Skocz do zawartości

okolice Poznania


romkol

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 419
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Przydałyby się fotki lub widokówki z tamtych czasów - gdzieś czytałem, że było to ulubione miejsce pstrykania zdjęć z przeznaczeniem na widokówki.
Jakieś 100 metrów za skrzynką po lewej stronie wlazłem na fundamenty po jakimś budyku ( są nawet schody do miejsca po piwnicy ) - skojarzyłem to teraz z tą dwupoziomową restauracją ( o ile nie była po 2giej stronie ). Specjalnie nie badałem tego miesjca - wylazła jakaś rura na 50 cm i długi kabel...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzisz, ja też linią brzegową nie spacerowałem! Co do widokówek pomyślałem o tym samym, pewnie łatwiej byłoby tą knajpę zlokalizować :)
Podeślij mi ją tak jak wczoraj, wydrukuję sobie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale trafiłem na link - super mapy ( świeżo dodane ) m.in mapa mojej wioski tak dokładna jakiej jeszcze nie miałem:)) no jestem zadowolony jak cholera ( i pomyśleć, że za dużo mniej dokładne kasę sobie życzą, a tu taki prezent....szybko kopiuję.
Wyślę Ci namiar ale na mapy - weźmiesz co chcesz ( tylko dlaszej konkurencji proszę nie przekazywać - naszym możesz podesłać jak będą chceli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam:) - piszę z niego ...ale najlepsze byłoby druknięcie bo z komp. to trochę męczące, gdyż mapa dużo waży", a ciągnięcie na wyprawę sprzętu trochę nieporęczne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PG chodzi o arkusz 3467 ?
z 1911 czy 1944 ?
amzp ?
:-)


Polecam też książkę Twierdza Poznań wyd. 2006r.
Format A4 350 stron na super papierze i ekstra ilustracje.
Do poduszki lepsze od Playboya.
(tylko moja Pani się na mnie dziwnie patrzy.Ciekawe dlaczego?)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam :-))
Wydrukowałem obydwie. Tylko że kiepska jakość Plotera 300x300 DPI.
Jak będę w Niedziele to je Wam przywiozę.
Chyba że chcecie prędzej to dajcie znać na emalię.
Dzisiaj do odbioru do 16.00, jutro do 15.00 na Winogradach.
pzdr.
Kaka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie