Skocz do zawartości

Fotka pancerniaków


krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

jest jeszcze jeden dziwny element ....to coś ma zbiorniki w postaci zwykłych ciężarowych po bokach ...kompletnie nie schowane i nie opancerzone .....


poza tym ....ja tam widzę jeszcze więcej elementów od 7TP ......zaraz postaram się zaznaczyć ...


PZDR PATRON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 176
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
nie wiem ...ale mam dziwne wrażenie że to coś jeswt na podwójnych pasach gąsienic ....mam wrażenie ża są tam dwa koła z wieńcami zembatymi które są przedzielone układem zawieszenia ....dodatkowo mam wrażenie że z racji wydłużenia gąsienic zostały dodane kółka od góry gąsienić " minimalizyjące efekt chlapania gąsek ....ale może już przesadzam ..


PZDR PATRON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiście drugie" koło ma charakter zębaty - ale... widać na szczycie zęba łeb śruby (szpilki).
grubość nadkola poraża...
os" - dla mnie jest to fragment zdemotowanego przodu, jakiego - nie wiem...
w drugim pojeździe, na tyle, małe podwójne drzwi górne i wielkie pojedyńcze dolne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że wiekszości tych detali nie widzę albo inaczej je interpretuję. Przestrzegałbym przed wyciąganiem wniosków tylko na podstawie tych zdjęć, które są na forum. Powinienem gdzieś mieć dobry skan pierwszego zdjęcia. A czy drugie jest dostępne w lepszej postaci?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo by się przydał lepszy materiał...
Co do wniosków - niestety - taka specyfika, pracuję tylko na dostępnym materiale... 650x600
Interpretacja zjawisk jest zawsze subiektywna - zestaw z kadrami proszę traktować jako zachętę do dyskusji a nie stwierdzone prawdy...
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Najmocniej przepraszam za wtrącenie się. Dosyć dokładny opis WB-10 wraz z zamówieniami poszczególnych zespołów w CAW jest. Zresztą w bardzo dziwnym zespole! Niestety brak jakiegokolwiek zdjęcia. Był fragment rysunku zawieszenia ale zaginął". Na moją pamięć niestety nie da się z materiałów cawoskich nic więcej wywnioskować niźli to co na forum powiedziano. A co przedstawiają fotki nie mam bladego pojęcia chociaż skłaniałbym sie do poglądu, że może to i być WB-10 którego zrobiono 2 wersje czyli 2 egzemplarze. Nigdzie nie ma natomiast w aktach informacji o czołgu Czerwińskiego, choć ponoć, tak mi mówił sp.Leszek Komuda, był zrobiony.
Pozdrawiam
P.Z.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 1 year later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie