Jump to content

pawcion123

Forum members
 • Content Count

  1130
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral
 1. Woytas...aż mnie ciarki przeszły...jprd :)
 2. Potwierdzam. Obciążenie sieci.kilka podobnych znalazłem. pzdr.
 3. Miałem Tejona.mam Goldmaxxa. Z tych dwóch to bez wahania bierz Goldiego. pzdr.
 4. W końcu doczekałem się GMP:) Super maszyna, mam sentyment do Sov GT lecz GMP jest lepszy na Polskie zaśmiecone tereny.
 5. Jw 1248 Bartoszyce Artyleria, celowniczy haubicy samobieżnej goździk"2s1 lato 02-03. cywil :)
 6. Jakby co to brać jak swoje :) pzdr.
 7. Taki cudak dziś wyskoczył. Niestety Av słabo czytelny.
 8. Też myślałem o Xp niestety nie stać mnie i zakupiłem Tejona. Mój bark doszedł do siebie no i mogę dłużej biegać. pzdr :)
 9. Czułość na auto to zasięg bardzo mały, taki że zbiera tylko praktycznie po wierzchu mocne sygnały kolorku i dużej stali. Jedynie w idealnych warunkach pozycja auto daje jakieś tam zasięgi. Natomiast na polach usianych drobnym złomem dzieje się tak jak pisze Gniewkoś sygnały widma, wykopujesz takie coś i na powierzchni Gt dyskryminuje poprawnie więc nic już nie ma :) Gt to super sprzęt ale jak dla mnie jako 2 do poprawienia po innym" detektorze nr1. Ja zamieniłem na prostego analogowca i jestem bardzo zadowolony.
 10. Tak sobie myślę że na pewno nie kupię synowi wykrywki choćby nie wiem jak błagał :) Jak ukończy 18 lat to może.... Detektor metali to nie zabawka moim zdaniem, tylko zaawansowane urządzenie specjalistyczne więc operator też musi coś" mieć w głowie..:):)
×
×
 • Create New...

Important Information