Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano
27 minut temu, bjar_1 napisał:

Szybko poszło. Można, jeśli się chce. Szkoda, że nie są tacy szybcy w stosunku do pisowskich złodziei. Ciekawe dlaczego...

jest takie stare powiedzenie : kur...a , kur...e łba nie urwie

  • Tak trzymać 1
  • Odpowiedzi 13,1k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • bodziu000000

    3240

  • Jedburgh_Ops

    2029

  • karpik

    1868

  • MarekA

    1375

Napisano
7 godzin temu, bjar_1 napisał:

Szybko poszło. Można, jeśli się chce. Szkoda, że nie są tacy szybcy w stosunku do pisowskich złodziei. Ciekawe dlaczego...

A pewnie też dlatego, że tego misia nie jest stać na papugę za dziesiątki jak nie setki zł. A polityków stać 🙆‍♂️

Napisano
5 minut temu, karpik napisał:

Przeca u nas jest już tak od dawna.

U nas jest rejestracja nr telefonów (kart) a u nich nr będzie przypisany do konkretnego urządzenia. Na innym urządzeniu nie będzie działał. 

Napisano (edytowane)
13 minut temu, pawel_breslau napisał:

U nas jest rejestracja nr telefonów (kart) a u nich nr będzie przypisany do konkretnego urządzenia. Na innym urządzeniu nie będzie działał. 

a u nas CBA i inne dziadostwo , podsłuchuje nas w samochodzie przez system SOS , i co i nic , społeczeństwo siedzi cicho , dziennikarze pier.... o mało istotnych rzeczach , bo biorą kasę od służb . 

Edytowane przez Cypis

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie