Skocz do zawartości

Wielki leksykon uzbrojenia.


Weteran-39

Rekomendowane odpowiedzi

Cena nie powala rzeczywiście, po przejrzeniu. Myślę, że 10 zł dałoby się przełknąc przez sentyment dla tematu polskich militariów dla porównania seria ospreya Wielkie bitwy II wojny światowej z filmem DVD widziałem ostatnio za 6.99 do kupienia w penym znanym sklpie ie dla idiotów"...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje się to byc kolejnym przedsięwzięciem skierowanym do wszystkich, czyli nikogo czyli szerokiej rzeszy odbiorców. Zatem będzie reprezentowac poziom mocno popularny". Każdy kto chce miec poważną monografię np. czołgu 7TP, wybierze inne wydawnictwo i tyle, a to to taka gazetka dodawana do plastikowych modelików pojazdów, tylko na litośc boską, czemu to ma tyle kosztowac?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kogoś to intertesuje:
NR 2 CKM w.1930 07.02.2013
NR 3 Łoś" 21.02.2013
NR 4 armata przeciwpancerna 37 mm. 07.03.2013
NR 5 FT-17 21.03.2013
NR 6 ORP Błyskawica" 03.04.2013
NR 7 RKM wz.1928 18.04.2013
NR 8 PZL.11 02.05.2013
NR 9 Moździerz 220 mm wz.1932 oraz C7P 16.05.2013
NR 10 karabiny i karabinki Mauser 29.05.2013
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to to taka gazetka dodawana do plastikowych modelików pojazdów"

Aż tak źle nie jest. Fakt, to nie monografia na miarę publikacji o Łosiu z AJ-Pressu ale nie prezentuje też poziomu publikacji dla debili, zawierających odkrywcze stwierdzenia, ze czołg ma gąsienice a samolot skrzydła. 7zł bez bólu można wydać. 14zł... hmmm... bo ja wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cytuję Wydaje się to byc kolejnym przedsięwzięciem skierowanym do wszystkich," chyba o to chodzi... badaczy pisma świętego zakochanych w 7 tp jest powiedzmy 100 w Polsce i ich wiedza jest 1000 x wieksza niż ta podana w pismie. A to pismo ma dotrzeć do jak największej masy ludzi młodych - starych, dzieki temu jakiś procent zainetresuje sie tematem i zacznie pogłębiać swoja wiedzę.. jakis procent kupi model i go złoży.
a ktos moze wstapi do polskiej GRH....
sorry Duńczyk, ale za stary wyga jesteś na takie pismo :D :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie to min. miałem na myśli :D Właściwie to mi trochę żal, że znowu pojawia się coś nie dla mnie", a w motywach, jego powstania, o których piszesz, naturalnie nic złego nie ma. Jak komuś dzięki pisemku urośnie głowa pod hełm", to chyba tylko cieszyc się, nie? ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie