Skocz do zawartości

Wojna na Wschodzie vol. 1/12


Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Kazik.S napisał:

Jak ci to wytłumaczyć, że to nie jest głupie? Może poczytaj mądrych ludzi.

Polskie służby apelują, by nie publikować w social media zdjęć obiektów i sprzętu militarnego Nie publikujmy w social mediach, w komunikatorach, żadnych zdjęć żołnierzy, sprzętu wojskowego, samolotów baz wojskowych czy przejeżdżających pojazdów armii - te dane może wykorzystywać kontrwywiad rosyjski - apelują polskie służby. - Dziś ogromna część trwającej wojny jest wojną dezinformacyjną. Najlepiej nie fotografować w ogóle wojska i sprzętu, nie wysyłać w komunikatorach takich zdjęć i nie udostępniać na swoich profilach zdjęć wykonanych przez innych - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl dr Maciej Kawecki.

Czytaj więcej na: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/nie-rozpowszechniac-zdjec-wojska-dlaczego

Ty masz naprawdę wielki problem ze zrozumieniem prostych, jednoznacznych postów, tekstów.

Wcześniej Yeti umieścił wpis ministra obrony, w którym publikuje zdjęcie kolumny wojskowej, a ja umieściłem oficjalną grafikę, na której wskazane są miejsca, nazwy poszczególnych, stacjonujących formacji wojskowych.

Stwierdzam- to głupie, a ty twierdzisz, że nie jest to głupie i wrzucasz apele, które przyznają mi rację i jasno wzywają do nie robienia tego co robi MON.🤣🤣🤣

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blokowanie lądowych tras eksportu zboża z Ukrainy po 15 września, gdy wygasną obecne ograniczenia w UE, jest niedopuszczalne - zaznaczył prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski. "Utrzymujemy kontakt ze wszystkimi zainteresowanymi stronami, by znaleźć rozwiązanie, które będzie odpowiadać wszystkim".

 

Filmik z gaśnicą stał się hitem, mimo że zniknął z tiktokowego profilu ministra. Wszystko za sprawą Mentzena, który przekleił nagranie na swojego Twittera. "Twój stary na TikToku" - zakpił z Telusa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie