Skocz do zawartości

Czy ceny wykrywaczy spadają na święta ???


lesiu283

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnie RUTUSA...
Kilku moich znajomych chciało kupić PROXIME.Ja napisałem do niego meila cytCzy będzie jakaś promocja na Proxime w zimie,bo zawsze w ten okres coś było"Odpisał Rutus że oni nigdy nie planują a w tym roku to w ogóle nie będzie".Mail był wysłany tydzień temu.A tu od dwóch dni promocja na Proxime.NIE ŁADNIE PANIE RUTUS!Ja i moi znajomi już nigdy tam nic nie kupimy,bo...poczuliśmy się najdelikatniej mówiąc,bardzo źle..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Jurek, masz pretensje do Rutusa że obniżył cenę? Chyba się powinienieś cieszyć? Bo to zupełnie niezwyczajna rzecz, żeby w momencie gdy wszystko drożeje i importowane wyroby konkurencji drożeją, ktoś robił promocję na wyroby których nie produkuje na wagony kolejowe i których produkcji nie kończy. Cieszyć się a nie marudzić!
W lutym tego roku kupiłem córce w prezencie kamerkę za 1300zł. Nowy model, nie jakiś schodzący. W październiku była w promocji za... 450zł. I co w związku z tym, mam się obrazić na producenta? Że mnie okradł"? Tak to wygląda. Podejmujemy decyzje o zakupie i należy rozumieć, że cena w momencie zakupu nas satysfakcjonuje. Poza tym jeśli kupiłeś tydzień wcześniej sprzęt wysyłkowo po wyższej cenie, to możesz go zwrócić i kupić ponownie po niższej cenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzęczyk,chodzi mi o to,że wprowadził nas w błąd,Proxima a raczej Proximy nie zostały kupione,zapewne producent myślał że jeszcze sprzeda przed promocją.I to nas zdenerwowało i zirytowało.A że obniżył cene?Chwała mu za to.
Może jestem z innej bajki,ale tak się nie robi.Oczywiście nie chodzi mi o obniżkę ceny. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jurek ma racje i nie ma co tłumaczyć Rutusa. Gdyby ktoś do mnie napisał, może bym powiedział, że warto poczekać 2 dni i tyle. W końcu przez te 2 dni ile zarobił? Czy warto w ten sposób psuć swoją reputację? Czy nie lepiej być doradcą i mentorem? Przecież jeżeli ktoś już kupi to z reguły jest wierny marce. Strach pomyśleć co z serwisem. Też będzie ściema?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to widzę w ten sposób, że przemyślał sprawę i zmienił zdanie.
Druga rzecz - takie pytanie od klienta jest co najmniej dziwne. Nawet nie potrafię tego określić w jednym zdaniu. Ode mnie byś otrzymał odpowiedź, że cena w czasie może tylko rosnąć i byłoby to zgodne z realizacją.
Rutusa nie bronię, wielu jego pomysłów marketingowych i okołomarketingowych jest w moim odczuciu co najmniej kiepskich, w tym radycja" zimowych promocji w kontekście takiej a nie innej klienteli szczególnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale minelaba nie rozumiem w ogóle, wiem że są fanatycy marki i kupią za każdą cenę, ale ja już się wyleczyłem z tej marki ( miałem 4 ich wykrywacze musketer adv., x-terra 30, 705 i sov.GT ), najbardziej nie rozumie ceny minelaba sov. GT wiem ze nie jest to zły sprzęt,ale moim skromnym zdaniem nie jest wart obecnych pieniędzy, to jest = czytaj, oferuje zbyt mało za tak dużo, o mały włos nie zrobiłem głupoty, a bym się pozbył za grosze mojego MXT300 który na monetki jest kosą i jest wart jak najbardziej tych pieniędzy. Moim zdaniem firma minelab nie V... zrobiła krok w tył, bo nie powiem że strzeliła sobie w kolano. Bo moim zdaniem nie ma ta podwyżka ( aż taka ) uzasadnienia. Jeżeli chodzi o kurs np. euro to jest on sztucznie zawyżony w stosunku do złotego i myslę ze już niedługo euro poleci na łeb na szyję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś ceny sprawdzałem -xterra705-2900zł, sovergin gt-3700zł( czyli w ciągu roku podnieśli cene o 1500!!!sova chyba 2200kosztowała o ile dobrze pamiętam) masz kolego swoją obnizke na święta:)
Poj.......ło ich z tymi cenami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem ceny wykrywaczy zagranicznych firm pną się w górę, ale nie tak drastycznie jak minelaby. Aktualna cena wykrywaczy z tej stajni to jakaś kpina... Nie wiem jak bardzo trzeba być zdesperowanym, żeby za x-terrę wyłożyć 3tyś zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o tym mówie kpina. Sovergin gt w ciągu roku z poziomu cenowego np. Whitesa m6, fishera f70, garretta gtp 1350 wskoczył na poziom whitesa dfx. Sova gt to bardzo fajny wykrywacz ale porównując go z dfx(aktualnie 100zł droższy) to Minelab grubo przesadza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa ceny Sovereigna to rzeczywiście rzecz dziwna. Producent chyba dostrzegł szansę w przypadkowym chwilowym ssaniu na te wykrywacze i szybko sprytnie przekuł to w legendę i podniósł drastycznie cenę. A jak coś drożeje, to tym bardziej jest pożądane :) Tak właśnie zrobił Mercedes w USA, kiedy Amerykanie poszli po rozum do głowy i ze zdziwieniem zauważyli, że niemieckie auta nie oferują nic więcej poza wysoką ceną. Dopiero jeszcze wyższa cena rozwiała wątpliwości, że niemieckie auta MUSZĄ być dobre, skoro stać na nie tylko bardzo bogatych ludzi :)))
2 lata temu GT można było bez większych problemów kupić za 1300zł, czyli poniżej zużytego do granic możliwości XLT. W tej chwili wiadomo ile kosztuje, i doprawdy nie rozumiem logiki która każe komuś kupować Sovereigna za tę cenę. Tym bardziej że świetne opinie na jego temat są chmmm... delikatnie mówiąc nieco przesadzone :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga rzecz - takie pytanie od klienta jest co najmniej dziwne. Nawet nie potrafię tego określić w jednym zdaniu. Ode mnie byś otrzymał odpowiedź, że cena w czasie może tylko rosnąć i byłoby to zgodne z realizacją."

Brzęczyk,naprawdę nie wiesz czemu zadałem takie pytanie?
Aby kupić taniej!!!!Ale masz pokrętny sposób odbioru świata,choć odnośnie Minelaba masz 100% racje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jurek, domyślam się w jakim celu zadałeś tamto pytanie :) Ja nie napisałem, że nie wiem po co, tylko ze było to dziwne. Oraz dość naiwne. A pretensje wydają mi się zupełnie nieuzasadnione.
Ale tradycja zimowych promocji rutusów też jest dla mnie dziwna. Nie rozumiem co Rutus chce w ten sposób osiągnąć sensownego i korzystnego dla siebie? Jest jakieś czwarte dno w tej strategii? :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu nie przytaczaj do swoich porownan aut bo sie na tym nie znasz. Pochwal choc raz jakis wykrywac, nie tylko XLT bo robisz sie nudny, wszystko krytykujesz,wychodzi na to ze ty masz wszystko co wyszlo najlepsze.Ale powiem ci tez ze masz nosa,kupic XLT tak dawno i do dzis masz topowy model.Ehhh jednym to sie udaje....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tradycja zimowych promocji rutusów też jest dla mnie dziwna. Nie rozumiem co Rutus chce w ten sposób osiągnąć sensownego i korzystnego dla siebie? Jest jakieś czwarte dno w tej strategii? :)"

Ze mna OK a z toba ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie