Skocz do zawartości

Sprzątanie 😉


bodziu000000

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Czlowieksniegu napisał:

Idę po pop-corn.. tylko chyba będę musiał na taczkę załadować :-)

"
...Pismo z Sądu Rejonowego Warszawa-Śródmieście X Wydział Karny Sekcja Wykonawcza, że kara orzeczona prawomocnym wyrokiem Sądu Okręgowego wobec Mariusza K. i Macieja W. ma być skierowana do wykonania najpóźniej do końca dzisiejszego dnia"

Taczka pop cornu będzie potrzebna za dwa lata, gdy w warunkach recydywy staną przed sądem za osiągnięcia ostatnich ośmiu lat. Przy recydywce taksometr bije na drugiej taryfie.

Odnośnik do komentarza

PS

Dla kamińskiego to samo zdrowie - nareszcie izolacja od wódki i przymusowy odwyk. Ominie go wstydliwa grupa wsparcia AA i nie będzie musiał mówić - „Mam na imię Mariusz. Jestem ciężkim alkoholikiem od ponad 30 lat. Skrzywdziłem przez to setki niewinnych Polaków”.

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

Idę po pop-corn.. tylko chyba będę musiał na taczkę załadować :-)

"
...Pismo z Sądu Rejonowego Warszawa-Śródmieście X Wydział Karny Sekcja Wykonawcza, że kara orzeczona prawomocnym wyrokiem Sądu Okręgowego wobec Mariusza K. i Macieja W. ma być skierowana do wykonania najpóźniej do końca dzisiejszego dnia"

Niech pokaże znowu ile mu wejdzie. Zdrowie zmarłych.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Jedburgh_Ops napisał:

To jest kopia innej kuchty - Stasi Gierkowej.

Nie obrażaj Stasi , Stasia to się przynajmniej ubierała i fryzowała w Paryżu , a ta kuchta to najwyżej na Żoliborzu

Odnośnik do komentarza
37 minut temu, Cypis napisał:

Nie obrażaj Stasi...

Ależ gdzież bym śmiał obrażać Stasię! Za sam tapir należy jej się czołobitny szacunek.

Ale z drugiej strony wiesz... miernoty są łatwe do porównań i aż się o to proszą. Jednej z omawianych tu żeńskich miernot pracę magisterską napisano, bo sama nie znała wszystkich liter; czy drugiej z tych omawianych tu żeńskich miernot także pracę magisterską napisano to za jakiś czas się okaże (bo dziennikarze śledczy nie odpuszczą), a że ta miernota kompletnie nie nadaje się do wybranego przez nią zawodu to stwierdzili mądrzejsi od niej i mający urzędowe uprawnienia do oceniania tej miernoty.

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, bodziu000000 napisał:

20240103_193228.jpg

Jakim trzeba być matołem, żeby na konferencji ws. "wolnych mediów" wyłączać dziennikarzom mikrofony i próbować przekonywać, że telefon do prezesa mediów publicznych o 3 w nocy może wykonać każdy.

Edit. Większym matołem jest ten, kto wierzy w to co ten błazen opowiada.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Czlowieksniegu napisał:

karpik

"Teraz wejdź w wyszukiwarkę i sprawdź przez kogo ta kwota rośnie. "

Świnia z Ciebie... nie mogłeś poprosić, żeby awansem sprawdził dodatkowo, np, dlaczego wzrasta opłata paliwowa?

Może jeszcze wzrost akcyzy to nie wina Tuska? Błądzisz...

Odnośnik do komentarza
8 minutes ago, karpik napisał:

Teraz wejdź w wyszukiwarkę i sprawdź przez kogo ta kwota rośnie.

Ustawa z 13 października 1998 o systemie ubezpieczeń społecznych. Nigdzie natomiast nie ma :ustawy o dobrowolnym zusie".

Odnośnik do komentarza

M81

Przyznaję, że nie śledziłem wszystkich obietnic wyborczych wszystkich możliwych partii i partyjek- może dlatego nie kojarzę, aby Koalicja, w przeciwieństwie do Konf. obiecywała "dobrowolny ZUS". Ale mogę się mylić- w razie W proszę o poprawienie i cytaty...

Dla jasności- ktoś/coś proponujący "dobrowolny ZUS" doprowadzi do tragedii, z której osoby o nienachalnej inteligencji i/lub zerowej wiedzy ekonomicznej nie zdają sobie sprawy, na swoje nieszczęście.
Podobnie, jak osoby, które z takiego cudu ekonomicznego chciałyby skorzystać...

Odnośnik do komentarza
7 hours ago, Merill_Marauder napisał:

Zacznijmy od tego, że EZD to nie jest żadna magia. Jak wpadnie kontrola (miałem już u dwóch pracodawców) to wszystko trzeba drukować. Dlatego wszyscy duzi gracze trzymają papierowe archiwa- bywałem nawet w komisjach potwierdzających zniszczenie przeterminowanych papierów. Bardzo fajna impreza, polecam wszystkim używanie maseczek ze względu na ilość kurzu.

Tak samo jest w każdej instytucji państwowej- normalne papierowe archiwum. Niektóre na szczęście digitalizowane, inne na nieszczęście nie*

* Na przykład CEPIK.

Podsumowując - po co niszczarki do papieru jak są na serwerach ich elektroniczne kopie ? Nie znam się, ale nie wierzę że można teraz zatrzeć ślady darowizny dla Rydzyka na skromne 100 tyś. nie wspominając o tonie wędlin z dziczyzny. Czy sie mylę ?

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Janko Muzykant napisał:

Nie szukałem ale najbardziej z upadku mediów pisowskich będą korzystać tefałeny, polsaty i inne zetki. To ponad mld z reklam do zagospodarowanie ?

To TVP replika z tego torciku mało skorzysta, bo po tygodniu działalności starej szczujni z tvpiss, reklamodawcy nie chcą się nawet przyznać, że mają z nią coś wspólnego.

Odnośnik do komentarza
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie