Skocz do zawartości

Wojna na Wschodzie vol. 1/12


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem o której godzinie Kierwa niby dmuchał? Na X napisał tuż po 15. A tyczasem na kwicie jest godzina uruchomienia alkomatu 1445Z, czyli Zulu Time - w Polsce aktualnie +2h czyli 1645. Alkomat pewnie podłączony do sieci, powinien synchronizować zegar z serwerem czasu.

 

M.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)
31 minut temu, beaviso napisał:

Nie wiem o której godzinie Kierwa niby dmuchał? Na X napisał tuż po 15. A tyczasem na kwicie jest godzina uruchomienia alkomatu 1445Z, czyli Zulu Time - w Polsce aktualnie +2h czyli 1645. Alkomat pewnie podłączony do sieci, powinien synchronizować zegar z serwerem czasu.

 

M.

 

Wycofuję, ale częściowo. Na kwicie jest model - to Draeger 9510. Niby zegar w nim ustawia się ręcznie, a ten tylko potrafi przestawić się lato/zima. Ale nawet wg polskiej instrukcji powinna być literka S lub W. summer/winter. Może w tej wersji oprogramowania jednak Z oznacza Zulu? Aparat ma złącze ethernet do sieci IP, nie wykluczam zatem możliwości synchro czasu.

M.

Edytowane przez beaviso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Ale jedno powiem - nikt tego nie wyłapał?

Nieudane dmuchania - Failed blowings, wartość = 1.

Wg instrukcji w takim przypadku nie powinno być wyniku, tylko przyczyna nieudanego dmuchania (tekstowo) - na przykład zbyt krótki czas, za mała objętość wydmuchanego powietrza.

Wynik liczbowy pojawia się w przypadku gdy nieudane dmuchania mają wartość  = 0.

Głosowałem i zagłosowałbym na PO, ale - ten teges - po co robić ze mnie głupka? :) 

M.

 

P.S. Jakby ktoś chciał postudiować instrukcję:

https://alkotester.pl/dopobrania/drager9510/instrukcja.pdf

Edytowane przez beaviso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bodziu000000 napisał:

 

 

A on wcześniej chyba granat wrzucił do dziury w celu sprawdzenia czy tam czasami jakiś ukr się nie ukrywa. Ciekawa taktyka 🤔 zważywszy, że mógł tam być jeden z jego ziomali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Rosjanie mocują te palety do motocykli i tak zmodyfikowanego pojazdu używają do przewożenia strzelców zmotoryzowanych"

Fajne i śmieszne, ale gdzie te zdjęcia z onucami na palecie? Pewnie dowożą tym zaopatrzenie co nie jest głupie jak działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie