Skocz do zawartości

Deus warto?


danielw4

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 277
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Jak go kladzie w powietrzu to i w ziemi zrobi to samo i to nie 11 cewka tylko 12 a napisalem ci to bo stwierdziles to stanowczo w swoim skromnym poscie a teraz zmieniasz zdanie wiec zadam ci pytanie po co sie udzielasz na jakis temat jak nie masz pojecia i wprowadzasz ludzi w blad.Jeszcze jedno dodam ze nie jestem obronca Deusa bo moze i sa lepsze sprzety ale jest to bardzo przyjazny wykrywacz dla srednio zaawansowanego poszukiwacza.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz zaraz . Ja nie pisałem że nie kupie Deusa bo większość francuzów to niechluje . PIErsza sprawa co do poznawania Francuzów ,jestem tu 7 lat i znam sporo Francuzów (większość to ludzie posiadający własny interes ) i 95% poznanych to totalne niechlujstwo i nieład a w domach normalnie jak u psa w budzie. Są to najwięksi alkocholicy EUROPY,dzień od bałandy w Tabacu a potem w robocie małe Apero w obiad Apero do odiadu sikacz ,po pracy to Ricard cy Pastis i taki to dzień CZYLI PIjacki, co do tego ze to piekny kraj to fakt.Kuchnia może być .




Ale na temat SAm skłalniałem sie ku Deusowi, miałem okazje z nim chodzić jak go jeszcze w Polsce nie byo na Polach testoych koło NANTES , tedy było Ekspo tej maszynki, sam chciałem ją zakupć no ale jakoś mi nie leży ta cewka i akumulator wbudowany i czas pracy sondy.






wienc może kolego pacian może koleg mi pokaże gdzie ja to napisałem że nie kupie czy mówiłem koledze żeby nie kupował Deusa bo Francuzi to br
udaasy.????????????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zaśmieconym terenie ciężko się chodzi z każdym jednym wykrywaczem. Łatwiej jest z tymi które mają dobrze obsługiwany ekran z wykresem (trzeba umieć go wtedy interpretować bo inaczej na nic)i momentalną reakcję audio. Oraz możliwość wpływania na działanie automatyki pod postacią kontrolowanych z poziomu menu opcji. Same cyferki ID praktycznie nic nie dają na śmietniku.
No i sonda koncentryczna, najlepiej niewielka, a nie kobyła i do tego DD.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie do Pana Brzęczyszczykiewicza . Jest Pan expertem od xlt i posiada Pan Tesoro Vaquero lub je Pan posiadał i pytanie jaka jest róznica w zasięgach na małe cieniutkie srebrne monety pomiędzy Xlt i Vaquero.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednoznaczna i odczuwalna na korzyść XLT. Przy każdym rodzaju obiektu. Poza tym trzeba pamiętać że XLT oprócz tonu znaleziska w zakresie akceptowanym posiada BARDZO czuły tryb all metal. Wykrywalność obiektów z wykorzystaniem podwójnego tonu jest nieporównanie lepsza niż w przypadku zwykłego pikania na kolor albo coś obok niego", na przykład rdzę albo efekt wynikający z kształtu celu.

Miałem robić na jesieni ale zrobię na wiosnę testy kilku wykrywaczy które posiadam. Oczywiście testy ziemne. Na skomplikowanym realistycznym terenie testowym z klasyfikacją trudności celów. Cierpliwości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie B. Pozwolę sobie zauważyć, że 90% łażenia po polach to teren łatwy lub normalny (jeśli tak to można klasyfikować). Teren bardzo skomplikowany" zdarza się raczej rzadko. Nie wiem dlaczego upierasz się przy testach w jakichś ekstremalnych warunkach glebowych. Co z tego, że jeden z wykrywaczy pokaże tam pazur i zasygnalizuje przedmiot? Przecież i tak większość jego pracy to będzie teren łatwy/średni i czasem średnio-trudny.
To tak jak upierać się na testy terenowe samochodu takie jak skały, wypełnione błotem koleiny, rzeki, strome podjazdy itp., a potem i tak jeździć głównie ulicami i w miarę utrzymanymi polnymi drogami.
Chcesz dobrych warunków terenowych to wcześniej zrób sondę w jakich warunkach forumowicze łażą najczęściej i na tej podstawie zrób poletko testowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzenie w śmietniku z minelabem sovereign nie jest na przykład traumatycznym przeżyciem wręcz jest trochę śmieszne jak inni się męczą.
Sovereign jest kosiarką na monetki problem zaczyna się jak idę na kulki armatnie bo wtedy ich nie widzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie