les05
Użytkownik forum-
Zawartość
5 920 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
46
Zawartość dodana przez les05
-
Nie trać nadziei, nie daleko pada lewactwo od lewicy.
-
Tak to widzę. Jak każda skrajność, tak i lewactwo w swojej formie bardziej wynaturzonej prowadzi do terroryzmu. I stąd sympatia lewactwa do islamistów, oni też chcą zniszczyć tradycyjne społeczeństwa Zachodu.
-
A oznacza to m.in. -nienawiść do chrześcijaństwa -sympatie dla islamu a tym samym wrogość do żydów -są wrogami kapitalizmu i dobrobytu -nienawidzą USA i zachodniej cywilizacji -nienawidzą białych ludzi -mają wrogi stosunek do rodziny i tradycji -popierają aborcję i eutanazję w skrajnych formach -wierzą w zbawienną moc mulit-kulti -patriotyzm i narodowość są dla nich synonimem faszyzmu -wspierają homo, no chyba że ci występują przeciwko muzułmanom -są za wszelkiego rodzajami zboczeniami ponieważ one niszczą rodzinę i więzy społeczne -itd
-
Lewak to osoba mająca skrajnie lewicowe poglądy polityczne i społeczne. A wiadomo, że każda skrajność jest złem.
-
Żyjemy w kulturze obrazkowej, to jednak jest XXI wiek, pisanie było modne w XIX w.
-
-
Faszyzm wypalił się, to lewactwo podnosi pochodnie i biegnie dalej. Kol. magius28 przenieś się na bardziej tęczowe portale, tam zrozumienie dla twoich tez będzie bardziej entuzjastyczne. Albo niech twój rodzic nr 1 lub rodzic nr 2 zagoni cię do nauki, bo ferie się skończyły.
-
Cyganie i Żydzi na opinię o sobie zapracowali przez ostatnie kilkaset lat a nawet więcej. To, że jednostki są uczciwe i nie żyją kosztem innych, nie oznacza, że cała społeczność przeszła jakąś metamorfozę. Stereotypy nie wynikają z niczego, są nauką płynącą z obserwacji i doświadczeń wielu pokoleń licznych narodów i społeczeństw. Dziś poprawność polityczna próbuje z tym walczyć. Niektóre państwa, partie i politycy próbują stworzyć nowy świat, nowe społeczeństwa i nowego człowieka, ale przegrają, bo ludzie sztuczne idee i zasady oparte na fałszu i zakłamaniu, wcześniej czy później odrzucą. Tak było w przeszłości i tak będzie teraz. Bo w końcu - Historia magistra vitae est:)
-
Z określeniem co jest wolnością, problem mają wszyscy, zwłaszcza myślący jako tako. Rzucanie nazwiskami sprawy nie rozwiązuje, są w internecie i nietrudno znaleźć.
-
no to jestem:)
-
Jeśli czujesz się na siłach.
-
Skoro już wszystkich przeprosiłeś a naziolom dokopałeś, to powiedz mi, z łaski swojej, gdzie jest w tym wszystkim wolność słowa i swoboda wyrażania swoich przekonań, nawet gdyby były one najbardziej nieprawomyślne i sprzeczne z tym czy owym? Albo jest wolność albo jej nie ma. Chyba, że to demokracja tylko dla wybranych?
-
Kto kogo zamordował, bo przegapiłem.
-
Są jeszcze tacy, których warto cytować. les05 (1675 / 109) 2019-01-06 18:38:54 Ktoś kto zamawia francuskie helikoptery mając w Polsce zakłady produkujące amerykańskie i włoskie śmigłowce, musi być albo chory psychiczne, albo łasy na kanapki albo wykonującym polecenia spoza kraju. Innej opcji nie ma.
-
Ho, ho, klawiaturowi specjaliści od trotylu.
-
Dwie kropki robią jednak różnicę :)
-
Stawiałbym raczej na TVN, nie można o wszystko oskarżać Mossadu.
-
Za godzinny występ 20 tys. zł to nie wygląda źle.
-
;)
-
Badanie próbek ze Smoleńska trwa już dwa lata. Kiedy możemy spodziewać się efektów? Pod koniec 2016 roku polska prokuratura powierzyła próbki z TU-154M trzem zagranicznym laboratoriom. Jak zwraca uwagę RMF FM, do teraz nieznane są wyniki tych kosztownych ekspertyz. Decyzja o powierzeniu próbek z prezydenckiego tupolewa trzem zagranicznym laboratoriom zapadła w prokuraturze, kiedy osoby prowadzące śledztwo zgłosiły swoje wątpliwości co do ustaleń Centralnego Laboratorium Kryminalistycznego Policji. Osobne ekspertyzy miały więc przeprowadzić jeszcze dwa ośrodki w Wielkiej Brytanii i jeden we Włoszech. Wcześniej mówiono też o Laboratorium Kryminalistycznym Policji Naukowej Hiszpanii w Madrycie, jednak Onet ustalił, że taka współpraca nigdy nie została podjęta. Na portalu RMF24.pl zwrócono uwagę, że po prawie dwóch latach od przesłania próbek, wciąż nie doczekaliśmy się wyników badań. Reporter stacji RMF FM przekazał, iż prokuratura spodziewa się ich mniej więcej w połowie tego roku. Zaznaczył jednak, że będą to jedynie wyniki cząstkowe. Dziennikarze stacji przypomnieli też, że laboratoria już na początku zastrzegały, iż badania nie dadzą odpowiedzi na pytanie o przyczyny katastrofy. Sprawdzą jedynie, czy na próbkach były ślady materiałów wybuchowych. http://www.wprost.pl/kraj/10184195/badanie-probek-ze-smolenska-trwa-juz-dwa-lata-kiedy-mozemy-spodziewac-sie-efektow.html
