Skocz do zawartości

Figury rozdział VIII


bjar_1

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, fala napisał:

Ty tą wklejkę wziąłeś na poważnie? ja tylko chciałem ułatwić "życie" kilku cymbałom. Co będą mózgi wysilać jeszcze im się styki poprzepalają, dałem im gotowca.

Jak widać tylko jednego cymbała znalazłeś. Ale on styki to ma poprzepalane od zawsze...;)

  • Słabe 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie traćcie nadziei, teoretycznie i  praktycznie następny Wasz Sylwester Marzeń będzie wg klucza jaki stosuje się wobec filmów aspirujących do Oskarów- wystąpią:

- Afroamerykanin

- kobieta

- LGBTQ+ ( po jednej osobie z każdej literki)

U nas dodamy na widowni komplet inżynierów i lekarzy z Afryki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 hours ago, takafura napisał:

Nie traćcie nadziei, teoretycznie i  praktycznie następny Wasz Sylwester Marzeń będzie wg klucza jaki stosuje się wobec filmów aspirujących do Oskarów- wystąpią:

- Afroamerykanin

- kobieta

- LGBTQ+ ( po jednej osobie z każdej literki)

U nas dodamy na widowni komplet inżynierów i lekarzy z Afryki...

Afroamerykanin- Pharrel Williams

Kobieta- Alicia Keys

LGBTQ+ Bierę Queen + Adam Lambert.

I faktycznie wychodzi mi sylwester marzeń, a nie łykent i facet o wokalnych umiejętnościach przedmuchu na turbinie w rozpadniętym 1.9TDI.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Czlowieksniegu napisał:

...lub nie uwierzą...

A niech sobie nie wierzą - kogo to obchodzi?

Za to, co dwa tygodnie temu odkryto do spodu, a nawet metr poniżej, jak morawiecki i morawiecka razem z księdzem-SBkiem ustanowili lipną, nigdy nieistniejącą parafię, żeby zrobić przekręt na dwóch 15-hektarowych działkach sprzedanych morawieckim prawie za friko to ta banda pójdzie siedzieć z czterech artykułów - za fałszowanie dokumentów, poświadczanie nieprawdy, antydatowanie dokumentów i sprzedaż ziemi poniżej wartości.

A wtedy kogo to obchodzi, w co wierzy lub nie wierzy pisowska szumowina?

Cała ta pisowska złodziejska nomenklaturowa banda spotka się niedługo z prokuraturą normalnej Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja...

Ale czy to nie fantazyjne i fantastyczne, że najbliżej szarego posła ps Prezes czy w zarządzie Instytutu im. Lecha Kaczyńskiego, głównego udziałowca spółki Srebrna w Warszawie działała asystentka członka WRON?

Pomijając hucpy z procesem Janiszewskiego i "Jako przyczynę umorzenia przyjęto śmierć sprawcy.", który wg IPN, wpierw nie kwalifikowała się do takowego, a później, przez przypadek oczywiście, został uśmiercony 9 lat przed faktycznym zejściem...- "Jako przyczynę umorzenia przyjęto śmierć sprawcy."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

Ja...

Ale czy to nie fantazyjne i fantastyczne, że najbliżej szarego posła ps Prezes czy w zarządzie Instytutu im. Lecha Kaczyńskiego, głównego udziałowca spółki Srebrna w Warszawie działała asystentka członka WRON?

A czy to nie fantazyjne i fantastyczne, że w poselskich ławach tuż za szarym posłem ps. „prezes” siedzi wybitny poseł-intelektualista z wykształceniem podstawowym, były złodziej mienia wojskowego i bohater LWP służący w jednostce pacyfikującej gdańskich stoczniowców?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Je...

Powyższe bez znaczenia dla wiernych i wyznawców...

Ważniejsze, dla przykładu:

Premier Mateusz Morawiecki zapewnia, że "trzynastka" i "czternastka" będą utrzymane. - Jeśli będziemy nadal rządzić, wpiszemy 14. emeryturę do ustawy, żeby stała się dodatkiem sformalizowanym - mówił.

Jak widzisz, nauka tak wyprzedziła rzeczywistość, że mamy w roku 14 miesięcy :-)

Emerytura (z łac. emerere „zasłużyć" dawniej: renta starcza) – comiesięczne świadczenie pieniężna przysługujące ubezpieczonemu.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zacznę oglądać TV i słuchać radia...

 

Marek Kuchciński podczas wywiadu [ 23.XII.2022 ] w Polskim Radiu 24 stwierdził, że "trzecia kadencja jest na wyciągnięcie ręki". - To jest właściwie kwestia skutecznego dotarcia do obywateli i przekazania im informacji o tak dobrych rezultatach w polityce państwa, jakie rząd Prawa i Sprawiedliwości w ostatnich latach osiągnął w zakresie bezpieczeństwa i poprawy poziomu życia obywateli, że w gruncie rzeczy nikt rozsądny nie powinien głosować przeciwko nam, właściwie wszyscy powinni nas popierać - stwierdził, dodając: - Trochę się dziwię, że nie mamy poparcia 70-procentowego, bo na takie bym liczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie