Skocz do zawartości

Figury rozdział VIII


bjar_1

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Tyr napisał:

No może argumenty o dobrobycie i nieomylność poprzednich ekip by mnie przekonała ale z dziesięć razy proszę i cisza jak makiem zasiał...

Zastanowiłeś się chociaż czemu nikt nie chce wchodzić z fanatykiem w takie dyskusje? 

Co z tego, że napiszę- mleko kosztowało 1,5zł, a teraz 4zł i każdy ekonomista, nie opłacany przez piss, mówi, że lwią część winy za to ponosi błędna polityka i intencjonalne działania mające łatać budżet. 

Co z tego, że  napisze- 1/4 budżetu kraju jest wyprowadzona do funduszy, nad którymi żadna instytucja prócz partii piss nie ma kontroli.

 

Kto chce znowu słuchać, że to wina Tuska,,Niemców, lgbt itd.itp.

 

To post retoryczny. Nie chce mi się z tobą gadać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, canabis.dw napisał:

Tyr zastanawiałeś się kiedyś może nad tym co musiało by się wydarzyć albo jakie argumenty mogły by sprawić, że zmienił byś swój żelbetonowy światopogląd ? uważasz, że to w ogóle możliwe ?

Pierdolnięcie FGM-148 Javelin, i też nie wiem czy da radę. Takie cymbały są niereformowalne (ale jakbyś zakręcił mu kurek z różnymi plus , którymi to takich kmiotów słabych na umyśle prezes karmi) to może by się ogarnął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, fala napisał:

Pierdolnięcie FGM-148 Javelin, i też nie wiem czy da radę. Takie cymbały są niereformowalne (ale jakbyś zakręcił mu kurek z różnymi plus , którymi to takich kmiotów słabych na umyśle prezes karmi) to może by się ogarnął.

Dlatego łatwo byłoby wygrać wybory jednym ruchem i przy okazji dowalić nierobom wyhodowanym przez piss.

700 zł na dziecko w rodzinie gdzie pracuje 1 rodzic i 1000 tam gdzie pracują oboje. 

Oczywiście żartuje. Zagłosowałbym na każdego, kto pod karą topora obieca, że zacznie oddłużać kraj. Raczej to już mrzonki, bo Rubikon długu przekroczony, jeszcze chwila i zaczniemy spłacać odsetki na kredyt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Tyr napisał:

No może argumenty o dobrobycie i nieomylność poprzednich ekip by mnie przekonała ale z dziesięć razy proszę i cisza jak makiem zasiał...

czyli, że cokolwiek by nie zrobili głupiego/bezczelnego/nielegalnego obecnie rządzący to Ty i tak za nimi stoisz swoim żelbetonowym murem, ponieważ poprzednicy Ci się nie podobają  i teraz masz lepszy dobrobyt- dobrze rozumuje?

  • Tak trzymać 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, karpik napisał:

Dlatego łatwo byłoby wygrać wybory jednym ruchem i przy okazji dowalić nierobom wyhodowanym przez piss.

700 zł na dziecko w rodzinie gdzie pracuje 1 rodzic i 1000 tam gdzie pracują oboje. 

Oczywiście żartuje. Zagłosowałbym na każdego, kto pod karą topora obieca, że zacznie oddłużać kraj. Raczej to już mrzonki, bo Rubikon długu przekroczony, jeszcze chwila i zaczniemy spłacać odsetki na kredyt.

Po co wymyślać, odpis od podatku i nikt się nie będzie wqrwiał i będzie sprawiedliwie, ten dostaje z gara kto do niego wrzuci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyr

"No może argumenty o dobrobycie i nieomylność poprzednich ekip by mnie przekonała ale z dziesięć razy proszę i cisza jak makiem zasiał... "

Spać idę, ale z ciekawości- gdzie ktoś powyższego napisał?
Jakiś wzór ci się ułożył, że wszyscy dookoła, nie oczadzeni szarym posłem ps Prezes, z definicji muszą być zapatrzeni w poprzednią ekipę?

