Jump to content
Sign in to follow this  
woytas

Pociąg z diamentami znaleziony pod Wałbrzychem? Niewykluczone! vol. 10

Recommended Posts

w którymś odcinku tej pięknej bajki odkrywcy zlatego pociągu pokazywali zdjęcia platformy ( nie obywatelskiej) z czołgiem działem. Dlaczego w tym miejscu nie robią odwiertów?

Bo nic tam nie ma

Jak już wszystko rozkopią to będziemy wiedzieć , po co się tak wręcz głupio produkujecie?

Minister mówił ze są działa na lawetach, odkrywcy mówili że są działa na lawetach zdjęcia widział cały świat a teraz mówią że nigdy nie mówili że tam są działa...

Panie Boczek, a ten Pana brat, co to zamiast skarbu stare dreny znalazł, i ten, no, ajzolator - to on mnie wczoraj wlazł do prywatno publicznej toalety, i ten, no, papier ukradł.... Ja na milicję pójdę! I do spółdzielni zgłoszę! Plemię boczkowe nie będzie nam tu toalety deprawować.... Panie Paździoch, Pana na świadka biorę - niech on se w tym złotym Warsie robi, a nie u nas na piętrze!

Myślałem dziś że jak wygram w totka te 12 baniek to kupię sobie georadar, i co nie wygrałem w totka:) i bez tego nigdy nie kupię georadaru

99% z Nas chciało by by coś tam było - ten 1% to psy ogrodnika. Jak runie teoria o tunelu to chyba już żaden urzędnik państwowy/samorządowy nie wyda zgody na tego typu grube" poszukiwania.
Wydaje mi się, że to być albo nie być dla poszukiwań. Oby Panowie przynajmniej mały tunelik odwadniający znaleźli...

Post został zmieniony ostatnio przez moderatora woytas 22:41 18-08-2016

Nie znajdą nic poza tym co tam jest, a co jest to jeszcze nie wiadomo, wiec siedzcie cicho i nie róbcie cholewy z gęby, jak skończą to będzie czas na oceny.

Nowe fakty w sprawie poszukiwania złotego pociągu".

W środę w godzinach porannych ekipa poszukiwawcza na przekopie nr 3 okryła fragmenty prętów zbrojeniowych oraz iły skalne używane do pokrywania betonowych konstrukcji, takich jak bunkry czy tunele. Ponadto dzisiaj Anglicy przekazali zdjęcia z laserowego skanera umieszczonego na satelicie mające ukazywać duże, podziemne skupiska złota i żelaza na linii domniemanego tunelu kolejowego

http://telewizjarepublika.pl/coraz-blizej-quotzlotego-pociaguquot,36895.html

Nie martwcie się, nawet jak tam nic nie ma, to jeszcze jest strzelina jeleniogórska. Żdżelina. Zdrzelina. Sdżelina. Żdżelina jeleniogórska. Tfu. Nieważne. W każdym razie kupa złota. Wasi wnukowie będą jeść jajecznicę z jaj Faberge. Na srebrze, ze zboczkiem.

Ruskie miały pół wieku by wsio odkryć.

xyz znajdzie co najwyżej jak w seksmisji asi tu byli"

koniec kropka:)

...jeszcze bym dodał: Strzelanina Jeleniogórska.

A na serio to posty ciężko się czyta bo są zaśmiecane rożnymi bzdurami nie na temat - co z moderatorami,adminem?
Już lepiej to dać do hydeparku.

@ndrew, sami tu trolują i spamują pokazując poziom na jakim jest to forum... Kiedyś można było wiele ciekawych rzeczy się dowiedzieć a teraz...