Jump to content

@ndrew

Forum members
 • Posts

  1107
 • Joined

 • Last visited

  Never

Everything posted by @ndrew

 1. Niemiecka mapka z 1.5.1945 z płw. Hel pokazująca 1./741 Hetzer Kp. - wygląda to jak jednostka naszej zguby".
 2. ...jeszcze bym dodał: Strzelanina Jeleniogórska. A na serio to posty ciężko się czyta bo są zaśmiecane rożnymi bzdurami nie na temat - co z moderatorami,adminem? Już lepiej to dać do hydeparku.
 3. @Pomidoro Co to znaczy, że jest mało sygn. dot. Polski? Czy jest np. Trójmiasto?
 4. Twórca grafiki: http://ischo.livejournal.com/18921.html a w ogóle to model pięknie zrobiony.
 5. http://plastic1.blogspot.com/2010/05/172-focke-achgelis-fa-269.html Focke-Achgelis Fa 269
 6. Piters Google już nie działa?
 7. Beaviso a jak było do tej pory? Nie tak jak mówi Cenckiewicz? Gorzej już chyba nie mogło być. To jest bez porównania z tym co w NARA, BAMA czy nawet TSAMO.
 8. Trochę zbliżeń: silnik ze śmigłem na pływakach
 9. Panowie może krótkie info czy ktoś licytuje tego Gryfa"? Widzę że idzie ostra walka i nie ma sensu sobie kłód pod nogi rzucać. Jak fotka zostaje w Polsce to nie będę licytował. Proszę o info choćby na PW. Kolejne takie samo pytanie o Bałtyk".
 10. Tajemnica kolejnych kręgów wyjaśniona:
 11. typ 3 i 4 występujące w Polsce.
 12. typ 1 pokazany na fotkach wagonów
 13. Pierwsze zdjęcie Wood'a to okolice Berlina drugie to Czechy :) Betonowe kręgi montowane na wagonach występują póki co poza Polską (są nie potwierdzone informacje o takowych na płd. Polski). Na pewno można je spotkać w Czechach - patrz fotka niżej. Dodałem też jeszcze inne fotki pokazujące 3 inne typy - tu jest zagwostka bo wg. niektórych to schroniki a la Einmannbunker albo stanowiska małokalibrowych Flaków z charakterystycznym mocowaniem odciśniętym w betonie. W Polsce można spotkać typy nr: 4 i 3 Zachęcam do dyskusji i poszukiwań w terenie. Pzdr. @ndrew
×
×
 • Create New...

Important Information