A nawet jeśli masz, w jakimś promilu, rację, to przypomnę, że ZP szła do władzy szermując hasłami, jaka ta "nowa" ekipa będzie inna-lepsza-doskonała. Dość szybko się okazało, że wały PO, to liga okręgowa wobec ligi mistrzów w wykonaniu PiS i przydawek. Co więcej- minęło dobrych kilka lat i z szumnych haseł rozliczeń nic nie zostało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Trochę prawdy....

"Jakiś dyżurny mały łajdaczek, co to sprzedał Solidarność za 40 letnią karierę błazna moralnego dna Krzysztof Wyszkowski wyzwał Najlepszą Kobietę Sportowca Europy i narodową dumę Igę Świątek "siemana tandeciarą". Mały, siwy, krzyżowcu, jadem się udławisz, zanim ktoś cię zauważy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kmiocie fala... żadnych plusów nie brałem, defekcie umysłowy... Przy obrocie miesięcznym ok 250 tyś. pln i "standardowych" marżach, policz sobie ile zarabiam miesięcznie i czy mi potrzebne jakieś plusy. I dziecko dorosło przed plusami a dom pasywny też zacząłem stawiać zanim były dotacje... Więc wstrzymaj chorą wyobraźnię i insynuacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Tyr napisał:

Wały PO i lewusów to mało? Zlikwidowali przemysł i wyprzedali wszystko. 

Czy mówili w tvpiss, że chwilę temu sprzedaliśmy ciapatym 1/3 polskiego przemysłu naftowego za cenę 1/4 rocznych zysków? 

  • Super 1
  • Tak trzymać 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tyr napisał:

kmiocie fala... żadnych plusów nie brałem, defekcie umysłowy... Przy obrocie miesięcznym ok 250 tyś. pln i "standardowych" marżach, policz sobie ile zarabiam miesięcznie i czy mi potrzebne jakieś plusy. I dziecko dorosło przed plusami a dom pasywny też zacząłem stawiać zanim były dotacje... Więc wstrzymaj chorą wyobraźnię i insynuacje.

cymbale pisowski , podaj nazwę firmy to sobie zweryfikujemy czym i za ile tam obracasz ( mniemam że na swoim i swoimi pieniędzmi, a nie jak te obsrajtki do których się modlisz). Takie teksty to możesz swoim partyjnym współciemniakom zapodawać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fala napisał:

cymbale pisowski , podaj nazwę firmy to sobie zweryfikujemy czym i za ile tam obracasz ( mniemam że na swoim i swoimi pieniędzmi, a nie jak te obsrajtki do których się modlisz). Takie teksty to możesz swoim partyjnym współciemniakom zapodawać. 

To na sprzedaży butelek po winie takie kokosy fiu fiu ..

Niech mu ktoś powie że gdzieś tam po drodze denominacja była .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Tyr napisał:

Wały PO i lewusów to mało? Zlikwidowali przemysł i wyprzedali wszystko. 

Mam taką cichą nadzieje, że po prostu płacą Ci za pisanie tych bzdur,  bo przecież to nie możliwe żeby ktoś był aż tak zafixowany

To już nawet nie jest zwykły fanatyzm, tylko po prostu uniesienie wręcz religijne

Także mam nadzieje, że Ci płacą...

Edytowane przez canabis.dw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tyr napisał:

a numeru konta nie chcesz cymbale zwyczajny?

Regon wystarczy, cymbale pisi. Ja nie złodziej z PiSdy.

Pytałem tylko o nazwę tej twojej fantastycznej firmy co ci tak rajsko żyć pozwala, wstydzisz się?

Edytowane przez fala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tyr napisał:

Ta ja ci dam regon, gdzie jest nazwisko i adres a ty może jakiś sodomita jesteś i będziesz mnie nachodził;) kup se koło i ebnij się w czoło. 

to od początku, podaj nazwę tej fantastycznej firmy, resztę już sobie znajdę.  No chyba że nazywa się MOPS lub Powiatowy Urząd Pracy to się nie trudź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tyr napisał:

Tu

Znaczy w MOPS czy PUP ? Podobno prawilny Polak jesteś to pisz po polsku i całymi zdaniami bo znowu jakieś niejasności będą....

 

 

Edytowane przez fala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie