Skocz do zawartości

Czy ceny wykrywaczy spadają na święta ???


lesiu283

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 77
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Panowie, postawcie sie w polozenie producenta. ja gdybym cokolwiek produkowal to zawsze bym dbal aby wszelkie promocje byly totalna niespodzianka, dla wszystkich. Jesli wycieknie jakakolwiek wiadomosc o promocji to blyskawicznie stanie sie ona tajemnica poliszynela i sprzedza natychmiast staje do czasu owej promocji.
Handlowcy zaczynaja ponosic straty i odwracaja sie od takiego producenta.
Producent musial by byc idiota zeby wczesniej informowal o nadchodzacej promocji, rownie dobrze moglby ja oglosic natychmiast :).
I jeszcze jedno - promocja producenta nie moze bic w sklepy, czyli musi on na czas promocji zabezpieczyc sklepom odpowiednio tansza dostawe zeby po pierwsze nie robic im konkurencji, a po drugie nie robic promocji z kieszenie sprzedawcow.
Wydawalo mi sie ze to sa absolutne podstawy na styku produkcji i handlu.
Jak mozna tego nie rozumiec ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stala zimowa promocja ? OK ale od momentu faktycznej zimy ktora skuje ziemie lodem i pokryje sniegiem a nie od jakiejs konkretnej daty. Taka sytuacja tez jest zrozumiala bo do czasu zejscia lodow i sniegu sprzedza ulega ogromnemu spowolnieniu, wtedy nizsza cena ma swoj motywujacy sens. Chcesz taniej - poczekaj az nie bedziesz mogl uzywac wykrywki przez dlugi czas, chcesz juz uzywac - plac normalna cene.
Ja nie mowie ze jako klientowi mi sie to podoba, ja chcialbym juz taniej. Ale postawilem sie w sytuacji producenta i wszystko stalo sie jasne i proste.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 2 years later...
Cena = popyt. Na Święta raczej nie liczył bym na spadek cen, zwłaszcza że sezon wykopkowy trwa. Garrett niedawno przecież podwyżkę zrobił.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie