Jump to content

Chciałbym zarobić żółty kartonik.


Recommended Posts

Hoho nie bądź taki sztywny. :) Temat założony na luzie, nie mający na celu nikogo obrażać. Nikogo nie wyzywam i jest w dziale Hyde Park nie na głównym. Mógłbym nazwać Cię parówą świńską za tego buraka, ale tego nie zrobię nie zniżając się do Twojego poziomu. Więc w czym problem, że chciałem dostać kartonik? Ludzie robią różne rzeczy na forach, aby coś się działo, żeby się pośmiać. Każdy z każdym jakoś rozmawia. Weles i Człowieksniegu zmieńcie forum na któregoś z zakładu pogrzebowego. Świetnie wpasujecie się w towarzystwo. =]
Link to comment
Share on other sites

Nie no z historią nie robi się jaj. Wolałbym z użytkownikami. Np. napisać, że Człowieksniegu mnie wkurwia swoim postem :)"-luzik luzem ale pierdoły wypisujesz maciekszprotawa.Czytaj ze zrozumieniem bo jakoś nie widzę abym w poprzednim poście moim wpisem dotknął Twoją osobę(nie przewinął się Twój nick w moim wpisie-ale jeśli tak bardzo identyfikujesz się z w/w warzywem ziemnym to już Twoja sprawa ).Więcej kultury życzę..
Link to comment
Share on other sites

Mamy od niedawna wunderwaffe.

Wali seriami i z ogromnym rozrzutem...
(Przynajmniej Bocian tak pisał..)


A kartki są w pewnym rodzaju medalami.
Na nie (mimo że są karzące") trzeba zasłużyć.
Nosi się je z dumą,przylepione do nicku
(Sam czasami z łezką w oku przeglądam swoją teczke:)
Najlepsze są te za walkę z modami.

Ale to musi być walka podjazdowa a nie otwarta bitwa-taka kończy się przeważnie nocnym odstrzałem z niemca*...

* tzw higienicznym"


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora Hebda 22:44 20-03-2015
Link to comment
Share on other sites

Ecchhh..to były czasy ;) Pamiętam Hebda jak z wielkim poświęceniem i narażeniem życia i zdrowia(te surowe rybki z fontanny) walczyłeś na forum o prawość i sprawiedliwość wszystkich userów.A walki były ciężkie,niejednokrotnie kilka wątków trwały.Ale w końcu swoją wytrwałością i zawziętością wygrałeś-dla swojego(Ich) świętego spokoju Cię awansowali..I tak mamy swojego człowieka po drugiej stronie barykady :)
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information