)najpierw zwiad później atak.
Pozdr.281
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o ozrywkowy las", tylko nie daje mi spokoju opowieśc miejscowych o dziwnej tajnej budowie (wyrzutni V-2). Po sprawdzeniu na starej mapie z lat 1920 i 1944 faktycznie pojawił się dziwny twór i to na górce. A poza tym (na fotce) w pobliżu są pozostałości starego traktu a moniaki to fajna rzecz.
pzdr.
Kaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!
wczoraj odebrałem mojego rutusia:):) narazie czytam instrukcje
i trenuje
sobota jak zwykle praca:(
w niedziele chyba pojadę do rodzinki żony koło Kostrzyna sprawdzić miejscówkę o której mówiłem no ale gdybym nie pojechał to oczywiście się przyłącze myślałem też o jakimś ciekawym miejscu do pokopania trochę poczytałem i myślę o rejonie Rudnicze,Fabianowo,Kotowo tereny wyglądają obiecująco
ale przeprawa przez Warte też może być ciekawa
romkol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaczka problem jest w tym ze po lewej jest poligon z drogami w tej chwili strasznie dziurawymi po deszczu to bedzie masakra.A po prawej prawie do samej warty jest teren prywatny ale wydaje mi sie że można by tam coś grzebnąć.Szczeże powiem nie byłem po stronie Mściszewa,bardziej mnie interesowało miejsce po wiosce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie, następny wymiatacz z Solarem :D
Romkol, gratuluję wyboru, a daj mi znać co ze starym sprzętem chcesz zrobić? szukam czegoś dla mojej pani :)
281, jeszcze nie ten czas :) W ten weekend bawię się na Mazurach, choć nie chce mi się jechać jak diabli... Za to za tydzień i w długi weekend poszalejemy :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do Kostrzyna już nie jadę dzisiaj byłem u teścia a teściu jest w transie więc z dwa tygodnie minie zanim dojdzie do siebie
PG masterka już niestety sprzedałem
jutro się nie dołącze pracuje a jakie plany na niedziele? przeprawa mi się podoba szczególnie po lewej no ale tam to tylko bonzo może dojechać swoim hamerem:)
romkol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie