Skocz do zawartości

Sprzątanie 😉


bodziu000000

Rekomendowane odpowiedzi

53 minuty temu, Merill_Marauder napisał:

W ogóle prawnie to jest jakoś umocowane? Nie żeby to kiedykolwiek było przeszkodą dla pisuaru, ale teraz jakby mamy odrobinę więcej demokracji i praworządności.

To, że będzie musiał ułaskawić znowu i zrobić z gęby cholewę, było jasne od początku. Jednego nie cofnie. Mandat poselski im wygasł i ułaskawienie go nie przywraca. 

Teraz będzie można spokojnie postawić nowe zarzuty.

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, bodziu000000 napisał:

IMG_20231229_164529.jpg

To pikuś- dziś mumin powiedział, że jak aresztują K. i W. to on powiadomi wszystkie międzynarodowe instytucje, że w Polsce są dwaj pierwsi więźniowie polityczni.

To będzie tak:

"Informuję, iż moich kolegów z partii, którzy, co prawda, są pospolitymi przestępcami i robili rzeczy haniebne, z powodów osobistych ułaskawiłem. 

Niestety z powodów formalnych i tak mi ich zamknęli. 

Informacyjnie tylko, że i tak ich jeszcze raz ułaskawie i wyjdą bo tak już sam postanowiłem, z jednym kolegą.

Do tego patrząc ile nagrabili, ułaskawiał ich będę póki mi rezydentury wystarczy. "

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, karpik napisał:

To pikuś- dziś mumin powiedział, że jak aresztują K. i W. to on powiadomi wszystkie międzynarodowe instytucje, że w Polsce są dwaj pierwsi więźniowie polityczni.

To będzie tak:

"Informuję, iż moi koledzy z partii, którzy, co prawda, są pospolitymi przestępcami i robili rzeczy haniebne, z powodów osobistych ułaskawiłem. 

Niestety z powodów formalnych i tak mi ich zamknęli. 

Informacyjnie tylko, że i tak ich jeszcze raz ułaskawie i wyjdą bo tak już sam postanowiłem, z jednym kolegą.

Do tego patrząc ile nagrabili, ułaskawiał ich będę póki mi rezydentury wystarczy. "

 

Osioł.jpg

Odnośnik do komentarza

"Bartłomiej Sienkiewicz, szef resortu kultury poinformował w piątek wieczorem o likwidacji 17 spółek regionalnych rozgłośni Polskiego Radia. Dodał, że to kontynuacja wcześniejszego procesu. W środę, 27 grudnia, w stan likwidacji postawił Telewizję Polską, Polskie Radio i Polską Agencję Prasową."

Odnośnik do komentarza

To jeszcze żarcik na dobranoc od kolegi Adamczyk.

"Działając w imieniu Telewizji Polskiej S.A. w Warszawie, jako Prezes zarządu spółki powołany uchwałą Rady Mediów Narodowych nr 44/2023 z dnia 26 grudnia 2023 roku, wzywam Pana do zapłaty w terminie 3 dni od dnia otrzymania niniejszego wezwania na rzecz reprezentowanej przeze mnie Spółki kwoty 45.000.000,00 zł (słownie: czterdzieści pięć milionów złotych) tytułem częściowej naprawy szkody w majątku spółki spowodowanej Pana osobistym bezprawnym działaniem podejmowanym w dniach 20-27 grudnia br.."

 

Przynajmniej wiadomo, że przez tydzień normalnego "zarządzania " przewalali 45 baniek. Dobra samopodjepka.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Janko Muzykant napisał:

W neoTVP o tym nie wspomną więc zapewne Panom to umknie:

Mamy sytuację, w której przywracamy tę konstytucyjność i szukamy jakiejś podstawy prawnej, żeby to zrobić. (…)

(Adam Bodnar w Radiu ZET)

 

Ja tam się uśmiałem.

To ja wytłumaczę co ten Pan powiedział, bo to widać za trudne dla kolegi a na tv replikatvp nie powiedzą.

Tak jak w przypadku TVP, tak w wielu ważnych instytucjach zastosowano system betonowania. Ponad niekonstytucyjnymi zmianami ustawiono fasadę prawną z dodatkowymi "bezpiecznikami" w postaci nowotworów (typu RMN czy nowe działy SN) i czynnych polityków piss, nie widzących wyroków, które sami podpisywali.

Tyle, że jak się źle przygotowało podłoże to styropian prędzej czy później odpadnie.

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Janko Muzykant napisał:

Dzięki za troskę ale i tak nie ogarniam takich polityków jak Bodnar czy Gasiuk-Pihowicz.

Wiem, dlatego staram się przedstawić ci to bardziej obrazowo. Szczególnie, że dostałeś przekaz wyrwany z kontekstu, pewnie z komentarzem repliki.

Tu trzeba coś poprawić, bo byli widzowie "wiadomości" narzekają, że z nowych nic nie rozumieją. Pomijając szok kulturowy winny jest tutaj sam widz, który świetnie rozumiał przekaz - Tusk zła, my dobra ale teraz się gubi.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie