Skocz do zawartości

zimna wojna o krym.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 279
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Złośliwie napiszę, że my nie potrzebujemy przyjezdnych zza Buga, żeby taką zachętę do dalekiej wycieczki dla pana X czy Y usłyszeć...
A i takie poglądy nie powinny nikogo dziwić- no, może poza np Kindżałem :-(

Tyle, że plotka to jedno, a niby sensowna dyskusja to drugie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ktos napisal, tylko jeden z wielu agentow wplywu Moskwy."

Mnie tam do poglądów Kobylańskiego tak daleko jak z Ziemi do Marsa, ale akurat w tym temacie - to moim zdaniem chłop ma 100% racji. Oczywiście, że znajdą się tu tacy, którzy zaraz na forum napiszą, że to agent wpływu Moskwy". Ale oni już tak są nawiedzeni, że nawet gotowi są oddać banderowcom Przemyśl, Rzeszów i sporą część Lubelszczyzny, aby tylko dokuczyć" Putinowi. Inna sprawa, że pewnie niektórzy z nich to potomkowie tych, którzy rezali na Wołyniu za pomocą siekier, pił, wideł i ognia tych znienawidzonych Lachów...
http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/jan-kobylanski-szokuje-ws-ukrainy/4cz5s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko ukrainscy zolnierze gina na Krymie. Dzis odbyl sie pogrzeb proukrainskiego dzialacza tatarskiego, Reszat Ametowa, ktorego niedawno porwaly zielone ludki" . Jego zmasakrowane zwloki odnaleziono w dniu wczorajszym, przed smiercia byl torturowany:

http://www.veooz.com/media/5G~__Ts/gallery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic tylko pogratulować CIA i postbanderowcom dobrej roboty, ja do Ukraińców nic nie mam, ale nasz rząd powinien wspierać polskie interesy a nie nacjonalistów(tym bardziej tych którzy czczą kata Polaków na Wołyniu, to tak jakby polski rząd wspierał związek SSmanów), u nas nacjonalistów się tępi, a tam to są bohaterowie, obejrzyjcie sobie relacje z marszu niepodległości a z majdanu, trochę kontrastuje nie sądzicie? u nas 100tys osób idzie spokojnie a 100 to banda debili(być może prowokatorów) i jest to marsz faszystów" tam to zawsze ituszki" prowokują,i do tego wszystkiego leczenie na nasz koszt no przecież nas stać, a to że ja czy moja babcia czekam na badanie po parę miesięcy to szczegół, poza tym z kim robimy większy handel z ruskimi czy z ukraińcami, to nasze machanie szabelką i to jeszcze nie w naszym tylko europejskim interesie(co by było więcej taniej siły roboczej z ukrainy) to nam tak bokiem wyjdzie, że flaków nie pozbieramy jak nam władek ceny ropy i gazu podniesie, i zablokuje wszelki handel, i ta zielona wyspa z oszałamiającym wzrostem gospodarczym 2% stanie się czerwoną depresją z recesją, i kto dostanie po tyłku? nie nie panowie w garniturach, tylko my szarzy Polacy. Dziękuję

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja? jestem z Polski, jestem wnukiem członka AK, który po wojnie działał w NZW, i dla mnie najważniejszy jest interes Polski, a my z tego całego bigosu nic nie uczkniemy bo nachapią się Niemcy i jewropa a my dostaniemy po tyłku. apropo samoobrony, każdy się z nich śmiał jak mówili o więzieniach CIA w Polsce i co? proszę 15mln dolców wsiąkło w czyjeś portfele za przylizanie, żeby nie IIWŚ i 50 lat PRL pod sowieckim butem to my bysmy rozdawali dzisiaj karty.

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o silną, wolną i suwerenną Polskę a nie jakiegoś du*owłaza jakim jesteśmy obecnie, kacapów jak i szwabów dobrze pamięta, ale po co machać szabelką i wkurzać niedźwiedzia? jeszcze żebyśmy chociaż byli silni jako Państwo, w imię czego to? w imię czego mogę rzec antypolscy politycy krzyczą hasła bandytów z UPA? czy nie lepiej zająć się naszymi rodakami którzy tam zostali niżli pogrobowcami jak i czasem wnukami tych herojów którzy przecinali kobiety na pół a dzieci wieszali po gałęziach? poza tym obalili prezydenta którego sami wybrali demokratycznie, to tak jakby my bysmy obalili pewnego Pana, bo nie rozlicza swoich podwładnych np Pan Rostowski 20mld zniknęło ot tak bo się pomyliłem, u nas jest to samo, tylko ludzie trochę lepiej zarabiają, a złodziejska klika jest taka sama jak nie gorsza, u siebie posprzatac nie umiemy a komuś chcemy? większość krajów które sąsiadują z UA nie krzyczą tak jak my, kurczę może my jednak jesteśmy mocarstwem tylko ja parę lat przeoczyłem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedstawiciel Rosji w Radzie Europy: w skład naszego kraju powrócą" kolejne ziemie...

Rosja już wkrót­ce bę­dzie chcia­ła się­gnąć po ko­lej­ne te­ry­to­ria? Taką wizję roz­ta­cza przed­sta­wi­ciel Fe­de­ra­cji Ro­syj­skiej w Ra­dzie Eu­ro­py Roman Ko­ko­riew. Na swoim pro­fi­lu na Fa­ce­bo­oku za­po­wia­da on, że w skład jego kraju po­wró­ci" nie­dłu­go Moł­da­wia, Ukra­ina, po­zo­sta­łe re­pu­bli­ki ZSRR, a także Fin­lan­dia i Pol­ska. Zrzu­ty ekra­nu z pro­fi­lu ro­syj­skie­go dy­plo­ma­ty opu­bli­ko­wał ser­wis obzorevatel.​com.

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/przedstawiciel-rosji-w-radzie-europy-w-sklad-naszego-kraju-powroca-kolejne-ziemie/ljy8g

I takie bzdury wypisuja rosyjscy dyplomaci...zalosne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może spełnią się marzenia kilku forumowiczów o czynach chwalebnych i śmierci bohaterskiej, szanse na chwałę mogą mieć już niedługo.Lato tego roku może być bardziej niż upalne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie płemieł" i rezydent Ul" mówią że nic nam nie grozi, czyli że nam grozi ;) do 60 biorą także się kolega załapie, narazie póki co jest spokój i niech tak będzie, jak zajdzie potrzeba zgotujemy sowietom piekło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie