Skocz do zawartości

Sprzątanie 😉


bodziu000000

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Janko Muzykant napisał:

Bezpieczniej używać "kopiuj+wklej" niż pisać z pamięci. Faktycznie powinno być "Reductio ad Hitlerum".

Czyli , nie poniał aluzji.... Gramatyka wymaga używania całego zwrotu w danym języku . Nawet nie czepiałem się owego "Reductio" - wystarczyło użycie " argumentum"  ale i tego nie dostrzegłeś (: Może pozostań przy języku ojczystym? 

Odnośnik do komentarza
5 minutes ago, szutnik napisał:

Czyli , nie poniał aluzji.... Gramatyka wymaga używania całego zwrotu w danym języku . Nawet nie czepiałem się owego "Reductio" - wystarczyło użycie " argumentum"  ale i tego nie dostrzegłeś (: Może pozostań przy języku ojczystym? 

Dużo słów, mało treści. Choć może kogoś szykującego sie do olimpiady zainteresuje. Może osobny temat dla błędów gramatycznych i interpunkcyjnych ?

Może pozostań Pan przy głównym temacie wątku ?

Odnośnik do komentarza
W dniu 9.12.2023 o 12:29, Janko Muzykant napisał:

obniżenie wartości Orlenu o 6,7 mld zł w kilka godzin

 

W dniu 9.12.2023 o 12:35, Czlowieksniegu napisał:

Dobrze pamiętam, że po erupcji Sasina z dodatkowym podatkiem z GWP znikło ok 40 mld złotych...?

Jak mnie pamięć nie myli były dwie takie wpadki o podobnej sile rażenia , którą zwolennicy teorii spiskowych określali mianem manipulacji kursami na giełdzie , choć podejrzewanie Sasina o takie wyrafinowanie uważam jednak za nieuprawnione . On po prostu na takie kombinacje jest zbyt głupi. 

Wybacz mi owe OT z łaciną ale chociaż mogę wybaczyć wiele J.Ch. Paskowi , to brakuje mi wyrozumiałości dla osób mających dostęp do szerokiego wykształcenia . Sorry.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Czlowieksniegu napisał:

Wy mi napiszcie...

- okłamał Prezydenta mówiąc PAD'owi o większości?

- a ma to jakieś znaczenie?


- mówił serio, a PAD to łyknął?

-j.w.


- okłamał Prezydenta, a PAD to łyknął?

-j.w.

 

5 godzin temu, Czlowieksniegu napisał:


- okłamał Prezydenta a PAD o tym wiedział i się dał tak bez mydła?

-j.w.

Mnie od siedmiu lat zastanawia co kurdupel ma na PAD'alca , że patrzy na Niego z takim obrzydzeniem i traktuje Go gorzej niż czyściciela wychodków.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, szutnik napisał:

Mnie od siedmiu lat zastanawia co kurdupel ma na PAD'alca , że patrzy na Niego z takim obrzydzeniem i traktuje Go gorzej niż czyściciela wychodków.

Wiewiórki ćwierkają o dużej ilości dostarcznych trunków przez leśne ruchadła i wspólnym z nimi spożywaniu.

Odnośnik do komentarza

Symboliczna zmiana czy początek końca?

Protest przewoźników rozwiązany przez policję. "Dantejskie sceny"

Policja rozwiązała protest przedstawicieli branży transportowej. Taką decyzję podjął wójt Dorohuska. W mediach społecznościowych pojawiły się nagrania, na których widać funkcjonariuszy usuwających demonstrantów. "Dantejskie sceny" — napisał Rafał Mekler, lider protestu.

https://www.onet.pl/informacje/onetlublin/protest-przewoznikow-rozwiazany-przez-policje-dantejskie-sceny/qjje78f,79cfc278

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Czlowieksniegu napisał:

Kazik

Czekaj... kto jest KG Policji i/lub p.o. KG Policji? A jak nie KG, to KW?


PS Pomijając, że wójt (?) wczoraj wydał, podobno, decyzję- kto wczoraj "rządził" i/lub jak się nazywał "minister" struktur siłowych?
 

Dorohusk-Osada, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA SAWY, członek Platformy Obywatelskiej Rzeczypospolitej Polskiej

hehehe

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

Kazik.S

Ale wiesz... twoja wklejka nijak się ma do zadanego przeze mnie pytania...
Psy nikogo wyżej o zgodę nie pytały i tak, z podkulonymi ogonami, dały sobą wójtowi pomiatać?

Nie łapiesz? wójt z PO każe rozgonić siłowo protest. Policja nie ma wyboru bo od wczoraj nie ma ministra. Hehe czaruj dalej. 

fajny początek nie ma co. Tak dalej i Polska stanie w protestach transportowców.

Odnośnik do komentarza

Kazik.S

Wójt, to może poprosić-zgłosić temat do służb... A one, patrząc na przepisy i zgodność z nimi protestu, reagują lub nie, w określony sposób...

 

Dwa- zapytałem, ale wiem, że "niezręczny" temat... Kto wyraził zgodę na dowolny tranzyt? Kto, przez półtora roku pozwalał na powstanie i działanie tysięcy firm transportowych, z których większość to wydmuszki i/lub kapitał "zagraniczny"?
Kto i dlaczego pozwolił/wyraził zgodę na masowy transport i/lub rozładunek w PL produktów rolnych?
Wiem, wiem... wszystkiemu winna UE i Tusk...


PS Słabo się starasz, ale obaj wiemy, że po prostu argumentów nie masz...
Nie ma za co...

 

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

Kazik.S

Wójt, to może poprosić-zgłosić temat do służb... A one, patrząc na przepisy i zgodność z nimi protestu, reagują lub nie, w określony sposób...

 

Dwa- zapytałem, ale wiem, że "niezręczny" temat... Kto wyraził zgodę na dowolny tranzyt? Kto, przez półtora roku pozwalał na powstanie i działanie tysięcy firm transportowych, z których większość to wydmuszki i/lub kapitał "zagraniczny"?
Kto i dlaczego pozwolił/wyraził zgodę na masowy transport i/lub rozładunek w PL produktów rolnych?
Wiem, wiem... wszystkiemu winna UE i Tusk...


PS Słabo się starasz, ale obaj wiemy, że po prostu argumentów nie masz...
Nie ma za co...

 

Cytujac sloa wieszcza....

Pierwsze primo... reaguja albo nie...🤣🤣🤣🤣... jak przyjdzie od gory zawsze reaguja....

Drugie primo.... przepis ogolny z Brukseli... u mnie jest to samo.... ukry robia co chca i wala przewaly jak i kiedy sie da.... i wiesz o czym mowie Yeti....

Odnośnik do komentarza

Panzer

"i wiesz o czym mowie Yeti.... ..."

I miękiszony się zgodziły? Upsssssssss....

 

A bardziej serio pisząc...

Kto wyraził zgodę na dowolny tranzyt? Kto, przez półtora roku pozwalał na powstanie i działanie tysięcy firm transportowych, z których większość to wydmuszki i/lub kapitał "zagraniczny"?
Kto i dlaczego pozwolił/wyraził zgodę na masowy transport i/lub rozładunek w PL produktów rolnych?

 

Też wredna UE? Panzer- znajmy umiar- Telus nie bez powodu kręcił... Przecież oczywista oczywistość, że dwóch potentatów na polskim rynku, którzy N tys ton sprowadzili, przez przypadek są mocno, także od strony sponsoringu, z zeszłą partią powiązani...

 

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

Panzer

"i wiesz o czym mowie Yeti.... ..."

I miękiszony się zgodziły? Upsssssssss....

 

A bardziej serio pisząc...

Kto wyraził zgodę na dowolny tranzyt? Kto, przez półtora roku pozwalał na powstanie i działanie tysięcy firm transportowych, z których większość to wydmuszki i/lub kapitał "zagraniczny"?
Kto i dlaczego pozwolił/wyraził zgodę na masowy transport i/lub rozładunek w PL produktów rolnych?

 

Też wredna UE? Panzer- znajmy umiar- Telus nie bez powodu kręcił... Przecież oczywista oczywistość, że dwóch potentatów na polskim rynku, którzy N tys ton sprowadzili, przez przypadek są mocno, także od strony sponsoringu, z zeszłą partią powiązani...

 

Mozesz mi wierzyc... to dopiero poczatek kwiatkow.... mam to na co dzien i wiem kto, jak i ile przewozi... a przedewszystkim czego... w koncu tluke sie dzien w dzien na tzw ost-west route... 

Odnośnik do komentarza
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie