Skocz do zawartości

Odwiedziny w wigilie


mensguth6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 78
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
iestety nie,sam nawet nie wiedziałem ze je mam.Pech"..-jak można nie wiedzieć,że się ma w domu takie podpadające pod paragraf rzeczy?..no chyba,że Św.Mikołaj przyniósł i się nie wiedziało o prezencie..a czy to pech,czy też głupota to już inny temat..i bez urazy..bo pewnie za chwilę ktoś zacznie lamentować,że głupoty wypisuję..ale niestety w takim,a nie innym kraju żyjemy..pozdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest pewne,ORMO działa nadal a służby regularnie monitorują forum. A przecież można legalnie kolekcjonować zdekowaną amunicję.Zarzuty są za proch i spłonki które są zbędne do kolekcjonowania,więc te wpady to bezmyślność posiadaczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że panikujecie z tym sprawdzaniem każdego zarejestrowanego na forum. Lepiej poszukać życzliwego" wśród sąsiadów, dobrych" znajomych, itp. A jeśli niebiescy byli sympatyczni, to może trzeba było podpytać, komu zawdzięcza się wizytę. Być może oni też nie lubią przepracowywać się w Wigilię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba mieć taką kolekcję żeby nie bać się pukania do drzwi,jak już wspomniałem ,amunicję można kolekcjonować zdekowaną.Dziś można kupić wszystko deko od naboju pistoletowego poprzez MG a skończywszy na samolotach,armatach i czołgach. Osobiście sam planuję zakup armaty.Materiały i spłonki to zbędne elementy kolekcji,zwłaszcza kiedy w domu są dzieci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam przyczepiłbym się sporządzenia wspomnianego pisemka (prawa strona w ramce). Brak danych dotyczących identyfikacji sprawy pod jaką można bykloby sie dowiedzieć co i jak, bo w końcu jest ona rejestrowana, oraz brak jednostki prowadzącej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie