Skocz do zawartości

Wojna w Ukrainie vol.7


Rekomendowane odpowiedzi

34 minuty temu, Czlowieksniegu napisał:

RDW60

"Wygląda na to, że będziemy jednak mieli Fort Biden..."

A jaka będzie liczebność i wyposażenie tej kwatery, pomijając jej możliwości "fizyczne"?



PS Pomijając, że to akurat środowiska inne niż przywołana opozycja, nie zaakceptowała Bidena i wciąż robi co potrafi, aby dojeżdżać- znaczy się już jest OKi, itp?

 

A jednak się odezwałeś. Do takich rozmów jesteś pierwszy. Jeszcze nic nie wiadomo a już zaczynasz mącić pisząc o liczebności, możliwości fizycznej itd. Po co to robisz? Poczekaj na potwierdzone info i wtedy podyskutujemy o za i przeciw.

Co do zaakceptowania Bajdena to masz rację. Jak dla mnie, to mi lotto jak się nazywa prezydent USA, ważne jest jak Polska na tym wychodzi. Moim zdaniem , gdyby nie wojna na Ukrainie to stosunki USA z Polską nie były by takie różowe.

Wytłumacz mi proszę dlaczego jest cenzurowany Gruz200? Ja chciałbym zobaczyć właśnie takich "wyzwolicieli". Kiedyś sam napisałeś, jak prosiłem, aby cenzurować wypowiedzi zalatujące polityką, że jest to związane z wojna na Ukrainie.

Edytowane przez RDW60
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RDW60

Nie mi oceniać twój stan psycho-fizyczny, ale coś nie pykło między ociekającym radością:

"Wygląda na to, że będziemy jednak mieli Fort Biden. Okazuje się, że pomysł zbudowania fortu Tramp wcale nie był taki głupi. Opozycja nawet na forum Odkrywcy szydziła z tego pomysłu. Niech teraz siewcy zamętu się odezwą i oplują Fort Biden, niech się ujawnią i pokażą komu służą takie wypowiedzi. Bo raczej nie polskiej racji stanu."

a kontynuacją i zarzutem wobec mnie:

"A jednak się odezwałeś. Do takich rozmów jesteś pierwszy. Jeszcze nic nie wiadomo a już zaczynasz mącić pisząc o liczebności, możliwości fizycznej itd. Po co to robisz? Poczekaj na potwierdzone info i wtedy podyskutujemy o za i przeciw. "



A cenzura? Każdy (?) komu do normalnego funkcjonowania potrzebne jest takie mięso, może (?) samodzielnie sobie znaleźć- nie uważam, aby takie epatowanie było potrzebne na Forum.
Bajr lubi i potrzebuje- Jego sprawa...
Jeśli masz z tą "cenzurą" problem- pisz do Bociana czy bezpośrednio do Redakcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Landszaft napisał:

Karpik za te zbiórkę zamiast bayraktara które obecnie są sporadycznie używane zakupić w POLSCE 2 bergepanzery na podwoziu Leoparda 1 

https://toysforboys4.eu/na_sprzedaz/leopard-1-bergepanzer-2/

Nasi mają dwie sztuki na sprzedaż sprawne technicznie.

23 czerwca pisałem, że są pilniejsze "zakupy" gdy zbierali Ukraińcy. Tylko wstyd by było gdybyśmy na jednego nie nazbierali przez miesiąc bo już ta zrzutka po telegramie śmiga.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Czlowieksniegu napisał:

RDW60
Jeśli masz z tą "cenzurą" problem- pisz do Bociana czy bezpośrednio do Redakcji.

Piszę do Ciebie, żebyś nad sobą popracował, bo jednak jesteś modem a to duża odpowiedzialność. Ja przed takimi osobami zawsze chylę czoła, szanuję ich czas poświęcony śledzeniu wpisów i ich wiedzy nie tylko merytorycznej. Ale jak za dużo "prywaty" wylewają na forum to wygląda to tak, jak sędzia który udziela się politycznie. To mi się nie podoba. Jest to ujma na jakości Odkrywcy, tak ja to widzę, a nasze wpisy czytają..... może, daj boże, miliony osób. Jeszcze nie tak dawno miałem wrażenie, że Odkrywca podzieli los innych tematycznych portali - panująca nuda, brak ciekawych tematów, zaglądających coraz mniej itd. Ale widzę, że los się odwrócił i niech tak pozostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, predi888 napisał:

bolszewia używa nawet rakiet przeciwokrętowych do ostrzeliwania

https://streamable.com/i0eora

Nie nowość. Walą też onyksami, ze dwa miesiące już, jak nie lepiej.

Czytałem, że z systemów s-300 biją ziemia-ziemia, ale nie wiem ile w tym prawdy. Może dlatego ostatnio rakieta zawróciła do ziemi.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"W związku z operacją specjalną zatwierdzono ustawę nr 127.030 o całkowitym umorzeniu kart kredytowych i długów

Teraz wszyscy obywatele Rosji mogą korzystać z tego prawa i legalnie anulować pożyczki, karty kredytowe, mikropożyczki, zadłużenie mieszkaniowe i usługi komunalne za pośrednictwem bota esplatnoldiRE bog. Jest to projekt federalny, więc nie ma wątpliwości co do jego wiarygodności!

Jeśli nie możesz spłacać pożyczek lub nie chcesz, po prostu kliknij link, odpowiedz na kilka pytań i dowiedz się, czy podlegasz prawu."

 

Zgadnijcie co jest warunkiem umorzenia długu?😂

Chwilówka w mordorze może zabić 😅

IMG_20220629_222258_782.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała wyspa, wszędzie pełno wody a cały czas się pali. Dziwne.

"Rosjanie pospiesznie opuścili Zmeiny – oficjalne potwierdzenie OK „Południe”

 

Szczegóły: w nocy, w wyniku udanego kolejnego etapu operacji wojskowej z ostrzałem naszych jednostek rakietowych i artyleryjskich na wyspie Zmeiny, nieprzyjaciel pospiesznie ewakuował resztki garnizonu dwoma motorówkami i prawdopodobnie opuścił wyspę.

Teraz Serpentine jest pokryty ogniem, słychać wybuchy.

Trwają badania nad ostatecznymi rezultatami operacji."

IMG_20220630_102223_870.jpg

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie