Skocz do zawartości

okolice Poznania


romkol

Rekomendowane odpowiedzi

Sv, żebyś tak tydzień wcześniej powiedział... Ale daj mi to na priva, zobaczę co da się zrobić! A flaszka to żaden problem :)

281, wszystkich razem zebrać? Zabrzmiało jak wyzwanie :) Pewnie dałoby radę, a co do karczmy to oczywiście się piszę :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 419
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Witam!
PG-może i zabrzmiało jak wyzwanie ale nie to miałem na myśli,po prostu ciężko nas do kupy zebrać na parę godzin. Będzie nas więcej niż dziesięć osób na zlocie?Wątpie!
Ja już odliczam;)
Co do godziny,myślę że 9.00 wystarczy w niedzielę?
O 8.45 na przejeździe kolejowym w Poznań Karolin przy elektrociepłowni na dole,przy drodze jest miejsce na mały postój,czekamy 15 minut i o 9.00 wyjazd na karczmę.Co wy na to?
Pozdr.281
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

281 - Właśnie ładuje akumulatorki do rutusika na Niedziele.
Jak potrzeba jakiś map to daj znac na emalię, jak bede miał to druknę i przywiozę.
pozdrawiam wszystkich, witam nowych.
Janusz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Witam!
Pozdrawiam cala poznanska ekipke wykopkowa - kolejny poczatkujacy adept wykopkow.
Jestem od tygodnia posiadaczem wykrywki Garretta - Ace 150 - po poczytaniu forow na necie stwierdzilem, ze jest to odpowiedni sprzet dla poczatkujacego amatora monetek i innych precjozow(choc i luseczkami nie pogardze).
Do zestawu dodatkowo mam pinpointa na bazie Jabla.
Za kilka dni jakby sie szykowaly jakies dzialania to moge z checia sie do bardziej doswiadczonych kolegow przylaczyc.
(W ten weekend czekam na poszerzenie rodziny o syna - wiec raczej spedze go w szpitalu :-))) ;-) A w domu jeszcze na glowie 2 letnia cora ;-)
Pozdro
Souledge
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...
Witam,
Chetnie dolaczylbym do jakiejs ekipy, jest sprzet, sa wolne soboty (moze nie wszystkie), sa checi. Narazie sam smigam jak mnie mpk powiezie ale zaczyna brakowac miejscowek, a pozatym w kupie razniej ;)

Pozdrawiam!

P.S. Czy to nie ktos z naszych jechal wczoraj jakims jeep'kiem w okolicach moraska? Szedlem na wykopki, patrze za siebie, jedzie samochod, a z tylu na rolecie bagaznika chyba minelab explorer :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 3 weeks later...
  • 4 years later...
  • 4 months later...
  • 2 months later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie