Cypis Napisano 8 godzin temu Napisano 8 godzin temu 27 minut temu, bjar_1 napisał: Szybko poszło. Można, jeśli się chce. Szkoda, że nie są tacy szybcy w stosunku do pisowskich złodziei. Ciekawe dlaczego... jest takie stare powiedzenie : kur...a , kur...e łba nie urwie 1
karpik Napisano 8 godzin temu Napisano 8 godzin temu "3-dniowa operacja", "spadający gruz" i "szybkie utlenianie węglowodorów z uwolnieniem energii cieplnej" 1
karpik Napisano 6 godzin temu Napisano 6 godzin temu 5 godzin temu, Cypis napisał: W rejonie Szebekinskim w obwodzie biełgorodzkim wybuchł potężny pożar w strefie przemysłowej, widoczny z odległości 35 km. Wygląda na skład chemikaliów. Na zdrowie. VID_20260627_161521_448.mp4
karpik Napisano 3 godziny temu Napisano 3 godziny temu Krym priekrasny... Tylko ten mistrz drugiego planu... VID_20260627_192810_940.mp4
pawel_breslau Napisano 1 godzinę temu Napisano 1 godzinę temu 7 godzin temu, bjar_1 napisał: Może się jeszcze Ukraina odbrazi i zechce nasze MIG-i bez modyfikacji
pawel_breslau Napisano 1 godzinę temu Napisano 1 godzinę temu 7 godzin temu, bjar_1 napisał: Szybko poszło. Można, jeśli się chce. Szkoda, że nie są tacy szybcy w stosunku do pisowskich złodziei. Ciekawe dlaczego... A pewnie też dlatego, że tego misia nie jest stać na papugę za dziesiątki jak nie setki zł. A polityków stać
pawel_breslau Napisano 1 godzinę temu Napisano 1 godzinę temu Władimir Putin podpisał ustawę o utworzeniu państwowej bazy danych wszystkich rosyjskich telefonów komórkowych. To kolejny element kontroli nad społeczeństwem. https://www.onet.pl/informacje/belsatpl/putin-podpisal-ustawe-o-utworzeniu-panstwowej-bazy-danych-wszystkich-rosyjskich/6xx2k9w,0666d3f1
karpik Napisano 53 minuty temu Napisano 53 minuty temu 20 minut temu, pawel_breslau napisał: Władimir Putin podpisał ustawę o utworzeniu państwowej bazy danych wszystkich rosyjskich telefonów komórkowych. To kolejny element kontroli nad społeczeństwem. https://www.onet.pl/informacje/belsatpl/putin-podpisal-ustawe-o-utworzeniu-panstwowej-bazy-danych-wszystkich-rosyjskich/6xx2k9w,0666d3f1 Przeca u nas jest już tak od dawna.
pawel_breslau Napisano 46 minut temu Napisano 46 minut temu 5 minut temu, karpik napisał: Przeca u nas jest już tak od dawna. U nas jest rejestracja nr telefonów (kart) a u nich nr będzie przypisany do konkretnego urządzenia. Na innym urządzeniu nie będzie działał.
Cypis Napisano 35 minut temu Napisano 35 minut temu (edytowane) 13 minut temu, pawel_breslau napisał: U nas jest rejestracja nr telefonów (kart) a u nich nr będzie przypisany do konkretnego urządzenia. Na innym urządzeniu nie będzie działał. a u nas CBA i inne dziadostwo , podsłuchuje nas w samochodzie przez system SOS , i co i nic , społeczeństwo siedzi cicho , dziennikarze pier.... o mało istotnych rzeczach , bo biorą kasę od służb . Edytowane 32 minuty temu przez Cypis
pawel_breslau Napisano 23 minuty temu Napisano 23 minuty temu 2 minuty temu, Czlowieksniegu napisał: Panie i Panowie... Ale o co chodzi? Wiele rzeczy wiadomo ale warto posiąść wiedzę o innych Przecież nikt się nie kłóci, nie spiera.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się