Skocz do zawartości

Deus warto?


danielw4

Rekomendowane odpowiedzi

OK, obejrzałem problem z zaciskiem na filmie. Otóż nie wykluczam, że jest to autentyczny przypadek, ale takiego przypadku nie stwierdziłem ani u siebie ani u moich klientów. Gdyby był to posiadam pewien zapas części zamiennych. Proszę nie robić z igły wideł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 277
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Raned podlegasz pod takie same akty!;) Przecież oprócz tego, że jesteś użytkownikiem jesteś handlowcem, z tego się utrzymujesz, z tego żyjesz. Wyobraź sobie, że ja to doskonale rozumiem. Czy poprzez swoje działania (kryptoreklama na forum odkrywcy i nie tylko) nie prowadzisz szkodliwych działań wobec swojej konkurencji?

Forum O" wykorzystujesz do swoich celów - przekazujesz informację o produktach, którymi handlujesz, uwidaczniasz je i pomniejszasz produkty, inne detektory metali, których nie masz w swojej ofercie.

Zastanów się dziesięć razy za nim coś w moim kierunku napiszesz. Nieuczciwa krypto-reklama jest również zapisana w aktach normatywnych, o których piszesz.

Pozdrawiam
Taktyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taktyk twoja dyskusja w temacie nie ma sensu, ponieważ opiera się na szkalowaniu sprzętu, którego nie znasz (m.in. zamieszczanie zdjęć zafajdanej przez kogoś elektroniki z cewki i wyszukiwanie rzekomych słabości sprzętu, z którym producent już dawno się uporał.) po to by podbudować swoje ego. Komu to jest potrzebne i czemu ma służyć?
Gdyby moje posty był kryptoreklamą to dawno otrzymałbym upomnienie lub zostałbym zbanowany, wypowiadam się w miarę neutralnie w tematach, na których się znam, lub reaguję na szkalowanie i nieprawdę o sprzedawanych przeze mnie wykrywaczach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dzis mialem przyjemność pochodzić ponad godzinkę z deusem. Nie wypowiem się odnośnie zasięgów, bo nie sprawdzalem, to zweryfikujemy wiosną na zlocie.

Przyjemność z chodzenia z deusem przyznam olbrzymia, sprzęt jesli chodzi o lekkość, ergonomie jest epoke do przodu niż minelab ( obecnie z etrackiem śmigam).

Mialem wrażenie ze chodze z kijkiem (taki lekki). Do tego na plus brak wzbudzania się przy najwyzszej czułości, tego mi brakuje w etracu. Po przesiadce na etraca (był to koniec dnia) bardzo odczuwalna różnica w ciężarze.

Chętnie też sprawdziłbym zasięg i różnice w zasięgu miedzy cewką standardową a tą większą. Jeśli sprzęt ma porównywalne zasięgi co etrac, explorer to napewno jest wart swojej ceny. No ale tego jeszcze nie wiem :)

Sprzęt idealny dla kobiet z grubszym portfelem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, obrońcy Deusa. Sprowadzacie dyskusję do dennego poziomu. Żal czytać. Przyjmijcie, że każdy sprzęt może mieć wady. A jeśli ktoś je jeszcze dokumentuje i dokładnie opisuje to one istnieją i tyle. Argumenty typu a u mnie działa" możecie sobie zatrzymać do własnej wiadomości. Są miliony użytkowników, którzy używają bubli i mogą powiedzieć dokładnie to samo. Jest wada, która nie występuje zbyt często ale przydałoby się poszkodowanym użytkownikom, nawet po gwarancji, podesłać darmowy zamiennik bez wady. W końcu za plastikowe g. zapłacił jak za tytan.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a plus brak wzbudzania się przy najwyzszej czułości"
To chyba raczej wada. Oznacza to mniej-więcej tyle, że producent ograniczył max. czułość zbyt mocno i tyle. Ciesz się że w e-trac możesz podkręcić ją do poziomu, po przekroczeniu którego będziesz miał falsy. W F2 też bez przerwy łaziłem na max. czułości. I nie uważam tego za dobrą cechę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adek_ czy kilkudziesięciu czołowych użytkowników wykrywaczy z kraju, głównie z regionu Trójmiasty i Warszawy, do których i ja, powiem nieskromnie się zaliczam jest kobietami z grubszym portfelem"?

jacho ten sprzęt ma swoje drobne wady i ja je znam, ale można sobie życzyć aby inne wykrywacze miały tylko takie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat Kolegę Jacho tekst Kolegi Daniel4 powinien usatysfakcjonować...

:)

-----------------------
nie wszystko dla wszystkich
bowiem:
...jeszcze się taki nie urodził, by wszystkim dogodził...

są różne oczekiwania i jak widać niejednokrotnie sprzeczne

tak jak zostało napisane - urządzenie wytyczyło nowy trend - i w dobrą stronę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i proszę. Mamy nowe pojęcie, i to od razu z domniemaną definicją - czołowego użytkownika wykrywacza".
To tacy którzy kupili wykrywacz od Denara. Ewentualnie mają z innego (trudno!) źródła takie wykrywacze jakie Denar ma w swojej ofercie, w ten sposób niejako promując produkty.
:]

W tym kontekście stare powiedzenie puknij się człowieku w czoło", również nabiera nowego, bogatszego znaczenia ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz rację - kierunek - lepsze określenie...

...Chyba że za dobrą stronę uznajemy to co się dzieje w technice użytkowej - zalew jednorazowego badziewia, którego nie opłaca się serwisować albo wręcz nie da się serwisować...
podobne teksty były w tematach motoryzacyjnych - odnośnie żalu za przemijaniem Warszaw, Żuków i kolejnych konstrukcji...

Czy to oznacza - że wszyscy idziemy w złym kierunku?
zapewne tak - ale koszty ycia obok" procesu są znaczne
------------
jakoś nie płaczę - że nie jestem w stanie naprawić monitora LCD - a kineskopowe naprawiałem...

------------
chociaż mogę sobie pogrzebać" w kineskopowym, używam LCD...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alleluja. Jeśli brak kabelków i niska waga to zły kierunek to ja odpadam.
Nie mówię że kabelki to dobro. Ale ich brak to bardzo fajny bajer. Nie trzeba przy każdym składaniu owijać, podpinać itp. Można wrzucić odbiornik do wodoszczelnego pudełka i ogień w wodę bez obawy o zamoczenie. To świetny pomysł i tyle. Parę zastosowań się znajdzie. A reszta (poza wagą) jak w innych wykrywkach więc nie ma co się nad nią rozwodzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy,jakby scisnal w garsci te wszystkie wywody nie na temat.W pierwsze dni bylem pelen zachwytu,a po jakims czasie to sprzet jak kazdy inny powyzej 3000 PLN.Jedyny mocny plus to ze na dyskryminacji lapnie skrzyneczkę 35x25 na ponad 1 metrze.Wady to maly ekran,ciezko chodza przyciski.Ale jest jeszcze jeden aspekt w Polsce nie do odrzucenia-wkladasz cewke do plastikowego wiaderka,dodajesz drugie denko,panel sterowania na przegub ręki i chodzisz jako zbierający kamienie geolog amator a w lecie grzybki
K. z K.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adek_ nie wkładaj w moje usta słów, których nigdy nie powiedziałem. Większość użytkowników to ludzie z wymienionych miast, których znam i mam do nich szacunek bo wiem, że są poszukiwaczami z dużym dorobkiem, co nie znaczy, że nie ma świetnych fachowców np. z Głogowa, Jordanowa śl. i innych.
Nie pisałem także, że zasięg jest nieważny, zdecydowanie jest to faktor najważniejszy i tego mi w Deusie nie brakuje.
Strzelanie z kbks to wg. mnie zabawa dla nastolatków a nie, że uczestnicy zlotu to nastolatkowie, mam chyba prawo tak sądzić, tym bardziej, że w życiu postrzelałem już sobie z nieco większego kalibru i to mi wystarczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klucznik, wyświetlacz Deusa nie jest mniejszy od ekranów większości telefonów komórkowych i nawet ja mający +2,25 widzę wszystko bez okularów. Co do przycisków to ja nie mam problemów ze swoim egzemplarzem, nie widzuiałem aby ktokolwiek na to narzekał na forach dotyczących XP. Zdjąłeś folię z panelu? Nie żebym Cię o to posądzał, ale różne rzeczy w życiu widziałem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos ty sie tak uczepił tego strzelania? Nie przyjechales testowac sprzetu bo jedna z konkurencji na zlocie bylo strzelanie? Dzizas:) Jak juz piszesz do mnie tak zeby marketingowo to wygladalo to podobnie Ci odpisze.

Jako dystrybutor sprzetu w trosce o swoich klientów tych z Trojmiasta Warszawy i reszty powinieneś był dokonac tak przeogromnego poświęcenia i przeczekać strzelanie aby pokazać jak działa sprzet który im sprzedajesz :) Amen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie