Skocz do zawartości

Wojna na Wschodzie vol. 1/12


Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Jedburgh_Ops napisał:

Jakub Żulczyk miał rację. Jak nic miał dostęp do karty zdrowia dudy.

Siem mylisz. Żulczyk wyraźnie przeszacował poziom intelektualny Anżeja. Dawniej debilizm ( upośledzenie w stopniu lekkim ) to jednak nie idiotyzm.

  • Haha 1
  • Słabe 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Kazik.S napisał:

kiedyś to nazywano "czarną polewką"

Zamieszanie wokół wizyty Sikorskiego w USA. "Nie ma żadnej sensacji"
Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-zamieszanie-wokol-wizyty-sikorskiego-w-usa-nie-ma-zadnej-sen,nId,7309973#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

Ty to chyba Sierzputowski jesteś , bo wszystko Ci się z dupą kojarzy :) . Mam trochę lepsze zdanie o Blinken'ie i nie sądzę by próbował odgryzać się na naszym rządzie za idiotyzmy Anżeja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Kazik.S napisał:

kiedyś to nazywano "czarną polewką"

Zamieszanie wokół wizyty Sikorskiego w USA. "Nie ma żadnej sensacji"
Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-zamieszanie-wokol-wizyty-sikorskiego-w-usa-nie-ma-zadnej-sen,nId,7309973#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

Ty się pierdołami nie zajmuj, tylko szykuj namioty i różańce pod trybunał. Tam się będzie działo 😈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, karpik napisał:

Ty się pierdołami nie zajmuj, tylko szykuj namioty i różańce pod trybunał. Tam się będzie działo 😈

Myślę, że po niedzieli może być zabawniej. W kościach czuję jakieś znamienne aresztowanie 😆

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, szutnik napisał:

Myślę, że po niedzieli może być zabawniej. W kościach czuję jakieś znamienne aresztowanie 😆

prewencyjnie mogliby wsadzić do aresztu śledczego ćwiartkę pizdowskich posłów i paru z bożej łaski managerów 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bjar- nie, przez przypadek trafiłem na X/TT... Ale inna sprawa, że jakiś wysyp ostatnio klientów od Putina i/lub piszących świadomie lub nie, na jego modłę. Zaczynając od kretynów jak wyżej, do osób kontestujących Ukrainę, UE i podobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, karpik napisał:

Ty się pierdołami nie zajmuj, tylko szykuj namioty i różańce pod trybunał. Tam się będzie działo 😈

Czarny chleb, czarna kawa. Ogólnie cytowany przez Ciebie kolega z forum jak też cała reszta wyznawców mają w sobie coś z rycerzy. Nie widzą rzeczy oczywistych, to co rzeczywistością jest przeinaczają tak by pasowało do ich opowieści i postrzegania rzeczywistości, nikt im nie wmówi że białe jest białe i tak dalej. Nie warto ciągnąć dialogu, ewentualnie można poczekać na kolejne rewelacje zza drugiej strony lustra, pośmiać się pod nosem i iść dalej. Jak już napisałem - coś z rycerza...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie