Skocz do zawartości

okolice Poznania


romkol

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 419
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
fischer pecha miałeś jak diabli,ale ciesz sie że to tylko miska
co do spotkania i wykopków to ok,zawsze jakieś nowe doświadczenia tymbardziej że miałem debiut z własną wykrywką:]
pozdro for all do nastepnego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!
FischerKornik- odbijesz to sobie w następnym spotkaniu.Myślę że się jeszcze spotkamy,co nie chłopaki i dziewczyny;)tylko że teraz propozycja zależy od was.Ja się pisze w weekendy.Myślę że raz na dwa miesiące wystarczy,co wy na to?Taki wypad na cały dzień.
Z mojej strony to też był debiut ze sprawdzonym sprzętem w terenie,wczoraj widziałem że te sprzęty naprawdę koszą.
marek123-pogoda w ogóle nie była zła,w lesie zawsze ciszej.
m281@wp.pl
Część zdjęć wkleiłem na identyfikacjinalezisko przy warcie"
I jeszcze jedno,LUDZIE WIĘCEJ ODWAGI!
Pozdr.281!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fischer mam nadzieję że się skończyło w miarę pozytywnie i więcej nie nawywijałeś? Odbijemy następnym razem!
Do następnego, mam nadzieję że przyszłego weekendu!
Pozdr

A moja pani po tym wypadzie zażyczyła sobie wykrywkę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde wczoraj odebrałem auto - w zasadzie za cała impreze kupił bym sobie drugą ultre do domu :( ale nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem jak mówią (olejem?). Co sie stało to sie nie odstanie.

PG - ja jestem chetny na ten weekend - najlepiej na sobote, może ktoś jeszcze?

Noo gratulacje dla Twojej Pani :) moja żona też cieszy sie jak dostaje wykrywke w rece i moze sobie coś poszukac - moze załozymy sekcje żeńska? :) To było by novum na tym forum :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może i ja się dołącze ale na 100% odpowiem w piątek

i moja żonka też lubi popiszczeć w terenie ale jak kobiety wezmą nasze wykrywki i ruszą w las to nam pozostanie chyba tylko zbieranie znaczków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!
PG-to się nazywa wiosenne przesilenie,więc chwilowo będzie wam trudno zebrać ekipę;)
Na Poznań nie licz za bardzo bo sam wiesz jak jest.
Ja mam pewien pomysł ale to nie na 100% militarka.
Pozdr.281!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehehe... Przesilenie? Już 3 osoby myślą o sobotnim wypadzie, może jako 4-ty Romkol? Więc jednak coś się rusza w dobrym kierunku!
Nawijaj co za pomysł masz? Bo mnie zaciekawiłeś :)
Pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Wiąże się z tym opowiadanie pewnego gościa z czasów wojny a właściwie początku wojny.Chodzi więc oto iż chcąc walczyć w obronie kraju została zebrana pewna grupa ludzi i każdy miał jakąś broń.Wiadomo było że sami nic nie zdziałają więc postanowili dołączyć do innych.Idąc przez las w pewnym kierunku zorientowali się że się nie przebiją,bo za dużo Niemców się już kręci i mogą wpaść.Postanowili tą broń zakopać w lesie niedaleko pewnego skrzyżowania,i tak też uczynili.Mógł bym pisać dalej ale miejsca nie starczy.
Pisałem też że nie 100% militarka ponieważ swojego czasu nie daleko tego skrzyżowania była karczma i bandziory okradały tam kupców.Więc może się trafić coś innego.Jest jedno ale,teren jest duży!
Pozdr.281!Moje gg 2035355
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dam radę wstać, nie spóźnię się lub nie wezmą mi samochodu na zakupy to podskoczę:)
W przypadku opóźnienia podjadę i PG pokierujesz mnie jak do Was trafić ale to już przez komórę.
Sv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie