Skocz do zawartości
  • 0

mosiężne kółko z przewieszonym elementem


bialawy

Pytanie

WItam

Ostatnio wpadło mi w dłonie takie kółeczko z mosiądzu i z takim elementem przewieszonym. Średnica 20-25mm (ze względu na niewielkie odkształcenia okręgu). Widać, że w tym dowieszonym elemencie było coś stalowego wtopionego bo są ślady rdzy

Może ktoś coś podobnego spotkał?

Za wszelkie uwagi z góry dziękuję i pozdrawiam

20191008_074958.jpg

20191008_074933.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Normalnie wielkie dzięki za pomoc. Wg zdjęć które obejrzałem w necie najbardziej pasuje mi wersja z rewolwerem.

Dzięki wielkie za pomoc i pozdrawiam

Ps. Może ktoś ma replikę lub oryginał takiego rewolweru i może sprawdzić jakiej średnicy było to kółko mocujące?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nieukrywaną przykrością powoli skłaniam się jednak w stronę uchwytu meblowego ze względu przede wszystkim na średnicę kółka. Największe kółka jakie udało mi się wypatrzeć z całej kolekcji zdjęć z netu posiadał chyba Mauser C 96 ale z kolei sposób mocowania (wykończenie) zupełnie nie pasuje i średnica chyba też była mniejsza od tej posiadanej przeze mnie wynoszącej ok 22mm. W związku z tym nie pozostaje mi nic innego jak jednak przyjąć wersję z meblami :-(

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie