Jump to content

281

Forum members
 • Posts

  364
 • Joined

 • Last visited

  Never

Everything posted by 281

 1. Witam! storczyk-jeżeli będziesz się wybierał w okolice Poznania to nie kieruj się na centrum,bo tutaj na każdym skrzyżowaniu jest tego stworzenia pełno,więc nie prędko przejedziesz to miasto;) Mimo wszystko coś w tym jest. Pozdrawiam 281!
 2. Witam! Zima 98 JW 1986 Wędrzyn Sztab poligonu Pluton ochrony. wcześniej Gorzów Wlkp.szkółka kierowców
 3. huk 100-zapisz wykrywke dla mnie w swoim akcie! Boruta-masz pewność co do duchów? ;) okejos-a gdzie się nie toczyły walki i nie gineli ludzie? Pozdr.281
 4. Witam! Takich przygód było,jest i będzie;) np.razu jednego,a działo się to w czasach wojennych,siedzieli sobie panowie w karczmie gdzieś koło Glinna(miejscowość już nie istnieje)przy piwku.Będąc po pewnej ilości tego trunku wpadli na pomysł zakładu(już nie pamiętam o co),zakład ten polegał na tym kto o północy wejdzie do grobowca pewnej młodo zmarłej panienki i ściągnie jej but z nogi"i okazało się że znalazł się chętny:) Gdy już wychodził z tego grobowca,płaszcz jego zahaczył sie o gwóźdź i chłopina sobie pomyślał w tym momencieduch mnie ciągnie z powrotem go grobowca"Niestety serce jego nie wytrzymało i facet zmarł na miejscu. POZDR.281 Mam takich historyjek więcej(o duchach i takich tam).
 5. Witam! Ja mimo iż nie wieże w takie cuda opowiem wam o dość nie typowej historii. Otóż jednego dnia gdy wędrowałem z aparatem po starym cmentarzu,robiąc fotki w zbliżeniu nagle usłyszałem dźwięk dzwonków,po rozejrzeniu się w około nie było śladu po zwiedzających.Pomyślałem sobie przesłyszało mi się,lecz po chwili znowu usłyszałem dzwoneczki.Można powiedzieć że zgłupiałem ale moje doświadczenie mówi mi że coś nie tak ze mną skoro słyszę dzwoneczki.Zacząłem się rozglądać i okazało się że ktoś powiesił na sznurku parę dzwonków które pod wpływem wiatru dały o sobie znać. Pozdr.281
 6. Witam! Patryk wro! mam wrażenie że pochodzisz z miasta?Z taką fantazją to ja bym się bał wychodzić z domu. Ja osobiście pochodzę ze wsi i wiem jakie figle może nam spłatać wzrok np. w nocy w środku pola lub lasu. Pozdrawiam 281! Klaus BOLS ma racje.
×
×
 • Create New...

Important Information