Skocz do zawartości

Deus warto?


danielw4

Rekomendowane odpowiedzi

Szymi ciekawie piszesz spectra vs deus.
Ja mam 2500gti i zastanawiam sie nad zmiana sprzetu.
Aczkolwiek umiem go obslugiwac i jestem z niego zadowolony,jednak zawsze ciagnie do czegos jeszcze lepszego:).
Pytanie czy warto.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 277
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Odnośnie zasięgu w ziemi to użytkownik wyjmował Deusem ze standartową (pojedyńczo) talary o średnicy 40mm z głębokości 40 cm, gdzie bardzo wiele osób robiło podchody innymi sprzętami, ponieważ było to miejsce znane z tego, że ponad 30 lat wcześniej znaleziono tam rozbity garnek z talarami. Znalazł 6 sztuk.

VanWorden ja akurat też bardzo nie lubię X-Terry, i też jej dokładnie nie znam, chociaż używałem parę razy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Vorax miałem gti 2500 sprzedałem jakieś dwa lata temu bo trochu ciężkawy no i na monetki drobnicę nie jest orłem
explorer pokazał kły na monetki kosa ale coś mi brakowało więc v3i za dużo opcji no to kupiłem xp deus lekki prosty w obsłudze , teraz pierwszym wykrywaczem jest v3i a dlatego bo go zrozumiałem ale nauki jest dużo.
Trafnych wyborów
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie niepotrzebnie zaczynałem temat bo widzę że jak byście mogli to byście się swoimi wykrywaczami na polu pozabijali.
Wypowiedzi na forum dużo a ja dalej nie wiem czy warto za 5000zł czy nie.
Nie chciał bym wydać na marne sporej kasy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie AT pro jak on pisze ze widzial filmiki co Deus siega monety w ziemi 45-50 cm i na podstawie takich filmikow krytykuje sprzet swiadczy to ze nie ma on pojecia o czym pisze.To moze Daniel pokazesz mi sprzet co siega na tyle monetki w glebie jak Cie załamało ze Deus tyle nie siega?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pozostane przy At pro bo go nie mam(ma go moja żona)Ja mam terre 705 i soverigna.A co do filmików-po co robić komuś kogielmogiel z głowy i pokazywać że deus sięga z 50cm jak nie sięga.Ja zadałem pytanie na forum bo mam zamiar kupić deusa,ale jak uda się innym użytkownikom przekonać mnie że nie warto pakować 5000zł w francuza tylko w co innego co też jest godne uwagi to pewnie będe próbował uzyskać info na temat drugiego polecanego wykrywacza.Tyle odemnie.
Raned chodziłeś zapewne z wieloma sprzętami.Powiedz teraz szczerze jak to jest z tym deusem?Czy ma porównywalne zasięgi z wykrywaczami z górnej półki czy jednak bije je wszystkie na głowę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

danielw4, tak próbowałem wszystkich wykrywaczy na rynku i gdyby Deus nie spełniał moich oczekiwań w 150% to z pewnością używałbym czegoś innego. Tak jak pisałem, żaden wykrywacz z górnej półki nie ma większego zasięgu niż inne, w pewnych sytuacjach będzie górował jeden w innych drugi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie Denar przekonał że Deus jest najlepszy z najlepszych. Już od jutra będe jadł zupki chińskie a reszte wypłaty odkładam na Deusa. I zamawiam.
A na powarznie to kolego Denar mógłbyś spotkać się na testy z chłopakami jak Cie zaprosili i proste że jeśli jest tak wspaniały jak piszesz to oni też to potwierdzą na forum. i nie będziemy oglądać tylko zachwalania przez dilera ale poznamy opinie i porównania osób ezstronnych". Bo narazie nawijasz makaron na uszy a od testów i porównań wymigujesz się argumentami o konkursie dla nastolatków" które zniechęciły Cie do przyjazdu na testy:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adek_ przepraszam jeżeli czułeś się urażony, ale jak jadę na imprezę o tematyce związanej z wykrywaczami to nie interesuje mnie strzelanie z Kbks ani integracja" itp. tylko konkret. Ponadto termin był w szczycie sezonu a wtedy trzeba szybko robić to co trzeba robić. I szczerze, nie chcę się spotykć z ludźmi typu Brzęczyszczykiewicz, Proscan, z którymi mi ne po drodze i nie ma gwarancji, że się nie pojawią.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jak czytam posty Raneda,to aż mnie krew zalewa.Tylko i wyłącznie nachalna reklama moim zdaniem.
Z Proscanem Ci nie po drodze?Dobre.To najlepszy specjalista od napraw wykrywaczy.Kilka mi naprawiał,moim przyjaciołom też i pełen profesjonalizm.Nie po drodze Ci z nim.Kompletnie nic nie rozumiem-jak powiedział pewien generał w filmie C.K Dezerterzy".
A odnośnie głownego pytania wątku.Moim zdaniem NIE WARTO.Lepiej sobie kupić XLT za 2 tys. a 3 tyś.przeznaczyć na juz dobty motocykl na wykopki lub jakąs używaną samochodzine,coby na miejscówke dojechać.
Inna sprawa jak ktos ma full kasy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jurek. S, to nie czytaj moich postów, szkoda, że nie ma tak jak na Thesaurusie przycisku Ignoruj". Ja Twoje zdanie szanuję, chociaż się z nim nie zgadzam. Deus nie jest dla biednych, a dla tych, których na to stać i dla tych, którzy potrzebują do swojej pracy lub hobby dobrego narzędzia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko Raned
Ale dobrym narzędziem jest i XLT,i 3 tysiączki w kieszeni zostaną.A sam musisz przyznać że 3 tys.to spora kwota.Np.z Twojej oferty Tesoro Cortes,najdroższy z tej stajni tyle kosztuje.
Bynajmniej,mnie zarabiającego 2200PLN na Deusa nie stać.
I dlatego mam MXT,chodż lubię się bawić programami i chyba kupie sobie XLT.
I zawsze bede uważał,że dać 5000PLN za wykrywacz to aż grzech.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czy coś ma właściwą albo nadmiernie wysoką cenę to jest zupełnie niezależna rzecz od tego czy kogoś stać żeby te pieniądze wydać czy nie.
Nikt o zdrowym podejściu do spraw materialnych nie przepłaca za towary które nie są tego warte, i to bez względu na stan swojego posiadania.
Ponad wszelką wątpliwość żaden seryjnie produkowany wykrywacz metalu nie jest wart więcej niż 4000zł NOWY, a co dopiero używane.
Deusa nie da się zaliczyć do najwyższej półki, więc powinien kosztować odpowiednio mniej. Na przykład maksymalnie 3500zł. No ale w XP same słuchawki bezprzewodowe kosztują niewiele mniej niż 1000zł... :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu daj juz spokuj bo p..... W Deusie w sluchawkach masz wykrywacz i za to płacisz a powiedz mi ile kosztuja sluchawki bezprzewodowe Whitesa? Pewo wiesz ile i wiesz ze sa to same sluchawki wiec zamias wypisywac brednie zdaj juz bron do magazynu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to jest 5000 zł ludzie za wędki płacą po 20-30 tyś złotych jak chcą najlżejsze mieć a Deus chyba do takich należy więc w czym problem nie ma co zazdrościć Dystrybutorom ci od wędek mają lepsze zyski i obroty, te wędkarstwo hobby o wiele droższe sprzęty mają i nikt nie nażeka drobni poszukiwacze to raczej biedniejśi ludzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie