Skocz do zawartości

Wojna w Ukrainie vol. 6


Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

Aleś ty orthodox;) nie poznaję kolegi...

Ale kolega orthodox... Nie poznaję kolegi...

Edytowane przez Tyr
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyr

"Ale kolega orthodox... Nie poznaję kolegi... "

Nie, wiesz (?), że to nie moja, dosłownie i w przenośni bajka...

Po pierwsze- zacytowałem I-Z, który dość często komentuje różne około-religijne problemy..

Po drugie- ciekawe, czy takie przedstawienie obraża MBoską i/lub uczucia religijne wyznawców KK?

_______________________________________________________

"Jak tam kolega moderator wykrztusi w końcu co woli  3morze czy euro-azjatycki koncept szwabów z kacapami? "

Pomyślę... ale na 101 % będę czekał, aż wydusisz z siebie przykłady* na

"Tu jest cała zgraja stachanowców, przekonująca o wyższości komuny i kacapstwa:)"

 

 

* poza tym jednym emerytem z Krakowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyr

Ty na serio nie rozumiesz wpisu, na który samodzielnie wpadłeś i umieściłeś na Forum.. - widać cię przeceniałem...

Ale jeszcze jedna desperacka, przyznaję, próba:

""Tu jest cała zgraja stachanowców, przekonująca o wyższości komuny i kacapstwa:)""

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, karpik napisał:

Ka-52 to nieodrodny syn całej demoludowej techniki śmigłowcowej. Wiesz, jakiego wstrząsu doznają piloci zagraniczni sondujący na zlecenie swoich państw, czy by nie kupić polskich SW-3 albo SW-4? Mówią, że w życiu nie widzieli śmigłowców o takim poziomie wibracji, dlatego nikt tego nie kupuje. Torowanie łopat jest w tych śmigłowcach na poziomie dramatycznym, nieznanym na Zachodzie. To samo jest ze śmigłowcami ruskimi. Właśnie m.in. o wibracjach mówi ten artykuł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

Tyr

Ty na serio nie rozumiesz wpisu, na który samodzielnie wpadłeś i umieściłeś na Forum.. - widać cię przeceniałem...

Ale jeszcze jedna desperacka, przyznaję, próba:

""Tu jest cała zgraja stachanowców, przekonująca o wyższości komuny i kacapstwa:)""

Nie pokapował? że niemce cię za metr sześcienny gazu by cię sprzedali? Takie wartości europejskie i naszej targowicy...

Ciężko kapujący jesteś, czy udajesz?

Edytowane przez Tyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie