Skocz do zawartości

okolice Poznania


romkol

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 419
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
ja rano pojechałem do Lubonia ale w lesie kręciło się tyle ludzi spacerowiczów że niedało się spokojnie pokopać więc się zwinełem i pojechałem koło Ptaszkowa a tam zupełna kicha,jedna mała łuseczka,ale nie załamuje się w niedziele znów ruszam
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ten weekend jade w rodzinne strony - Kostrzyn n/O wiec tam bede szperał ale o ile za dwa tygodnie bedzie pogoda mozemy razem pokopac.
Nie mam specjalnych miejsc w Poz. i pod Poz., dopiero robię tu rozeznanie. W sobotę byłem pod Chludowem - 2go wojenne fenisie, nasz grosz z 1925, luski do TT/PPS i chyba do kbks, 2 kulki muszkietowe i 3/4 jakiegos zegarka.
Sv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobilem rekonesans i oblazlem 5 miejsc ( na szybkiego by pomacac co w trawie piszczy ):
- nieistaniejaca niemiecka kolonie
- miejsce po niemieckej lesniczowce
- 2 pola w srodku wsi - zbiegowisko sie zrobilo:)
- miejsce po chacie w lesie ktora poszla pod Warszawe"
Efekt sreni - przy chacie lesniczego zdrowo sie Iwan naparzal z Hansem ( od groma lusek od TT i maus, w tym chyba od sztucera z biciem C.A. , C -42 , na pewno miejsce warte ponownego odwiedzenia bo daleko za wsia a na pewno nikt tam nie grzebal z wykrywka ). Na polach fenigi, jakas broszka lub element duzego kolczyka z kol. metalu ( ladne ), blacha z nabitymi sygnaturami ale nie wiem jakiego przeznaczenia ( msiężna u góry nabite 694 na dole 2GR2C131 posrodku dziurka do mocowania ...?),gwiazdka chyba od ostrogi ( lekko zdobiona - tez chyba mosiezna ) i kupa innych smieci. Fotki sa ale nie dam rady ich tu wstawic bo nasz Admin. wlozyl jakas blokade i nie mozna ich zaladowac..
Sv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie dwie rozrywki fab50 i jedna niezidentyfikowana była głęboko dokopałem się tylko do lotki i dalej niechciało mi się kopać oprócz rozrywek znalazłem troche złomu jakieś kawałki samolotów i troche łusek do działek przeciwlotniczych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w soboty pracuje:( więc pozostaje mi tylko niedziela,
myślałem o jakimś wypadzie rozpoznawczym w rejon Nowego Tomyśla? no ale jestem otwarty na propozycje
można gdzieś wyskoczyć jakiegoś browarka przy okazji wypić:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega z Rambo" znow nawalil - chalupe konczy a, ze zima laskawa wiec z tego korzysta..lazilem sam a wpier pol wielkoposki zjechalem i wrocilem na stare smieci czyli okolioce Obornik.
Wyszlo 10 fenigow i 10 groszy PRL < co za zlosiliwosc losu:) >; pozniej zabzyczalo kawalek lampy naftowej ( he he - juz myslalem, ze to jakis przyrzad celowniczy )a na koncu regulaminowe bzykniecie i skala na wyswietlaczy na 9 kresek - mosiezna klamra o wymiarach 5,8 cm na 4,5 cm. Wyglada na taka od pasa glownego - jak walniesz koscia w leb to 5 min spokoju:) moze byc pruska bo to prawie Biedrusko.
Sv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie